Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ombre90

Oldal: 1
Dátum: 2023.07.13. 19:51:23
Energiahasznosítás szakértelemnek van bármilyen mellékhatása, azon kívül, hogy növeli a nyertes portyáért járó minimum LE-t? Ha igen-ha nem, mik ezek?
Dátum: 2022.08.21. 11:30:46
Sziasztok!

Az építés szakértelem növeli az építési energiából történő építkezést is? Építő jellegű válaszokat várok.

Köszönöm,
Ombre
Dátum: 2022.06.11. 01:12:07
Ha a sajtolást nem vesszük figyelembe, melyik állat-taktika éri meg jobban szerintetek?

1. Több szinttel ezelőtt elfogott élőlénnyel harcolni, mondjuk végtelenségig

2. Valahány szintenként érdemes kelepcébe csalni új állatot

Indoklás? Illetve ti milyen állat-taktikát folytattok?
Dátum: 2022.05.28. 00:26:32
Sziasztok!

V1-en várok szeretettel aktív játékosokat a Kezdet & Vég szövetségbe. Aki épp nem fürdik, ne habozzon, jelentkezzen!

Üdv,
Ombre
Dátum: 2022.05.19. 17:27:23
Ja, nem konkrétan vadászós feladat, csak el kell költeni az összes cselekvéspontomat.
Rendben, ebből tanulok legalább, mint múltkor, amikor egy dupla félreértés miatt az őskőveim 50%-át tavaszi ládikókba fektettem..
Dátum: 2022.05.19. 16:07:47
Sziasztok! Néhány napja kezdtem a játékot, fedőnevem Ombre, jelenleg napi aktivitású, a játékot élvező játékos vagyok.

Utánanéztem mindennek, ami alkalmanként kérdéses volt számomra, viszont most válaszúthoz érkeztem, ehhez szeretnék kérni támpontot, hogy helyes-e sejtésem.

Szóval, most a 6-os 7-es szint peremén arra lettem figyelmes, hogy hamarosan szintet lépek a temérdek vadászat elkövetése miatt. A feladatokat eddig kivétel nélkül megcsináltam a leghatékonyabb fejlődés érdekében. Jelenleg van még 3 feladat, viszont ha egyet megcsinálok, már szintet lépek.

Jól sejtem, hogy amennyiben szintet lépek, új feladatokat kapok, és így jelen esetben 2 feladat jutalmától + az összesítő jutalomtól elesek?

Ugyanakkor folytatnom kéne a vadászatot is egy templomi feladat miatt, amit a kapott válaszok függvényében lehet, hogy dekrétumért teljesítettnek fogok jelölni.

Köszönöm
Oldal: 1