Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solina

Dátum: 2009.06.10. 13:29:04
Mi az Elittel eleg szoros szovi rendszerbe vagyunk, de nagyon nehez kivitelezni az egesz elotti tamadast folyamatosan.. Gyak. nem tudsz egyfolytaban erre szervezni... Jo megoldas lenne, ki is lett probalva, de a gyakorlatban nem tudod mukodtetni.. Van meg az 5 tamadas egyben, aztan 3 ora tamadas mentesseg, de az is nehez moka... Szoval en az egesz elott koltok, aztan varom a randomot, jon, avagy nem a kristaly pubi... Es ilyenkor probalok olyat fejleszteni, amire 1 ora alatt ossze is jon a LE..
Dátum: 2009.06.05. 17:18:27
A vedekezo jatek az, amit a hiena karik jatszanak, kikerulik a nyilt harcot, a sotetbol tamadnak biztosra menve.. Raadasul Miklos hibainak koszonhetoen abszolut taktikai, es strategiai folenyben vannak ezzel.. Ja Duch, ha mar itt vagy, a fentiek miatt mas lehetosegem nincs, a szovi tarsaidon verem el a port a tamadasaidert...
Dátum: 2009.05.30. 20:02:35
A kristaly tabornok begozolt.. A 19 orai ablakban 8-an jottek toluk latogatoba.. 6-2 volt nekumk..
Dátum: 2009.05.30. 16:54:42
Azur-Kristaly..: 603 / 239
A 15%-al nekem is kemeny problemaim vannak tegnap 13 oratol 19 oraig sikerult elvadasznom 40 CSP-t, ugy hogy volt olyan egesz ora, hogy mar lesz ami lesz, nem koltottem el a LE-t.. Kicsit mar ideges voltam..... Amugy eleg vicces, mikor az ember vegez az epikussal, olykor 4000 feletti sebzest bekapva egy-egy korben, beul pihibe, es jonnek orankent a 58-60-as kristalyok jol osszeverni..
Dátum: 2009.05.29. 14:13:48
Az Azur nem alkuszik holmi kristalyokkal.. Jelenleg itt tartunk..: 358 / 155
Ettol fuggetlenul a 15% alatt tamadhatosag nagyon zilalja az idegeimet, es Miklos valami allitot az AI-n, mert az elso nap kb 50-50 %-ot hoztam a tamadoimmal szemben, ha nem 15% alatt voltam.. Ma viszont 0-5 nekik, pedig fullban alldogaltam, de jonnek 60-as kristalyok, meg azok, amik jo esellyel nyernek... Es van 3 nagy, meg 2 kozepes allatom ami bevetheto volt, szepen elfogynak..
Dátum: 2009.05.28. 12:14:56
Idézet: Ricardo - 2009.05.28. 12:10:14
Hadban álltok, olyankor mindig lehet ütni.

Jaaaaaaaaa, latszik, hogy nem a haboruzas a profilunk..
Dátum: 2009.05.28. 12:09:10
Legujabb hir... Ha 5 karakter megvert, akkor a legkorabbi tamadohoz viszonyitva 3 oran at nem tudtak tamadni a normal karakterek.. No a kristalyokra ez se vonatkozik.. 5 tamado utan siman orrbanyomnak...
Dátum: 2009.05.28. 12:05:13
Jelenleg 20. szintű pusztító csapás van a szövetségeteken, amit összesen 100000 lélekenergia elköltésével semlegesíthettek.
Dátum: 2009.05.28. 12:03:06
A legujabb...: Kristály Szövetség szövetség egy 20. szintű pusztító csapást küldött rátok! Ma, 12:00
Dátum: 2009.05.28. 11:49:03
Azur-Kristaly..: 102 / 50
Dátum: 2009.05.28. 11:46:21
Ma, 10:31 *Gilgaladron* Zoidberg *Gilgaladron* győzött
Ma, 10:30 *Gilgaladron* Tony Ramirez Tony Ramirez győzött
Ma, 10:21 *Behemot* Karpatia *Behemot* győzött
Ma, 10:20 *Behemot* Ariel Ariel győzött
Ma, 10:19 *Behemot* Barrique
Dátum: 2009.05.27. 23:48:15
Ez meg valoszinuleg en vagyok...: Solina = *Ganuid*
35. helyen ha igaz, belopodzkodtam hozzajuk..
Dátum: 2009.05.27. 19:27:59
1 oran bellul nem birtam vadaszattal+turbokkal osszeszedni 26k-t.. Annyi kene a tamadasomra, ultraspeccel mindennel egyutt.. Inkabb lealltam a vadaszattal.. Remelem Ti is kaptok ezekbol a Ti szintetekre, aztan elkezdhettek izzadni, hogy is legyen...
Miklos javaslom, hogy azonnal kezd el berakni a masodik, es harmadik sorozatot a kristalyhordabol, masnak is legyen jo...
Dátum: 2009.05.22. 23:08:07
3 - 3 Deron - Solina
Szep es valtozatos kuzdelem volt.. Gr mindkettonknek..
Idézet: Bolsevik - 2009.05.22. 17:06:35
Véletlenül nem a te klántársad, Solina jelentette be hogy ha ezeket az abzug pókokat nem bántják akkor a TOPperek egy része törölni fog? Ő csak erre reagált, jelezte hogy hajrá-hajrá...


