Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Grobi

Oldal: 1
Dátum: 2023.12.23. 08:33:56
Annyit hozzászólnék, hogy pl én sem csináltam meg a második kulcsot, én sem olvastam a figyelmeztetést. Az event elején elolvastam mik a feltételek és ahhoz tartottam magam. Tele vagyok kikeltett bigyokkal, nem az aktivitásommal volt baj. Még azt is megértem, hogy aki inaktív volt az dobjon be 200 őskövet. De az lenne a kérdésem az a lehetőség miért szűnt meg, hogy a bigyókból összedobjam azt a kulcsot? Az épületek miért tűntek el a menüből?
Dátum: 2023.12.21. 05:28:27
Én is így jártam. Azt nem lehetne, hogy az épületek nem tűnnek el? még simán összedobnék a megmaradt kacatokból egy kulcsot....
Dátum: 2021.04.05. 09:07:15
Üdv!

A mai napon a végzet giga temploma "készíts legendás tárgyat vagy fejlessz tovább egy meglévőt" küldetésnél a pajzsomat továbbfejlesztettem prémiumra azonban a küldetés nem teljesült! Kérlek nézz utána és korrigáld ha lehetséges.

Köszönöm
Dátum: 2017.03.19. 06:36:07
Igen, nem ez a gond. Átmegyek 3. szintre lépek egyet és onnan vége, nem is jelöli be a mezőt, hogy léptem volna, utána meg már nem mozdul semerre. Ezután visszadob a 2. szintre ha újra belépek és kezdődik ugyanaz....
Dátum: 2017.03.18. 07:24:53
Szia!
A kárhozat verme a 3. szinten lefagy. Tennétek valamit?
Köszönöm
Oldal: 1