Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2012.05.07. 21:57:25
Pontosan.

ÉS maga a kérdés is furcsán van feltéve. Legyen, de az 50es verzió. Ezt érthetem úgy is, h csak az 50es a jó számomra a 20as nem ill h az 50es jobb, mint a 20as, de persze mindkettő jobb mint a jelenlegi.

Legyen akár a 20as, legyen az 50es de változás LEGYEN.
Dátum: 2012.04.28. 10:09:59
továbbra is javasolnám, h az ostor ne a végső nyereményt erősítse, hanem a résznyereményeket.

akkor annak is értelme lehet megvenni aki esélytelen a végső díjra-egyébként meg még mindíg nagyon gyenge
Dátum: 2012.04.23. 16:53:15
Idézet: Quellon - 2012.04.23. 13:37:36
Indiana ostorhoz és transzD-hez: 5x5-öst kapok, ostor nélkül 3 hetente 10 TK esik. 6x6-osoknak ostorral 4 hetente 12+3ostoros+minden 2 transzD szint után +1
Tehát 12 hét alatt én szerezhetek 40-et, míg ostorral rendelkező, 6x6 templomos transzD jutalmazású 51+ szintűek az első 12 hét alatt 48-at. És ez a következő 12 hét alatt 40/48-ról 40/57-re módosul. Ekkor kb. meglehet nekem is az ostorom és az első transzD-m, kapok majd 48-at míg a nagyobbak 66-ot, aztán én kapok 57-et és a 6x6-al kezdők 75-öt.
Így kb. egy év alatt én maxon pörgetve hozzájutok 185 TK-hoz, míg a 6x6-al kezdők 246-hoz.
Ez is egy folyamatosan nyíló ollónak látszik.

Ha nem így van vagy elszámoltam valamit akkor szóljatok!


Talán nem kellene meglepődni, hha egy 100. szintű karinak több erőforrás áll rendelkezésre mint egy 50esnek, nem?


Miklós, mik azok a változtatások amiket terveztek a templomon és mi az ami mindenképp így marad?
Egy jó játék lehetőséget adó fejlesztése lényegében majdnem mindenkiben visszatetszést okoz. elégegyértelmű, h sok helyen kellene korrigálni.
Dátum: 2012.04.20. 00:54:00
HA más nem a szervereket simán el lehetne csúsztatni.

A végzet templomának simításához meg kb 12 napja van a tervezői gárdának ha nem akarják, h legyenek megint olyanok akik hülyeséget kapnak.

Szerintem tulajdonságfejlesztésnél érdekes megoldás lehetne, h 2ből választhat az ember fia.
A szakinál meg igazából betudható veszteség a végső tápért.
A részjutalmakat kellene még teljesen átírni ill az ostornak más bónuszt lehetne még.
HA a prémszámla kapna +ot hozzá és a max 2 ősköves küldi megvalósulna... kb ennyi ami miatt gondom van.

A kristályok jutalmánál elég mókásnak tartom, h kiszámolható hány évbe kerülne összegyűjteni annyi dukátot, amennyibe egy értelmes ahs tárgy kerül... amit kipörgethet az ember akár 2szer is 2 hét alatt.... érdekes mennyire más a két fejlesztésnél az aranydukát megbecsülése.

xena törölt.
Dátum: 2012.04.19. 15:04:12
Hihetetlen peched van
Dátum: 2012.04.19. 11:43:20
MIkor kapom meg a sajt eszenciákat? rögtön ki kellene esnie?

vagy az event végén?
Dátum: 2012.04.18. 14:48:47
Nagyon sok új állandó képesség jött be és megvagyok győződve, h ezeket alapértelmezettként nem számolja el.
És amikor tucatnyi posztban írtam, amikor kijön egy csökkentő tárgy akkor úgy kell leleveleznünk Barattyal, h működjön is teljes mértékben, akkor erős kétségeim lesznek, h a pár hete bekerült Af képességgel is szorozza a Lét.

szövink összegyűjtötte az általunk ismert összes befolyásoló tényezőt és elküldtük Baratynak, nézze át, h az event minddel számol-e.
Dátum: 2012.04.18. 13:10:16
Az ostornak biztos nem az esemény végi bónuszt kellene növelni, hanem a résznyereményekét pl vagy a közbülső költségeket csökkenteni.

