Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solina

Dátum: 2009.09.07. 20:04:19
Ha esetleg nem figyeltel volna, az egyeni epikus topicban, ahol az egyeni szorakozas segiteserol volt szo, merult fel a kozos dolgok elsorvadasa.. Ha mar kijott a szellem a palackbol, ostoba, aki nem foglalkozik vele.. Ugy altalanosagban megjegyeznem, vegulis egyedul is lehet sexelni, de ha mar minimum ketten csinaljak, erdekesebb....
Dátum: 2009.09.07. 12:14:38
Bocs, nem tudom rohogjek, vagy bogjek.... Csak annyit tennek hozza, botor az az ember, aki azt hiszi, neki mindig csak a zsiros kenyer zsiros fele fog jutni....
Dátum: 2009.09.06. 17:48:35
Mar megint kezdjuk..?! Miklos azt mondta mindenkinek lesz egyeni jutalom, csak az nem kap semmit, aki 30 alatt volt, es az O ertelmezese szerint senki nem fog szivni vele... A TOP-ok kapnak valamit kulon, valoszinuleg valami plecsnit... A gyoztes Horda tagjai, meg gondolom szinten valami jelkepes jutalmat...
Dátum: 2009.09.06. 17:28:58
Na most ezen mit kell csodalkozni.. Miklos emlitette, hogy a vege is ilyen toltogetos... Aztan a morgas hatasara felvetette, hogy lehet hogy atirjak... Kesobb szolt, hogy nem lesz ra ido, mert az egyeb valtozasokat, illetve az egyeb sirasaink hozadekat programozzak.. De azert nemileg kozmetikaznak rajta... Megtortent, ahogy nezem...
Dátum: 2009.09.06. 12:11:26
Ezt mar felvetettem.. Semmi reakcio, csak Ariel kozolte, hogy nem jo, mert azt is hozzafuztem, hogyha a kicsik is tudjak normalisan utni, akkor novelni kene az ep-jet, hogy ezt azert egyensulyozuk... Igy meg mindegy, hogy uti vagy nem, bar szerintem nem, mert legalabb az elmeny megvan, hogy tudott valamit tenni...
+ Es tudnanak szerezni kincspontot is, ami most aki tudja uti, annak van, aki nem tudja egy sincs.. Csokkentene a nyilo ollot..
Dátum: 2009.09.05. 17:41:58
Pont, pont, vesszocske, keszen van a kockacska..... Ja nem, az mas....
Nem tudom, en nem vagyok TOP semmiben, nem vagyok lemaradva a normal tempoju fejlodestol (se muvileg, se mert nem tudom mit is csinalok), nehanyan elvernek, masokat en verek, igaz egyre kevesebbet, mert vagy elsulyesztik magukat, vagy buntetosok, vagy mert valamilyen okbol nem tamadom oket.. Igaz vannak helyettuk kristalyok, akikkel vagy birok, vagy nem.. 2 naponta feltuzom magam az epikusra, igaz mostanaban legalabb jol megy a sebzes, mert hibrid vagyok, aztan manozgatok, nevelgetem az allatkertemet, meg ilyesmik.. Szoval jatszok, a jatekert... Igaz nincsenek vilagmegvalto celjaim, igy bele se tudok rokkani abba, ha nem sikerulnek.. Szorakozok.. Mikor Miklost szidom, vagy morgok, meg akkor is... Botozzatok meg..
Dátum: 2009.09.05. 13:22:28
Pontositsunk.. Ahogy neztem, ez volt a ket csucs, amit kaptun Miklostol tegnap...:

>Miklos, a démonmágus elmond egy kristályfelhő varázslatot. 9786 pontnyit
>sebzett. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van rád: -28 Védekezés,
>-29 Kritikus sebzés, -28 Elnyelés. Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.

>A csatában összesen 1453 sebzést okoztál, és 11314 sebzést kaptál.

Szoval amit Zoid irt a gyogyitalos uveghegyrol, ult....
Dátum: 2009.09.05. 11:11:45
Nem kene mast csinalni, mikor a V1 atvalt a 3. fazisba, a V2 is jojjon veluk.. Legalabb ez a 2 vilag szinkronba kerulne ujra... De van egy gyanum, mikor a V3 valt, a V1-et megint magaval huzza...
Dátum: 2009.09.05. 09:39:44
Idézet: Birka - 2009.09.05. 08:28:18

Teljesen jó az okfejtésed, de van valami ötleted arra, milyne feltétellellehetne megoldani azt, hogy a közös epiket is üssék a népek?


