Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Wyhar

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.01. 09:05:40
Köszi már rájöttem=))
Dátum: 2010.04.01. 09:03:42
Most mi van? Keresem a fejlesztéseket, de nem találom. Pedig egész jók. Most április bolondja lettem, vagy mivan?
Egy érdekes kérdés:

Melyik faj nem támogatja az embert a Gyűrűk urában?
Ork
Tünde
Elf
Törp


Na már most, nem is tudom eldöntenni mi lehet a hiba. Nem tudom hogy ki a szerepjátékok híve, de azért a legtöbben tudhatnák, hogy a TÜNDE és az ELF egy és ugyanazt jelenti, csak az egyik le van fordítva (magyarosították az Elfet). Ez a kérdés is felesleges.
Szerintetek elfogadják ezt a kérdést?

Valamely Béla király jegyzőjének szobra a Vajdahunyad-várnál. Mi a szobor neve?
Antal
Avatar
Anunymus
Albus

Szerintem történelemből mindenki tanulta, és alapvető műveltségnek számít. Sajnos nem lehet tudni melyik Béla királynak a jegyzője, ezért is kérdem itt először. Köszi a választ.
"Mi az, aminek a neve a népnyelvben nagytestű igásállat szájában termelődő váladékból ered?"
Ez az enyém.


A válaszokon kicsit gondolkodni kellett nekem, amikor is leesett miről is van nagyban szó. Idétlen és egyszerű a kérdés, mégis frappáns és gondolkodtató. Igaz aki nem ismeri a népnyelvet (itt főleg a városi embereket értem) annak ott a google segítségnek. Jó kis kérdés!! Grat.
Melyik nem tartozik a Halál Ereklyéi közé (Harry Potter és a halál ereklyéi)?
Teszlek Süveg*
Egy tiszafa pálca
A holtakat feltámasztó kő
Egy láthatatlanná tévő köpeny


Nah igen... Nem tudom ki a HP fan?, de hál' istennek én ezt a választ tudtam! A kérdés viszont arra vonatkozik, hogy ha csak moziban látta a Harry Pottert valaki, akkor fogalma nem lehet róla mi a helyes válasz. Még akkor sem ha elolvasta az összes Rowling könyvet. Ez egy másik történet. Tudtommal egy (asszem magyar) rajongó írt egy "könyvet", mert nem bírta megvárni hogy megjelenjen az eredeti, és a haveroknak és a fanoknak feltette netre, viszont hozzáírta hogy Ő így képzeli el a végét. Szal ez elég speciális kérdés szerintem a többi játékos számára is.
Dátum: 2009.07.19. 17:52:37
Na igen. A játékban két részre osztódnak az emberek. Túl kicsik, és így a Kutat nem bírják feltőlteni, és vannak a nagyok, akik már egy megszokott szövetségben vannak és nincs kedvük változtatni. A szövetségemmel ezért írunk ide a forumra hátha vannak olyan emberek akik megunták a sok pirosat a szövetségükben, és inkább váltanának. Viszont itt is vannak gondok, hisz akkor inkább az első oldalról választanak szövetséget. Ezért van kiélezett verseny és a toborzás is "vérre" megy. Muszály neki hisz akkor csak egyedül lennél a szövetségben (vagy a személyes haverokkal).
Dátum: 2009.07.13. 08:50:08
Na igen. Viszont senki nem említi az olyan tényt, miszerint : válaszolj 10, 20, 30 (hisz ismétlődhet) kvízkérdésre helyesen egymás után, úgy hogy egyet sem rontasz el. Én pl. Google nélkül mái napig szenvednék az ilyen küldetésektől, mivel vannak olyan kérdések, amely egy éretségizett embernek is problémát okoznak (a 14 év alattiak így is meg vannak lőve, mert nekik szinte minden "értelmes" kérdést Google-zniuk kell).
Dátum: 2009.06.11. 21:08:20
A Setét Torony Őrei szövetség (V2) tagokat keres olyan végzetúrnők és -urak személyében, akik megfelelnek az alábbi "követelményeknek":
-Szeretsz játszani, és szeretnél egy olyan szövetséget, ahol a tagok valóban segítik egymást.
-Szeretsz beszélni (vagyis használod, nem csak követed a fórumot)
-Vállalod, hogy legalább három naponta bejelentkezel

Szint, TÖ (esetleg másik szövetség) nem számít, célunk elsősorban a játék és, hogy azt minél élvezetesebbé tegyük.
Jelentkezz Rawelnél, vagy a szövetségi oldalon.

Jelenleg felépített épületek:

Őrtorony 5. szint
Védőfal 4. szint
Gyakorlótér 4. szint
Aréna
Mágustorony 6. szint
Kémgömb
Átokpiramis 2. szint
Lélekpajzs 1.szint
Aurapajzs 4. szint
Palota 3.szint
Energiakristályosító 1. szint
Katalizátor 5. szint
A béke csarnoka 1. szint

Építés:
1-10. szinten egységesen 1500 LE hetente
11-20. szinten 200* Szint
21. szint fölött 300* Szint
Még akad bőven hely!
Dátum: 2009.05.26. 18:07:14
A Setét Torony Őrei szövetséghez (V2) még 13 főt várunk.
Dátum: 2009.05.22. 18:26:21
A Setét Torony Őrei szövetség (V2) tagokat keres olyan végzetúrnők és -urak személyében, akik megfelelnek az alábbi "követelményeknek":
-Szeretsz játszani, és szeretnél egy olyan szövetséget, ahol a tagok valóban segítik egymást.
-Szeretsz beszélni (vagyis használod, nem csak követed a fórumot)
-Vállalod, hogy legalább három naponta bejelentkezel

Szint, TÖ nem számít, célunk elsősorban a játék és, hogy azt minél élvezetesebbé tegyük.

Jelenleg felépített épületek:

Őrtorony 5. szint
Védőfal 4. szint
Gyakorlótér 4. szint
Aréna
Mágustorony 6. szint
Kémgömb
Átokpiramis 1. szint
Lélekpajzs 1.szint
Aurapajzs 2. szint
Palota 2.szint
Energiakristályosító 1. szint
Katalizátor 5. szint

Építés:
1-10. szinten egységesen 1500 LE hetente
11-20. szinten 200* Szint
21. szint fölött 300* Szint
Dátum: 2008.12.29. 17:25:00
Hali!!
Én írtam levelet, mégis zárolva vagyok Ezzel a karival.
Hogy lehetséges hogy mégis be tok lépni??
Sokszor írják azt "visszavonásig zárolva"!! Mégis be tok néha kis időre lépni a játékba.
Kérlek titeket hogy Döntsétek már el, hogy most mit is akartok.
Elnézést a hangvételért, de a szövetségemnek meg kellenék hisz én vok a főnök..
Így ha lehetne mihamarabb vonjátok már vissza.
Ha kell unokatesómat letiltom a gépről, igaz ő most nincs itt, így egyedül játszanák a gépen.
Köszönöm hogy meghallgattatok.
Oldal: 1