Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackwoodGr

Oldal: 1
Dátum: 2021.12.14. 08:49:28
Hol tudnék rálelni esetleg egy kvízadminra?
Dátum: 2021.12.06. 13:27:13
Hogy én se csak érdekességeket ragadjak ki:
Szeretném elbíráltatni a kérdésemet. Szabályzat alapján megfelelő, nem túl specifikus.

Ki alakította Ichabod Crane-t az 1999-ben megjelent Az Álmosvölgy legendája című filmben?

Marc Pickering
*Johnny Depp*
Christopher Walken
Casper Van Dien

Bízom a pozitív elbírálásban.
Dátum: 2021.11.10. 08:41:22


Ez most komoly? XD
Nem vagyok újhullámos PC-szimp, de kicsit vad egy műveltségi, tudás-elvű adatbázisba ilyen kérdést bedobni... Ráadásul le is lett okézva, és bekerült.

Ha esetleg a kép nem jelenne meg:

Melyikük "dagi"?
- Jézus
- Mózes
- Buddha
- József
Dátum: 2021.11.10. 08:02:58
Sziasztok!

A Melyik nappal kezdődik a hét az angoloknál? kérdésre szerintem nem lehet egyértelműen válaszolni. A teljes brit közösségben is megosztott. A tradíciók alapján vasárnap, de a hivatali, sőt több nyomtatott brossurában is, kezdete a hétnek a hétfő, és nem csak a munkakezdés miatt, hanem az életvitelbeli "megszokásból" is, mert a hétvégét egybeveszik (szombat-vasárnap).
Mindkét válasz, a hétfő és a vasárnap is elfogadható.
Vasárnapot adtam meg, de hétfő a helyes.
Dátum: 2021.11.10. 07:54:23
Sziasztok!

A Melyik nappal kezdődik a hét az angoloknál? kérdésre nem lehet egyértelműen válaszolni. A teljes brit közösségben is megosztott. A tradíciók alapján vasárnap, de a hivatali, sőt több nyomtatott brossurában is, kezdete a hétnek a hétfő, és nem csak a munkakezdés miatt, hanem az életvitelbeli "megszokásból" is, mert a hétvégét egybeveszik (szombat-vasárnap).
Mindkét válasz, a hétfő és a vasárnap is elfogadható.
Dátum: 2021.11.05. 13:23:48
Sziasztok!

Jeleznék egy pontatlanságot az egyik kérdésnél:

Melyik modern Call Of Duty?
Call Of Duty 2
Call Of Duty 1
Call Of Duty 3
Call Of Duty 6

Itt nyilván a 6 a helyes válasz, amit el is fogad, viszont a kategóriája: (Játékok - számítógépes játékok - PC játékok)
A lehetőségek között szereplő CoD 3 viszont nem jelent meg PC-re.
Ha szőrszálhasogatás, akkor bocsánat, de jobbnak látom jelezni.
Oldal: 1