En ezt a kerdest nem is ertem... Kulso feltetel kell ahhoz, hogy egy szovin bellul a tagsag usse a kozos epikust..????? Akkor ott valami nagyon-nagy baj van szovi szinten... Ez belso szabalyozas kerdese, erre nem kell kulso kenyszer szereny velemenyem szerint..
Dátum: 2009.09.04. 16:40:17
Idézet: Birka - 2009.09.04. 15:38:29
Elég egyszerű a magyarázat.
Konkrétan egy 10-15 fős lobbi tolja a zarknodos topicban a "cry for me Zarknod" nepszerű slágert Nem beszélve arról, hogy a kőkeményen manózó embereknek se jó, ha most lövik le a poén a finishben...


Birka, en azert a helyedben nem lobbyzgatnek le senkit, foleg ugy, hogy Te is a sokat irogato, es a negativ eszreveteleit is gyakran hangoztato forumozok koze tartozol.. Egy kozossegnek ugy altalaban jo, ha 10% szokott hasonlo forumokon megnyilvanulni, ez nagyjabol altalanos trend.. Es mindig talalsz egy magot, akik mindenki masnal aktivabbak.. Raadasul ahhoz, hogy pl. az eventes temaban komolyan megnyilvanulhas, meg nem art, ha reszben atlatod a helyzetet, es a folyamatokat.. Ezek megkevesebben vannak.. Igy a forumon a temaban megnyilvanulok, a helyzetet nagyjabol atlatok, es a forumozasban aktivak metszete... Ez nem lesz sok, es a szamuk nem befolyasolja, hogy miben van igazuk, es miben nem.. En morogtam ezert-azert.. De nem csak a magam velemenye volt benne, hanem amit mondjuk a szovetsegi forumon, skypen, stb. beszelgettunk.. Csak mig masok inkabb magukban mormolasznak, vagy kis tarsasagban, nekem van egy atkom, hogy ezt hajlamos vagyok megtenni nagyobb nyilvanossag elott is.. Szoval az itt elhangzo velemenyek, altalaban a jeghegy csucsat kepezik, a donto tomeg a viz alatt van, es varakozik a valaszokra, a valtozasokra, a megoldasra, stb..
En nem szavaztam... Se V3-as nem vagyok, akiknel esetleg az problemat okozhat, ha Miklos elmondja a titkot, se a TOP-okban nem vagyok, akiknel szinten.. Erdekelni erdekelne, hogy mi a jutalom, nagyon, mert azert en is eleg jol nyomtam be eroforrast az eventbe... De, most mar ugy vagyok vele, hogy minek leloni a poent.. Ha mar az event kisse egysiku lett, legalabb a csattano szoljon nagyot...
Dátum: 2009.09.04. 15:57:44
Idézet: Miklós - 2009.09.04. 14:56:12
A reakciótok számomra nagyon pozitiv, én elsöprő igenre számitottam, de a nem győzelmének jobban örülök, akkor mégsem volt értelmetlen ez az egész.


Na jooo azert ne bizd el magad.... Van mit megfontolni a sok dologbol, amit az event apropojan osszeirtunk..
Dátum: 2009.09.04. 10:57:55
........
Dátum: 2009.09.04. 10:40:06
Sajnos a randomgenerátor elszívta az összes energiát, így nem tudunk élőképpel szolgálni (mondtuk, hogy teljesen kiszámíthatatlan..). Azonban szöveges tudósításunkban megpróbálunk beszámolni a történésekről, a technikai hibáért pedig elnézésüket kérjük.
Dátum: 2009.09.04. 10:34:41
Azúr Aréna | Ledereer Káosz

És ebben a pillanatban a nézőtér ujjongásban tör ki, felbukkantak a küzdőfelek. A Légiót természetesen most is a csapatkapitányuk, a "szárnyas fejvadász" Cyron vezeti az arénába, közvetlenül mögötte a többi prominens Légiós kocog. Itt van a nagyon jó szezont maga mögött tudó Dark Mongoose, aki jelen pillanatban vezeti a házi epikus ütő listát, a szintén remek formát mutató Barrique "a tárgyaló", az épp oly veszélyes mint amennyire kecses Ariell, az álcázások nagymestere Solina, a kétszeres bajnok, vaskeménységű Iron Cross, a talpig páncélba öltöző Midkemia, és persze a teljes 30 fős csapat, kérem bocsássák meg nekem, hogy nem térek ki mindenkire külön-külön, a felállást a képernyőre pillantva tekinthetik meg. A légiósok fegyverüket maguk elé tartva, hűséges állataikat maguk mellett tudva, kétsoros vonalba rendeződve várják ellenfelük érkezését.

