Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aginor

Oldal: 1
Dátum: 2022.08.10. 16:49:01
Azt mondod hogy hírtelen 1-2 szint elérésének következtében 50+ (inkább 100+) mértékben nőtt a követelmény a kalandoknál a tulajdonságpróbákra? Pont felvehettem egy fegyvert, ami masszív mennyiségű erőt ad és azzal is bukom az erőpróbát.. Ha minden tulajdonságpróbánál 100 kristálypontot kellene költenem, akkor néhány kaland után kifogynék a kristálypontokból, én még alacsony szintű vagyok. De jó végülis nem titok rám is lehet kémlelni. Jelen helyzetben lvl 38 vagyok. A tulajdonságaim értékei:
Erő: 100 (+54)
Támadás: 100 (+12)
Védekezés: 150 (+76)
Egészség: 100 (+22)
IQ: 100 (+14)
Mágia: 100 (+12)
Taumaturgia: 100 (+14)
Mivel 30 kristálypontal bukok mindent, ezért a követelmények minimum ezek, +30. Lehetnének nagyobbak a tulajdonságok, hiszen inkább a szakértelmekre fókuszáltam, de úgy gondolom hogy itt most valami más van a háttérben. Húztam én már fel karit 100 fölé és ilyet nem tapasztaltam. Egész egyszerűen túl hírtelen történt túl nagy követelmény növekedés.

U.I. Most újra nekiláttam a kalandoknak és most meg minden sikerül, csak néhány kristálypontot kell néha extrán költenem. Nem tudom mi volt a probléma, de már nincs. Remélem sosem jön vissza
Dátum: 2022.08.10. 11:06:42
Szép napot!

Tegnap történt valami a kalandok terén. Az egyik kalandnál az oldal a megszokott skin és styling nélkül jött be, annyira nem figyeltem oda rá, gyorsan refresheltem. Az után minden kalandom failelt. Az összes tulajdonságpróbám bukó volt. Addig minden sikerült, szóval rendkívül furcsálltam (ráadásul pont húztam valamennyit az összes tulajdonságomon). Kristálypontom is volt még és a max elkölthető kristálypontokat feltettem 30-ra, de így is minden tuladjonságpróba bukott.

Ma mikor újrapróbáltam őket, szintén minden bukó volt. Most feltűnt, hogy a próba szintje abszurdan magas. Az én szintem 39, a próba szintje meg 200.
A szóban forgó kaland a sárkányvadászat. Az első próba egy erőpróba.
"A hordatársaidtól halottad hogy a szomszédos hegyen él egy sárkány. Úgy gondolod, itt az ideje, hogy megtudd, mennyit érsz és megpróbáld legyőzni a fenevadat.
De először fel is kell jutni a hegyre."
200. szintű Erő próba: Erő: 153 + 9 = KUDARC..

Az összes kalandom ilyen elvetemült. Azok is amiket újként kapok, kipróbáltam. Kérlek segítsetek, mert így nem tudok haladni a Ghalla isteneivel és a nyári eseményben az egyik napi küldetésem is az lenne, hogy kalandot teljesítsem, így bukom. Az egyik feladatom is őskővel kellett teljesítenem ez miatt, ha meg akartam kapni mindent szintlépés előtt.
Oldal: 1