Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2012.06.12. 11:26:14
nem működik a templomkristály Af képesség
Dátum: 2012.06.11. 22:12:53
Szerintem pedig nagy hiba lenne, hha hamarabb lehetne templomot.

rendkívül költséges tevékenység forintban, ami viszont megéri a karakternek.
kb nekem ez a küszöb

bármiféle kamuka szöveg mehet a várhatóértékekről, 50-100 őskőbe kerül havonta vagy különben nem a toppal versenyzel
Amit meg főleg nem számol és érdekel senkit, h vannak olyan elvetemültek akik több szerveren is játszanak... sokszorozva minden "fejlesztés" nevű további költséget.

és semmiféle csökkentése nincs az ősköves küldik számának, bizonyítékát kaptam a mai nap. 4 ősköves küldi + 2 spec váltás +...
Dátum: 2012.06.11. 21:54:02
hehe

Másik kis karim is megkapta az újat. csak az első 2 sort néztem nem is kell tovább. Kaptam 2 eszenciás küldit és nincs alkimista a szövibe.

ezzel a karival még nem sikerült templomot megoldanom.
jó az olyan fejlesztés, ami mindenkinek szól ezen az ingyenes játékon
Dátum: 2012.06.11. 18:39:47
bekövetkezik valaha az ígérgetett 2 ősköves küldi templomonként vagy parasztvakítás volt?

1. Vegyél 3 állatfelszerelést
2. Használj 5 ősköves piát
3. Csinálj 5 portyaszimulációt
4. Egy hét prémtagság


a tö növelések nincsenek itt, hiszen azok Miklós szerint nem őskövesek. Kis kari kapta, egy full őskővel menő mellékesen megcsinálja, de látványos h hónapok óta nem "sikerült" megoldani a nyerészkedő kulcsot. nem tudom a tudás vagy az akarat hiányzik-e belőle?
Dátum: 2012.06.06. 12:59:19
óriási hiba-bug

a xeno event Lé építése egy az egyben növeli az építős szövi küldi igényét.

35 k lé az evente 1000 kútméret és 35k+ szükséges építés a küldihez

uakkor, hha -ba megy a szükséges építés egy építés is 0ra hozhatja. de mi van akkor, hha még a +okhoz adódik hozzá?
Dátum: 2012.06.06. 11:27:00
Tippelj
Dátum: 2012.06.06. 00:16:14
Nem számolja hozzá az alapos tanulás +20%át a tphez...

már igen
Dátum: 2012.06.03. 20:57:30
Látom, h Miklósnak tetszik a térkapus ékszerve pakolgatós ötlet.
végülis még nem volt aranydukát pazarlás, illeszkedik a koncepcióhoz...


Amikor nincs a szövinek még vmilyen épülete akkor ne az legyen a válasz a gondjukra, h menjen át máshová. az alkimista labor nem triviális

A láthatatlanságnak meg nehogy már a győzz le láthatatlant legyen az alternatívája. Láthatatlan karit éves szinten sem látok erre, a max 4 kari közül. és máshol is lehet aktív karakter inség
És elemi tévedés minden olyan küldi ami azt kéri, h esetleg a mai nap nézz be a végzetúrra. mert lehet holnap meg rájövök milyen nyugis napom is volt előzőnap...
Dátum: 2012.06.01. 17:21:14
Az egyik legtöbb Af pontom van a szerverünkön, de mégis meglehetősen drágának tartom az Af képességet ami templom kristályt ad.

Azt kellene megérteni, h akinek nem megy az egész megoldása, annak a részeknek önmagukban értékesnek kellene lennie a strapáért. És mivel a templomkristály értelmes felhasználása meglehetősen drága, aki nem tudja az egész templomot megoldani annak a 1+2 kristály nem lényegi többlet jutalom.
6 af pontért 28 naponta kapni +1 kristályt...

továbbá a képesség nem jelent motívációt az Af pont nélküli népesség számára pl alacsonyabb szintűeknek.

Nem lenne vad dolog, ha minden további nélkül 2-3szorosára növekednének a részjutalmak is.

ÉS, h ne legyen evidens ezt adhatná új relikva vagy akár több szövetségi épület együttes hatása.
A szövi épületeket egyébként is elég könnyen lehetne a templomhoz illeszteni, akár áldozás csökkentés, akár a végén kapott jutalomhoz stb.
Dátum: 2012.05.31. 19:18:46
Szép gyüjtemény TRu, thx

Azért jó lenne,
-hha elvi képtelenségeket kevesebbet kapnánk.
(15 főt kamrában jó éve elméleti esélyem sincs tenni)
kis szöviknek lehet nincs szükséges épülete pl alkimista - kis karim nem tudott ezért megcsinálni már 2 templomot.

-ami paszíivitásra ösztönöz
láthatatlanság
1 nap kéz vkin

Egyes Küldi javaslatok egészen nagyszerűek, kedvencem nekem is a legendás.