Felcsendül a "We are the champions" című sláger, és Miklos, a démonmágus határozott, méltóságteljes lépésekkel indul el a kezdőkör felé. Szemeinek a sárgás izzását még az alakját teljesen elrejtő barna színű, csuklyás köpenye sem tudja elfedni. Bal kezében egy egyszerűen megmunkált, másfél méter magasságú fa botot tart. Nyomában "Beho-Tech" pólós gnóm technikusok húzzák maguk után a félelmetes Beho randomgenerátort, ezt a már-már kultikus tisztelettel övezett, máig megfejtetlen, nagy erejű mágikus eszközt. Számtalan legenda kering a generátorról, egyesek szerint az ősi istenek hátrahagyott büntetése, mások szerint egy "elszabadult" kísérlet eredménye, megint mások szerint egyenesen a világunkat megfertőző ellenségeinktől származik, és célja nem más, mint az amúgy is gyenge lábakon álló Galetki egység bomlasztása. Így vagy úgy, de abban mindenki egyetért, hogy ha a randomgenerátor a közelben van, mindenféle tervezés feleslegessé válik, mert soha nem úgy fognak a dolgok történni, ahogyan azt a galetki gondolná.

A randomgenerátor jelenléte nem meglepő, az epikus ellenfelek előszeretettel élnek vele. A jelek szerint valamiféle befolyással bírnak az eszközre, ugyanis rendszerint őket segíti a négyzet alakú, szürkészöldes színárnyalatban pompázó generátor. A technikus gnómok már a helyére tolták, most már csak a beindítása van hátra, s bár a Beho-Tech cég annyira ismeri a randomgenerátort amennyire az csak lehetséges, teljes befolyással ők sem rendelkeznek felette. Néhány tétova kalapácsütés, majd vállrándítás után, felzümmög a generátor, működik, vagy legalábbis valami olyasmi, az égiek legyenek kegyelmesek hozzánk!
Dátum: 2009.09.04. 10:32:05
Kozkivanatra Miklosunk abrazata.. Egy mindenre elszant Legiosnak sikerult lekapnia kozelrol, mielott meg a pofontol amit kapott erte, atszankazott volna az arenan egeszen a surgossegi ispotaly kuszobeig...:

http://images.vegzetur.hu/pic/creature/demonmagus.jpg
Dátum: 2009.09.04. 10:22:27
Azúr Aréna | Ledereer Káosz

Ismételten köszöntöm önöket az Azúr Aréna elől. Volt egy kisebb rendbontás, az Ink-Ork biztonsági szolgálat orkjainak kellett rendet tenniük a helyszínen toborzó Kristályhordás szektatagok és a hevesebb vérmérsékletű végzeturak között. A fekete bomber páncélt viselő biztonsági orkok határozottságának köszönhető, hogy nem lett nagyobb baj az esetből, a szektatagok még elvezetésük közben is azt üvöltözték, hogy "Az egyetlen igaz szövetség a Kristály Szövetség. A hitetleneket megtérítjük, vagy megsemmisítjük." Az embernek az az érzése, hogy akár deus-ex machina nélkül is nekirontanának a tömegnek ezek a tévúton járó fanatikusok!

Szerencsére ez az incidens sem tudta megzavarni az összegyűlt végzeturak jó hangulatát. Sikerült néhány celebet is felfedeznünk a tömegben! Itt van például Tündeklöves Glórin, aki divatos, rózsaszín nyuszitappancsával azonnal kíváncsiskodó szemek kereszttüzébe került, bár egyesek szemmel láthatóan összekeverték az extrém öltözködéséről is híres Lady GáGával. Felfedezné véltük a gyémánt filozófus winnie-t is, aki éppen egy csapatnyi végzetúrral szópárbajozott valamiről, de a nagyszerű smaragd mágus Nasdfil Sortenil és a hétszeres bajnok Sardullah Sharpa büszke lépteit is megkülönböztetett figyelem övezte.

Érdekességként említem meg még a ZÉ (Zarknod Ébresztők) információs sátrát is, ahol a kíváncsiskodó végzeturak remek manó ölési technikákkal ismerkedhetnek meg, illetve elsajátíthatják a "randomtűrő" szakértelmet is. Ez a szakértelem remekül alkalmazható akkor, amikor még a századik legyőzött manó után sem esik az a fránya jutalomfalatka. Természetesen Zarknodos pólót sapkát, sálat, és bögrét is vásárolhattunk, illetve kapható a nyár slágerterméke is, a "2000 CSP ezért!?!?!?!" feliratú póló is.