Legyen érdemes annak is megvenni aki nem lát reális esélyt arra, h templomot végigcsinál.

A templomkristály költségek drasztikusak. Szerintem az ostornak az sem lenne durva, hha minden résznyereményhez adna +1 kristályt.
Aki megveszi annak ha a felét tudja teljesíteni akkor is lesz majdnem annyi templomi izéje mint aki nem.
Dátum: 2012.04.18. 12:53:27
Igaz.

és remélhetőleg számolja az alkimista Af képességet is... mert erről nem írtak
Dátum: 2012.04.18. 12:12:20
A landragór event alatt szerzett Tp vadászat tp?
számítani fog rá a kastély-tárgy Af bónusz?

eszenciákat tudunk kinyerni a moncokból? számít az alkimista bónusz?
Dátum: 2012.04.18. 11:17:30
off, de Miklós ide írta
Kicsit kifejtve mit is értek hibás gondolkodáson.

Azt írod, h a fizetőknek jobban meg kell érje egy fejlesztés.
De ezen azt érted, h minden fejlesztésben legyen vmi nagyon erős pénzért megvehető.

Azaz minden fejlesztéseddel célod növelni a szakadékot a fizetős és nem fizetősek között.
Valamint minden fejlesztés drágítani fogja végtelenségig a költségeket.
Én pedig azt mondom, h ezzel minden fejlesztéskor tömegek gondolkoznak el, h akarok-e játszani.

HA tényleg az a célod, h a fizetővendégnek jobb dolga legyen-és még többen fizessenek- nem még több "fejés", akkor előző hszmben írtam a megoldást a helyzetre.
A prém tagsággal járó előnyök bővítések az új fejlesztésekkor.


Ha lesz rá topik átteszem oda
Dátum: 2012.04.18. 11:08:04
szerintem meg a letölthető program csomag a legegyszerűbb megoldás.
van egy csomó felület, amit nem kellene behívni, hanem eleve rendelkezésre állna.

ha meg nem tölti le az ember akkor meg ugyanúgy fut továbbra is szerverről lehívott adatokkal.
Dátum: 2012.04.18. 10:28:10
Szerintem Miklós anyagiakról való fejtegetése alapjaiban hibás.

Azt kellene elérni, h egy új fejlesztés új fizetőgárdát hozzon be, nem pedig még többet fizessenek az eddigiek.
úgy ahogy az Af pontnál is működött a hozzáírás

érkezik pl a végzet temploma fejlesztés. rögtön bővül a prémtagsággal járó bónusz:
-az áldozz küldetésekben 30%al kevesebbet kell áldoznod ha prémium vagy.
-4 heti egyszerre történő prémbefizetés esetén +1 spec váltási lehetőség
- a 2. tekercs ára uannyi mint az elsőé

Szerencsekerék:prémes vagy az első pörgetésed sem lehet fekete

Aki prémes hátbaveregeti fejlesztőket és magát úgy ahogy Miklós is írja, igen, fizetek és ezért egyre többet kapok.
Aki meg nem prémes minden egyes ilyen bővítés után elgondolkozik 6 őskő hetente hm... vagy ha nem is minden hétre de mondjuk az eventen kell a sok Ép regen, akkor azok a héten megcsinálom a templomot és...


Ilyen fejlesztési megoldások kellenek.
Dátum: 2012.04.18. 10:15:49
javasolnám egy letölthető programcsomag létrehozását.
Ált mindenkinek megvan azaz 1-2 gép amit rendszeresen használ.

ennek a része lehet akár a megengedhető majmos kiegészítők, amik tovább gyorsítják a játékot.-ezzel a másik téma mit lehet mit nem része is le lenne tisztázva
valamint azok a főleg képi elemek amiket egyébként minden behíváskor töltögetni kellene.

Érdemes másoktól tanulni. a klánháborúnak külön fórumoldala van a használható scriptekről, letöltési lehetőséggel.
a traviannak kész progi csomag a játék gyorsításra.