Konyorgom, nem a TOP-rol volt szo... A TOP-ot Lan nem eri el, de ha el is erne, azok annyira kockak, hogy megoldjak, hogy Lan ehenhaljon... Itt azokrol a karakterekrol van szo, aki koze, es a TOP koze szorultak, illetve szintben a kornyeken vannak.. Nekik dupla teher, hogy fellulrol a TOP uti oket, allulrol vagy a szintjukrol meg a Lan tipusu pokok fosztjak le oket, aztan utik oket szet.. Ebbol csomor lesz, es abbahagyas.. Es akkor nezhet mindenki, hogy milyen jokat is rabolt, csak meghal a szerver...
Sok a siras, inkabb gondolkozni kellene, h milyen taktikaval tudsz tenni ellene... szerintem...


Eleg vilagosan leirtam, de megy egyszer..: ENGEM NEM ER EL, TUL NAGY NEKI A SZINTEM!!
Ezenkivul van idom masodpercre pontosan leuttetni magam...
De latom a hangulatot, es tudom mi a kockazat, ha ezt a kort Miklos hagyja terjedni..
Es maradnek a virus hasonlatnal... Mi jellemzo a virusra..?! Esz nelkul szaporodik, tamadja a gazdatestet, es ha nem avatkoznak kozbe, sulyosabb esetben megoli, magaval egyutt.. Na jelenleg effele haladunk...
Ahogy latom mar 3 jatekos minuszod van Miklos...
Miklos tudjuk mi a trukk, es engem/minket egyelore nem erint a LanMaffia virus, mert nem er el, es valoszinuleg nem is fog.. De most van 1, holnaputan 2, aztan 4, 8, es igy tovabb.... Lehet azt mondani, hogy fejlessz hozza ezt, meg azt, de mikor nagyon sokan esetleg a befejezesen gondolkodnak, mert a nagyobbak erobol leutik, allulrol meg a tulerositett pokok raboljak le oket, ha munka, gyerek, vagy egyeb okbol kifolyolag egy picit kesnek, inkabb torolni fognak, mint azon agyalni, hogy hozzak magukat a pokok ellen talan vedett helyzetbe, azon az aron, hogy az erre nem koltoktol, es a felettuk levoktol lemaradnak megjobban.. Meg csak egy ilyen madar van, meg meg lehet fogni a folyamatot.. Ahogy szaporodnak, a normal jatekosok ugy fogjak feladni a jatekot.. Csak 1 ilyen tipusu pok miatt toroljon 2 ember, maris minuszban vagy gazdasagilag.. Es na mar torolt is ketto, akiknek ez volt az utolso csepp a poharban.. Tegnap egy meg az en vallamon sirta ki magat, es vegul maradt...
Idézet: Miklós - 2009.05.22. 13:33:25
Endyr: értem, köszöm a magyarázatot! Ebben az esetben azonban nincs panaszra oka Lanmaffiának vagy másnak. Ha a kreatív korlátozva lesz, és egy támadással 165 helyett csak 100k LE-t szerez, azzal még szintén kiemelkedően jól járt.


Miklos, Petur kicsit homalyosan fogalmazott.. A 2 mai torlo Elitesnek a LanMaffi fele rendszerhiba volt az utolso csepp a poharban.. Tegnap Darken_Shang torolt majdnem tolunk, ugyan ezen okbol.. A rendszerben benne van a hiba, most akadt egy ember, aki ezt kihasznalja, es raadasul semmifele moralis gattal nem rendelkezik ez iranyban.. Lehet szamolgatni, hogy nem 165k-t fog nyerni, hanem csak 100K-t, de ez is olyan oriasi osszeg, gyak. nekem 57. szinten 1 napi vadaszat.. Ezt nem normalis, hogy portyabol ennyit lehet osszehozni, nemi trukkozessel a kemgombozessel, meg nemi szamolgatassal par pillanat alatt.. Dontened kell.. Vagy hagyod igy, es akkor a normal jatekosok fognak torolni szepen egymas utan, vagy atgondolod az egesz rendszert, es kiveszed ezeket az anomaliakat, meg azon az aron is, hogy par pok fog torolni..
LanMaffia a virus ami felzabalja a gazdatestet... Kene egy doktor nemi penicilinnel meg idoben..

White Nor/Norbi
Dátum: 2009.05.09. 16:32:23
Ejjel en is vertem a TGY-t, mar akit tudtam, es felbukkant.. Kevesebben vannak, tobben utik oket, hamarabb elfogynak, ennyi.. Pl. Lelekmester elokerult, kapott egy taslit, es mar aludt is par orat.. Persze, hogy nincsenek.. Kenytelen voltam nem TGY-s celpontok utan nezni..