A templom meglehetősen személyes vonatkozású épület, pár dologban kell csak a szövivel is számolni de szerintem igenis hasznos a játéknak, hha olyan dolgok történnek amik összefogásra ösztönöznek és szervezést igényelnek.
ilyenek a háborús küldik...
Dátum: 2012.05.30. 17:50:27
Re: Végzetúr friss hírek
278. hozzászólás - 2012.04.18. 13:19:08
A szerver terhelés csökkentése érdekében a következő dolgokat változtattuk:

- portya csatáknál nem jelezzük ki a statisztikákat, a relikviákat, és az állatfelszerelés tulajdonságait, de a felszereléseket igen. (és továbbra is marad karakterlapra ugrás link ahol a további adatok pl. statisztika megnézhetők)


Nekem nincs felszerelés sem, rá sem tudok klikkelni a karilapra
Nem csak, h az ellenségét nem lehet megnézni, hanem a sajátomat sem!
Dátum: 2012.05.30. 17:17:40
Hülyeség.

Az, h az egyik csatámat rendesen látom másikat meg nem az nem vmi kényszerintézkedés.

Nem a karilapok kiírásáról beszölek, o-KOS-ka, hanem, h nem lehet be sem lépni a karira.

mod
egyébként elég vicces, hha a legújabb csatáknál akarnak adatbázist csökkenteni nem pedig a régiknél.
mivel téged nem zvar javaslom tiédet csökkentsék, pl csak a végeredményt kiírva
Dátum: 2012.05.30. 17:10:12
Már írtam párszor Baratynak de legyen itt is nyoma.

A csatáim jelentős részében egy ideje nem tudom visszanézni milyen felszerelésben vagyok, nem lehet a karira váltani.

igy elég nehézkes pár dolgot tervezni pl nem tudom visszanézni a bajnokin miben is voltam milyen statokkal stb. kit mennyire harcra öltözve sikerült leütnöm, kin nem jött be a kábítás stb stb.

bosszantó
Dátum: 2012.05.26. 15:29:30
Érdeklődnék, tervben van-e további Af képességek játékbakerülése?


Af pont többletet kihasználó fejlődési út kizárólag akkor lehet életképes, hha van utánpótlása a képességnek.
Dátum: 2012.05.26. 11:16:58
Engem is az aukció menete érdekelne. Milyen verzió lesz most, mi volt legutóbbi tapasztalata?

továbbá vannak tárgyak amiket az előző akción több szerveren v egyiken sem vitt el senki.

csontmutáció
Pdhivqaxx amulett

volt szerver amin licitáltak rá, de...
respec
hatalom aurája

ezek helyett mindenképpen érdemes lenne vmi mást kitalálni ill ha ilyesmik licitbe kerülnek akkor a nagyon végére, hátha vki aki mást nem tudott elvinni úgy dönt mégis elviszi.
Dátum: 2012.05.18. 15:55:58
HA van célpontválasztási lehetőséged akkor a Lét töltővel lényegében semmit sem szívsz.
Dátum: 2012.05.18. 13:53:08
Jól látom ugye kamrámat?

Mivel célpontjaim a cspből töltést választották akkor abból a cspből semmilyen formában nem részesülök. vmi lét össze-összeszedtek mert kellett a bemenetelekre, de annyi. uazokat kamrázom- itt nincs más kamra célpont- és úgy fog megnőni a karakterük Lé értéke 10 milliókkal, h annak csak úgy a felét-harmadát vesszük figyelembe.

Igy működik? karinként százezres nagyságrendű veszteséget szenvedtem?
Dátum: 2012.05.16. 16:30:38
hasznos vadászat?
háborgó őrület?
Dátum: 2012.05.10. 10:12:00
Ami sokak számára felfoghatatlan, h nem mi akartunk a topba kerülni.

A v2n éveken át vffel ment a az első oldalból 22 játékos. de mivel jók voltak, felhasználták a ppket és GYŐZTEK nagyobb ütemben haladtak mint a torz fejlesztésű karakterek.
torz:aki számára a játék egyes erőforrási nem használatosak.

Közben pedig sorra töröltek ki közüllük.

vfel mentünk, mégis elfogyott a célpont.


Prisma. olyan szinten demagóg vagy, h hónapokon át röhögtünk rajtad, bár most már inkább sajnálunk.
Olyan dologba szólsz bele, ami téged SOHA nem fog érinteni. egy olyan játékos szempontok alapján, amikkel játszók SOHA nem fognak találkozni a topot lassító fejlesztések hatásával.

Téged az érintene, hha kitálalnánk mennyi fosztás minuszt is kapjon egy kari, hha túl sok időt tölt egy szinten. pl aki 62 szintre 20+ bajnokit gyűjtött akkor annyival megerősödött a környezettől,h már több tucatnyi embert késztetett a vu abbahagyására a kilátástalan esélyeik miatt.

Annyira táp a toplassítás, adjunk lehetőséget a lemaradt pókoknak utolérni őket: mit szólnál mondjuk 1-200% + tphez? kevés? szinguláris még jobban rásegít.
Dátum: 2012.05.07. 22:05:30
Egyébként pedig lehet egymásra kellene épülni az összerázódásnak. Először a top 20hoz közeledve, majd a top 50hez egy idő után.

Nem biztos, h belátható időn belül lehet abból érdemi haszon, h az első pár p80-90%al kap többet míg akik potenciálisan beérhetnék őket azok is 10-30%al.

Továbbá számolni kell azzal, h a belassulók is cserélődni fognak valójában nem olyan tempóban lesz a haladás mint gondolnánk. vmi időhúzó taktikán álló játékost a top 50ben le fognak körözni az egyenletesebben játszó játékosok. Azaz még annál is messzebbi az összerázódás hatása mint ami önmagában a ránézünk a top 50 szintjére buliból tűnne.