Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - kronosz1

Oldal: 1
Dátum: 2021.11.09. 23:39:15
Ha a Remény városa esemény alatt legalább 350 őskövet vásárolsz, automatikusan elnyered az elit építész címet, és átveheted az elit oszlopban levő jutalmakat is!

Nem nyertem el. Mert arról nem tájékoztatott hogy csak addig vehetem át az elit jutalmakat ameddig a baloldali oszlopban jutok. 16. szintű karakterrel
frissen alakult szöviben nincs épület nincs manakonsti nincs szövibajnoki ,stb.
20. szintig jutottam a baloldali oszlopban, és a jobb oldaliban is. Így viszont az elveszett kincsekből sem érhettem el annyit, hogy elég TP. legyen a fétishez. Szövetségi társaim szintén. Kérünk lehetőséget napi ajánlatban hogy megoldhassuk ezt a hálátlan állapotot. Köszönjük!
Sziasztok!

Az élő aukciós tételekről,hol tudok informálódni?

Köszönöm.
Dátum: 2021.11.07. 14:30:56
Unr34l! Köszi a választ és a kérdést. Végül megkértem valakit hogy utaljon. Így viszont majd csak hétfőn írják jóvá.
Dátum: 2021.11.06. 15:39:21
"Válj elit építésszé! Ha a Remény városa esemény alatt legalább 350 őskövet vásárolsz, automatikusan elnyered az elit építész címet, és átveheted az elit oszlopban levő jutalmakat is!"

Üdv!

Több részletben történő befizetésre is érvényes az ajánlat. Mert ebben a formában, ez derül ki a laikusnak. Remélem így van. Mert nem tartok bankszámlát. Telefonnal meg max 100 rendelhető. Most készülök rendelni 100 őskövet telefonon és kb. meg is lenne a 350, az event alatti befizetéseimből.
Oldal: 1