Nem értek hozzá, de egy előugró menüsor nem jelentene kevesebb töltögetést? pl a szövetség feliratból közvetlen beléphetnék akár a fórumra és nem pedig be a szövetségbe és utána be a fórumra stb
Dátum: 2012.04.17. 15:09:00
Meggyőződésem h aki a végzetúr tesztelései során várhatóértékeket is kalkulálja az jó pár évet ismételt matekból.

Nem tudom ezt a fejlesztést is kik tesztelték programozás szempontjából és játék szempontjából, egyik sem volt sikeres.
Javaslom egy tesztvilág létrehozást. MINDEN fejlesztés előtt több tucatnyi játékos mehessen tesztelgetni és ossza meg véleményét veletek és találja meg azokat a hibákat amiket látványos, h nektek nem sikerül. egy v6 szerver amire felmásolva vmelyik világ és az aktuális újítás.

-kvázi ingyen tesztelőket kaptok
-a játékosoknak nem kell félkész dolgokkal szembesülni
-már egy letisztultabb, vitákon egyéni karakterfejlesztési szempontok alapján is átgondolt fejlesztéseket lesznek, azzaz várhatóan kevesebb törést-és törlést- hoznak a játékmenetbe
- a tiétektől eltérő gép, telefon stb konfigokon keresztül megismerhetőek lesznek a szoft problémák is
-és ezer olyan dolgot kipróbálunk és koncepciókat hozunk létre, amire ti nem is gondolnátok, h arra is alkalmas a fejlesztés. több szem...
Dátum: 2012.04.17. 09:17:19
lenullázta a tegnap megoldott kalandokat a 24ből...

a tegnapi manakonstim is nullázve lett, pedig el volt számolva
Dátum: 2012.04.17. 09:00:14
rengeteg a bug és a probléma. Az ígéretekkel ellentétbe rengeteg az ősköves küldi, és némelyik egyéb erőforrás igényes is döbbenetes.
A köv templom átgondoltabb lesz, de az majd 28 nap múlva vidámít fel-mivel sok erőforrás beleölve ezért nehéz lenne egy restart.

javaslom átmeneti jelleggel erre a templomra kapjon mindenki 2-3 ingyen joker lehetőséget.
Dátum: 2012.04.17. 08:30:03
A szerencsekeréken kipörgetett sisakszilánkokat nem számolta el. +6...

A lépj be 8 egymás utáni naponból is csak 1em van.
Dátum: 2012.04.16. 21:02:41
A szinguláris a szintlépéshez kell nem pedig a 3 szingulárishoz.
Különben nem tudja megvenni a sisakot 28 nap alatt.

pls ariel ne nézz hülyének

továbbá te olyan helyzetben lévő kariként gondolkozol aki na jó még rászánok pár őskövet ide is.
aki kevés őskövet vesz vagy nem vesz nem tudja megcsinálni a 2 jokerrel sem az 5 ősköves-kb 50 őskő- és az egyébként lehetetlen küldetéseket. pl 22 000 lgyt kapott eddig a kari és bekérnek 15 000et...
Dátum: 2012.04.16. 20:26:56
Lényeg: minden karinak rohadt sok áldozat.
a jutalom gyenge, a költségek drasztikusak.

van olyan karim, ami eddig 22 000 Lgyt szedett össze. erre kap egy sisakvásárlást és 5500 lgy áldozásos küldit.- meg 5 másik ősköveset.
hacsak nem kő rabszolga vagy akkor a fix Af pont áldozást pl 4!!! senki nem engedheti meg magának.

6 templomot néztem meg
1et meg lehet csinálni, némi Lé kidobással.
2ért megérheti csengetni őskövet 3-8ig lévő köves küldiszám karinként.
2be bele sem szabad kezdeni mert a kari aki kapta nem tudja megvalósítani
1et akkor van esély, hha teljesen elrontja a karit pl szinguláris fejlesztés.


Szóval lenne egy nagy öteletem. van itt pár tucat értelmes ember. mielőtt bármi kijönne random véleményeztessétek le 5-10 emberrel a csókosokon kívül is.


MERT EZ NAGYON GYENGE LETT.

pontosítanom kell: lehet h a templomi izé meg a transzvalami brutál táp és akkor jobban megéri. de ha elemi képtelenség megcsinálni akkor lehet bármilyen táp