Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bonarka

Oldal: 1
Kedves Hombreezerkilencszázhetven!

Örülök neki, hoyg ilyen jó emberismerő vagy... nem hiszem, hogy amit írtam azt egy 12-14 éves így leírta volna, legalább is az elejét..

Nem azt mondtam, hogy én egy ősrég óta játszó ember vagyok, mert csak a V2-nél csatlakoztam be, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudnám miről is szól a játék és hogy a más játékstílust játszó karakterekkel szemben mi az ellenszer!!!

Én ezt az ellenszert próbálom megtalálni és én NEM fogok törölni és telesírni a zsebkendőmet azért, mert 2-3 ellenfél belőlem szedte meg magát 1-2 portya alkalmával.

És igen is pontosan 20-30 ember lesz az, aki befejezi a játékot azért, mert nem tudja eléviselni azt, hogy sok LE-t veszítsen....Az otthon gyereküket nevelő anyukák nem fogják abbahagyni a játékot, mert ők tisztában vannak azzal a ténnyel (nem úgy mint Te), hogy igen is ha nem ül a gép előtt, akkor le fogják őt rabolni!

Én sem ülök egész nap a gép előtt, csak általában nap közben, amikor a munkám (már amit egy 12-14 éves dolgozhat) engedi.
Az én szövetségemben is vannak gyermekes anyukák és érdekes ők nem sírnak....

"karaktered nevét azért odabiggyeszthetted volna, hogy tudjuk, honnan is van ez a hihetetlen mennyiségű halálpontos adat a tarsolyodban"
A Bonarkán kívül mire vagy még kíváncsi??? Mert ez a karakterem neve!!
Akinek nem tetszik, az töröljön és ágyő!!!!
Egyébként ez kb összesen 15-20 ember lesz és ezek azok, akik nem tudnak elmozdulni a maguk által "jól" kitervelt (LanMaffia és hasonló játékstílusú játékosoktól teljesen eltérő) taktikától, pedig nem lenne nehéz, csal sajnálják a LÉ-t másra áldozni...

Kíváncsi vagyok, hogy összesen a 3 szerveren hány játékos van (csak a V2-n 9000)!!!

Ha ezt beszorzom hárommal, az minimum 27000, ha ebből 20-30-nak nem tetszik 2-3 ember játékstílusa, akkor annak valóban törölnie kell és töröljön is, mert azok az emberek nem az ellenszert keresik, hanem sírnak és másokat is csak felidegesítenek!!!
Dátum: 2008.12.08. 12:50:17
"érdektelen lexikális tudás"

Ebbe is aztán a világon minden belefér.....

Akkor az olyanokat is törölni kellene, mint:
- melyik könyv nem XY által íródott;
- XY ókori csata mikor volt
- mikor született XY.....stb
Dátum: 2008.12.08. 12:32:05
Ezt a kérdést tettem fel:

Megközelítőleg hány fő az USA lakossága?

300 millió
324 millió
330 millió
410 millió


másnap ezt látom:
A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Kérdésem az, hogy fél nap alatt hány ember válaszolhatott rá, amikor a hetekkel ezelőtt feltett kérdéseimre összesen 50-60 válasz jött!!

A másik felvetésem: minek van a Google??? nem azért hogy az olyan jellegű kérdésekre, amikre nem tudjuk a pontos választ, utánanézzünk????

KOMOLYAN ÉRDEKELNE, MI A VÉLEMÉNYETEK A FELVETÉSEMRŐL!!!
Dátum: 2008.11.20. 11:49:20
Ez pontosan így van! Tehát a helyes válasznak 1962-nek kellene lenni
Dátum: 2008.11.20. 11:36:26
Mikor alakult meg az Omega együttes?

Akárhol is néztem utána, mindenhol 1962 van megadva...

A "helyes" választ viszont 1960-ra adja meg a gép!!!!
Oldal: 1