Már csak percek választanak el minket a kezdéstől, hamarosan felhangzik a kezdő kürtszó, és kezdetét veszi a csontzene!
Dátum: 2009.09.04. 10:22:07
Legyetek szivesek ne pontozzatok egyenkent a "bejelentkezeseket" a tudositas Zoidberg munkaja, en csak tovabbitom...
Dátum: 2009.09.04. 09:55:07
Stúdió | Héder Sárga

Köszönjük Káosz, azt hiszem a képek önmagukért beszéltek. Érdemes egy pillantást vetnünk a küzdő felekre. A Légiót már nem nagyon kell bemutatnom hűséges nézőinknek. 106 epikus küzdelemmel a hátuk mögött, összeszokott, olajozott gépezetként működnek. Kulcskérdés a húzóembereik formája, a csapat felkészülését egy kisebb incidens is zavarta. Korábbi szponzoruk a GTP Zrt (Ghalla Takarék Pénztár) likviditási problémákra hivatkozva kivonult a sportéletből. Szerencsére a Blue Bull (mely szárnyakat ad!) személyében hamar tőkeerős támogatóra lelt a patinás zafír egyesület.

Miklós a démonmágus is eseménydús felkészülési időszakon van túl. Szemmel láthatóan nagyon komolyan vette az edzésprogramját! Izmoktól dagadó karjai szöges ellentétben állnak mágus mivoltával, ez az ember épp olyan jól osztogatja a maflásokat, mint ahogyan a halálos kristályfelhőket eregeti, kétség sem fér hozzá, hogy az eddigi legvéresebb összecsapásra számíthatunk. Remek adottságainak köszönhetően nagy erejű varázslata nem csak sebez, de gyengít is, ez igen komoly fegyverténynek bizonyulhat a közelharcban. A mérkőzés előtt több állatvédő szervezet is tiltakozott, Miklos, a démonmágus brutális erejű ütései állatok ezreit taszította már ájultságba. A GhallaPeace szervezet tagjai élőlánccal tiltakoztak a nyilvánvaló brutalitás ellen, de hát ez egy ilyen sport, Végzetúr és állat egyaránt fejét vesztheti!

Most egy kis kereskedelmi szünet, aztán ismét kapcsoljuk a helyszínt
Dátum: 2009.09.04. 09:52:36
Nagy szeretettel köszöntöm a kedves nézőinket, mi már itt vagyunk a csodálatos Azúr Arénában, ahol hamarosan kezdeti veszi az az epikus küzdelem, melyre oly sok végzetúr és hölgy kíváncsi Ghalla szerte! Elöljáróban annyit mondhatok, hogy a helyszínen nagyon jó hangulat uralkodik, a Légió SC közleménye szerint telt ház lesz, a végzeturak színes forgataga jelenleg is tömött sorokban várja a bebocsájtást. Egyfajta spontán majális alakult ki a stadion környékén, számtalan lélekkufár kínálja portékáját, szinte mindent megkaphatunk amire csak szükségünk lehet. A kínálat részét képezik a legújabb divatot követő kecses ívű Ármáni páncéloktól kezdve, a kínzókamráink repertoárját bővítő VU komfort kínzóeszközökön át a legújabb, Ongoliant hús ízesítésű Perregrepal is, amely fényesen csillogó szőrzetet kölcsönöz kedvenceinknek, mindössze 2 alanytallérért cserébe! Hamarosan tehát élőben láthatják itt, a Ghalla Sportson, az Azúr Légió SC - Miklos, a démonmágus mérkőzést, maradjanak velünk! Stúdió!
Dátum: 2009.09.03. 15:44:07
VF.. Pontositanek.. A VF-esek egy resze azert maradt le, hogy ne verjek el az erosebbek, masok azert maradtak le, hogy a feljovo gyengebb karikat mindig el tudjak kalapalni.. Illetve mindket megfontolas elt kinel, hogy.. Mara az lett, hogy sajat szintjuk kornyeken egymast kiveve siman farmoljak a tobbieket... De... Neha becsuszik az utotavomba olyan VF-es, akivel regen egalban voltunk.. Hol O vert meg engem, hol en Ot.. Most gyak. ugy gazolok at rajtuk, mintha ott se lennenek.. Tehat az igaz, hogy sajat szintukon erossek, de abszolut ertelemben elgyengulnek..