Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almacsut

Valahol igazad van. Az általános műveltség, úgy mint a sokadik más dolog is relatív. Viszont gsziszi csak kért, hogy olvasd el azt a linket, abban le van írva, hogyan írj kvízkérdést. De ha gondolod szívesen segítek neked. Persze csak ha nem derogál segítséget kérni
ööö ezzel csak annyi a gond, hogy ezt amolyan énekszerűen adja elő Süsü. Ezért írtam oda hogy valami ilyesmit kéne.
Idézet: Fantasylia - 2009.06.22. 12:55:12
Én vagyok a híres egyfejű, A nevem is ennyi csak: ... ?

Süsü
Balthazár
Denver
Eragon

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Szerintetek miért nem fogadták el?


Szerintem, helyesírási hibás. Talán a mondat elejére a Folytasd, vagy valami hasonlót odaírhattál volna. Pl. így: Folytasd! Én vagyok a híres egyfejű, a nevem is ennyi csak...? Vagy valami ilyesmi.
Dátum: 2009.06.22. 11:21:51
Ha prémium tagságot vásárolsz hány fajta előnyhöz jutsz?

9
8
7*
6

Teljesen véletlenül találtam el, de mivel én nem vagyok prémiumos nem tudhatom, hogy másnak e tájék mit jelent.
Törlést neki!
Dátum: 2009.06.22. 09:16:22
Milyen igazad van. Így zöldhajnalban erre nem is figyeltem fel csak a helyesírási hibára.
Dátum: 2009.06.22. 08:16:46
Mikor lesz,hogy a végzetur 4 hónapja létrejött?

2009.0909
2008.06.22
2009.01.22
1996.08.22

Törlés!
Az alábbi álatfajok közül melyik nem gerinces állat?

pajor
cica
oposszum
elefánt

állatfajok, macska
Melyik országban játszódik az Evita musical?

Argentina
Brazilia
Chile
Mexikó

Argentína, Brazília
Renát Apjának van 5 lánya:Kek,Kik,Kak és Kok.Ki az 5.-ik?

Lök
Kök
Renáta
Tök

Törlés, mert fut nyolcszáz verzióban, helyesírási hibás, és a kérdés helyes válasza hibás. (Kérdésben Renát, válaszban Renáta)
Meg foci
Idézet: Viky - 2009.06.20. 18:10:28
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni,hogy mi a probléma ezzel a kérdéssel?

Melyik országba lehet belépni a következő határátkelőkön:Ártánd,Battonya,Létavértes?

Szerbia
Románia*
Szlovákia
Ukrajna

A választ előre is köszönöm!

Viky


Szerintem érdektelen kérdés. És helyesírási hibás.
Nem nekem kell, én csak egy tippet írtam.
Jelenlévők mindig kivételek
Dátum: 2009.06.17. 21:14:48
Egy ki és belépés nekem megoldotta a problémát.
Nekem a gugli a Párizsi operát dobta ki a legnagyobbnak, lehet ez? (http://www.geographic.hu/index.php?act=napi&id=8548)A legnagyobb hírű a Metropolitan, Sydneyben van a világ legnagyobb színpadi függönye, a bécsi Európa egyik legjelentősebb színpada, és a Bolsojról meg azt olvastam, hogy nemrég újították fel.
Helyesírási hibás: Metropolitan.
Nem egyértelmű a halála. Egyrészt a nászéjszaka másrészt belső vérzést is mondanak lehetséges oknak.
Szerintem már van 7 csodás kérdés az adatbázisban, de várjuk meg más véleményét is.
Dátum: 2009.06.17. 10:03:31
a főváros tiltott szó
Dátum: 2009.06.16. 20:49:24
folyamatosan tesznek ellene.
Idézet: Benyus68 - 2009.06.16. 15:31:16
Hol zajlik a 2009-rs Konföderácoós kupa ( ország) ?

Kína
Brazilia
Dél Afrikai KöztársaságEz a helyes
Anglia


Helyesírási hibáid:
2009-rs->2009-es
Konföderácoós-> Konföderációs
( ország)->(ország) /de szebb lett volna, ha a kérdésedet úgy teszed fel, hogy Melyik országban zajlik a 2009-es Konföderációs kupa?/
Brazilia->Brazília
Dél Afrikai Köztársaság->Dél-afrikai Köztársaság

Viszont focis kérdéseket nem lehet írni, lásd a http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes linken.
Arcból vissza, köszönöm! Kocosnál jelentkezz egy Bezzeg Béla emlékéremért, ezt is köszönöm! Más hibás kérdésétől a tied sem javul meg.

És akkor az indoklás:
Tele van az adatbázis a HP-s és GYU-s kérdésekkel. És igen! speciálisnak tartom, mivel, én nem láttam, biztos az én szegénységi bizonyítványom, de rossz, speciális a kérdésed.
Lásd a vegzetur.wikidot.com-ról:

Mostanra - 2009. május végére - sikerült olyan mennyiségű kérdésmennyiséget előállítani, ami az alap kérdéskört jóformán teljesen lefedi. Szinte reménytelen jó kérdést feltenni a következő kategóriákban:
- Évszámok
- Városok elhelyezkedése
- Sportesemények
- Végzetúr
- Harry Potter
- Csillagok háborúja
- Gyűrűk ura
- Képregények
- Egyéb (bővítendő)
Dátum: 2009.06.14. 22:57:09
Elég vitatott téma a kihalásuk, egyes források azt mondják hogy egy aszteroida okozta, mások hogy nem tudtak alkalmazkodni a változó környezethez. De van még több már feltétlezés, de késő van már utána nézni. Szóval a kérdésre a válasz egy nagy kérdőjel