Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almacsut

Dátum: 2009.06.10. 11:29:43
Nem értem a problémádat. Helyesírási hibát is észleltem majd megjegyeztem, hogy könnyűek a válaszok. Szinte kiabál a helyes válasz. Apropó, tőlem hol láttad hogy népszerűsítem a hupikék törpikéket (pedig anno kedvenc mesém volt)? Egy Bezzeg Béla emlékéremért pedig jelentkezz Kócosnál.
Szerintem nem.
Dátum: 2009.06.09. 15:57:11
Híradástechnikai amúgy is hosszú í-vel írandó. És tényleg nagyon könnyűek a válaszok.

Más:

Szilveszterkor mivel nem lehet ünnepelni?

Sikollyal
Petárdával
Vacsorával
Tűzijátékkal

van mikor engedik a petárdát, vagyis volt már rá alkalom, hogy engedélyezték.
Kérdésed nagyon primitív, nem fogják a minősítést visszarakni rá. Van egy olyan topic, vajon elfogadják e a kérdésemet, mielőtt kérdést akarsz feltenni írd be oda.
Dátum: 2009.06.09. 13:01:00
Igen. Akkor rossz a válasz. Végig se néztem, odaáig jutottam, hogy sin90=1, cos 0, de nem néztem tovább... Ez a nap nem az enyém. Sorba benézem a kérdéseket
Mert reklám. Idézve a vegzetur.wikidot.com -ról
•Reklámok
A terméknevekre irányuló kérdések általában rossz kérdésként végzik, ugyanis a reklámok kerülendők!
Dátum: 2009.06.08. 14:51:03
Hány Indiana Jones film készült el ezidáig?

6
3
5
4

Meddig idáig?

Hány húrja van egy gitárnak?

6
2
Ilyen hangszer nem létezik!!!!
7

Töröljük a nem létezik miatt.
Melyik a guar gumi adalékanyag jele?

E426
E412
E476
E453

Dátum: 2009.06.08. 12:50:25
Az Eragon című filmben a sárkány választotta a fiút társnak, vagy a fiú a sárkányt?

A fiú a sárkányt.
A sárkány a fiút.
Egyik se válaszotta a másikat.
Nem is volt sárkány a filmben.

Utolsó két válasz miatt törlés.
Mi haszna van a Végzetúrban az állatnak?

Az nyer, akinek szebb az állata
Minél magasabb az állat, annál több TP-t kapsz vadászatonként
Semmi, csak jópofa dolog
Sebzésfelfogás (és emellett támad is)

Semmi miatt törlés.
Napoleon sajat bevallasa szerint,mire volt a legbuszkebb?

Megnyert csataira
Harcaszati tudomanyara
Csaladjara
Polgari torvenykonyvere

Hiányzó ékezetek.
miben számit a taumaturgia?

max vp
varázslat sebzés és hatás
varázslat hatékonyság
max vp és varázslat sebzés


Törlés. Helyesírásilag nulla, plusz igazán kiírhatta volna hogy varázspont.
Dátum: 2009.06.07. 22:57:44
Kitomboltad magad?
A kvízkérdéseket ellenőrzik, akár hiszed akár nem. Az elején volt az, hogy minden játékos megkapta a jogot az értékelésre, de mivel nem vált be, elszaporodtak a rossz kérdések, vagy jó kérdések rossz válaszokkal, azóta csak pár ember értékel. Becsülettel...És van egy Hatsetup, aki javítja, törli a kérdéseket. De mivel rengeteg kérdésről van szó, nem hiszem, hogy mindig naprakész tud lenni. Ezt neked is be kéne látnod.
De azzal hogyha üvöltessz egy helyesírási hibán, mi történik veled, ha esetleg egy kérdésre a rossz válasz van helyesnek bejelölve? Ja és ez egy játék.
Nem arra gondoltam, hogy nagyon térjen el, hanem 14, 24, 34, 44 azt hiszem az egyik versenyfeladatsornak ezek voltak a lehetőségei. Mondjuk ott osztálylétszámra kérdezett rá, de a lényeg ugyanaz. ÉS azért mertem belevauvauzni, mert én áltsuliban tanítom.
Viszont ha nem túl közeli számokra írsz válasznak, akkor könnyen kilogikázható. Apropó. Általános iskola 4. évfolyam, versenyes típusfeladat.
Dátum: 2009.06.06. 23:37:55
Nem, kukkold meg ezt az oldalt: http://www.matokt.hu/index.php?t=fizika&feladat=atlseb
Dátum: 2009.06.06. 23:33:14
Idézet: Cofee - 2009.06.06. 17:04:36
A hozzászólások mennyiségéből is következik, hogy a kvíz kérdésekkel tenni kellene valamit!

Folyamatosan azon dolgoznak, hogy a kvízkérdések normálisan meg legyenek fogalmazva, a kérdésekre adott válaszok egyértelműek, igazak legyenek. Többek között ez a topic is ezt segítené. Várj türelemmel.

Felháborító, hogy valamiért amiért fizetek, selejteset, rosszat kapok!


Azt, hogy most arról papolsz, hogy fizetsz a játékért, szerintem senki sem kötelezett rá. Ez egy lehetőség. Vagy élsz vele, vagy nem. De nonszensz, hogy csak azért, mert te fizetsz azért mindennek klappolnia kell. Arcból vegyél szépen vissza
Akkor meg pláne, ha az általam feltett kérdéseket mindet elutsítják, jogy túl speciális, de nekem tudnom kellene a herrypotyker macskájának milyen színű a segge luka...


Ha a kérdésedet visszadobták annak oka volt. Csak úgy senki nem ad rossz minősítést egy jó kérdésre. (Természetesen válaszokkal értendő a jó minősítés).

ui: természetesen én is válaszolj 100* jól típusú küldetést csinálnám, de szerintem nem miattam nem megy


Ja a küldetés. Ha jól értelmeztem te Alakíts át kiégett őskövet őskővé, vagy válaszolj helyesen 100 kvízkérdésre! küldetést csinálod. Ha fizetsz a játékért, miért nem az első részét teljesíted? És nem kellene szenvedned a kérdésekkel.

És... vegzetur.wikidot.com/kerdezes. Olvass és láss!
Dátum: 2009.06.06. 23:16:36
De helyesírásból meg a legrosszabb
Szerintem a vessző lesz a hiba. Hol található a Nemzeti Történeti Emlékpark és a Feszty körkép? És! Feszty-körkép. Hiányzó kötőjel.
Dátum: 2009.06.04. 16:06:43
ÉS milyen igaza van. Már a kérdezőnek. Ezen a képen látszik, hogy Ausztráliához köze nincs a madárnak.

http://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%A1jl:MotacillaAlbaDistribution.svg
Dátum: 2009.06.04. 15:37:45
Szerintem felesleges az idézőjel, elég lett volna, ha azt írod nevetőgáznak. De topicot tévesztettél. Nem fogadták el a kérdésemet-Miért? másold be oda is.
Igen. Elsőnek be akartam írni a válaszlehetőség közé, hogy Nobel díjat kapott, de inkább kihagytam.
Akkor tovább gondolkozom
Direkt nem kérdésbe akartam írni. Wikipedia életrajz: "A Magyar Tudományos Akadémia rendes tagjai sorába választotta"

Na akkor sztornó. A lexikálistól én is féltem. Akkor "törd a fejed Micimackó effektus" következik
Dátum: 2009.06.04. 15:08:26
Elsőnek is rá akartam kérdezni hogy mire az nc. Aztán gondolkoztam, és rájöttem ez a kérdés fut már az adatbázisban a helyes 116 év megjelöléssel, normális válaszokkal.