Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solina

Dátum: 2009.09.14. 15:41:13
Nohat nektek is 800K-rol indul mint nekunk a V1-en... Szerintem tobb idotok lesz relikviat utni, mint nekunk...
Dátum: 2009.09.14. 15:11:52
En pedig kernek egy trikornis menest, es vissza szeretnem kapni a Futarposta titkos tisztasat a nagy kerek erdoben, a vikocmajmokkal, es a nyunyokkal egyutt...
Ez volt a vicc resze, de ja tamogatom...
Dátum: 2009.09.14. 14:24:26
Es kapott atszamolva kb. 100k plusz jutalmat, amit nem kell elkolteni a fertozesre szintlepesenkent, illetve elobb kapja meg a tulajdonsagonkenti +5-ot, es a szakik +5 turbozhatosagat.. Ezekkel meg jol megfejeli a kulonbejaratu jutalmat... Csodas dolgok ezek..
En mar reg kifertozodtem, es annyibol nem erdekel a dolog, hogy a rivalisaim se kapnak semmit, szoval ez nem nyitja koztunk az ollot.. De empatikusan aterzem a megszivatottak erzeseit...
Dátum: 2009.09.13. 21:29:52
Meg a masodik fazis vegen vagytok nem..?? A 3. fazisban is eshet magiaelnyelo..
Dátum: 2009.09.13. 19:13:31
Paran megtalaltak az eventen az Empatia mentesseg univerzalis pajzsat, es buszken hasznaljak is...
Dátum: 2009.09.13. 11:20:37
Nem Te valasztasz.... Ne panaszkodj, mert mindjart atveszed tolunk a forum rossza titulust...
Dátum: 2009.09.13. 10:04:51
Idézet: Ywgarrd - 2009.09.13. 09:57:11
Értem, de számomra kissé furcsa, hogy ugyanúgy megjelent a "csökkented a fertőzést" felirat, és semmi nem történt miután rákattintottam azontúl, hogy eltűnt a szöveg...


Valoszinuleg lesznek, akik par napon bellul atlepnek a hataron... Ha akkor nem tortenik semmi, akkor tudtok erte szolni.. Addig csak azt lehet csinalni, hogy irtok Baratynak, es rakerdeztek, mi is csak talalgatni tudunk...
Dátum: 2009.09.13. 10:00:21
Nem erdekel ki sajnal, ki nem.. Csak nem szeretem, es meg vagyunk igy paran, ha felultetnek.. Ha Te szereted, a Te problemad...
Dátum: 2009.09.13. 09:42:01
Csak sikerul kikezdeni a matematika tudomanyat... Vagy megse...
En nagyjabol 228K-t buktam az eventen, csak szolidan szamolva... Ha nem reklamalunk a szamitas modjara, es Miklos vegul nem javit valamit a kepleten (Koszi Miklos, Baraty), akkor ennel sokkal tobb tunhetet volna el a legben.. Ez meg olyan nagysagrend, amit el lehet viselni.. De a tanulsag az, hogy az igereteket illik betartani, nem jo az, ha nem lehet hinni a jatek tervezoinek, es nem illik muvileg hatranyos helyzetbe hozni azt, aki reszt vesz valamiben, azzal szemben, aki nem... Mert nem a tapos, es a taptalan kozott sikerult zarni az ollot, hanem a lusta, meg a tevekeny kozott sikerult nyitni az utobbi karara..
Dátum: 2009.09.12. 17:25:36
McPaul hagyd, Miklos keptelen beismerni, hogy hibaztak, inkabb terel, meg jo populistakent mindenfele kis meg nagy kari kartyakat jatszik ki, mikor nem ez a problema, es a kettonek semmi koze egymashoz..
A hiena korus meg vonyit, aztan elkotrodik a vackara, mikor az oroszlan vadaszni kezd..
Dátum: 2009.09.12. 14:16:20
Cyron atlagokkal szamolt... Sooot, meg egy-ket dolgot szolidan is szamolt, vagy nagyvonaluan kihagyott a szamolasbol.. Amugy a keplet mano olos resze alapjaiban elrontott..
Mi meg azt nem ertjuk, hogy lehet elszorni az eroforrast, aztan meg utalni azokat, akik nem teszik ezt, es ezert elorebb is vannak...
Es ha figyelted, egyetlen egy optimalizator nem nehezmenyezte azt, hogy a kisebb szinteken levok akar pozitivan is jottek ki a dologbol.. Ellentetben azokkal, akik lathatoan orulnek, hogy a jatekosok egy reszet megszivatta a jatekvezetes.. Ezen el kene gondolkodni..
Mi 2 dolgot nehezmenyezunk...
1. Miklos azt mondta nyugodtan manozhatunk, nem a szivatasra megy ki a dolog, de nem is a tapolasra... Az valosag, meg az igeret szoges ellentetben all egymassal...
2. Lehet jopofiskodni.. De a mi szintukon azok, akik nem eventeztek, csak tovabbra is 100%-osan optimalizalva fejlodtek, ezzel a lepeselonybe kerultek azokkal szemben, akik belementek az eventezesbe.. Itt pont azokrol az emberekrol van szo, akik kozelebb allnak a nem veroptimalizalokhoz, hajlandoak voltak kiszallni a 100%-os optimalizalasbol, es massal is foglalkozni.. Ezek egy resze hajlamos arra, hogy a jatekvezetes fele uj otletekel alljon elo, energiat forditsanak a jatek hiabainak felderitesere, es javaslatokat tegyenek ezek javitasara.. Ha ezt a reteget sikerul elkedvetleniteni, az mindenkinek rossz lesz.. De visszaterve a fo vonalra... Nem azt varjuk, hogy jobban jojjunk ki az eventbol, mint aki nem vett reszt benne, de ekkora hatranyba se szeretnenk kerulni, mint ahogy most kinez.....
Dátum: 2009.09.12. 11:49:11
Dutch mas LE-jevel fizet a jatekelmenyert, O ezt nem erti...
Dátum: 2009.09.12. 10:19:36
Az kabare, hogy sokaknak millios LE osszegek parologtak el, Ti meg fel se fogjatok mirol van szo... Bar inkabb szomoru........
Dátum: 2009.09.12. 09:31:04
Megerositem Pault, 1 mano nekem atlagba ugy 1000-1200 LE-t ad, ha azt az emlegetet 1 CSP-t elvadaszom siman a 2-3x-osat megkapom...
Dátum: 2009.09.11. 23:01:30
Idézet: Miklós - 2009.09.11. 22:31:12
A jutalmazás nagyjából igy néz ki: Kiszámolunk egy LE értéket attól függöen, hogy valaki milyen szintü, mekkora a spektrálisa léleksajtolása egyebek. Ezt az értéket megszorozzuk a manók számával. Hozzáadjuk az összes betöltött LE-t. Ezt a mennyiséget szép sorban elköltjük a tulajdonságok növelésére - maximális ultraspecializációval!


A spektralist, es a leleksajtolast a karakterlapon talalhato ertekkel szamoljatok, vagy a turboval novelt ertekkel..?? Mert nagyon sokan nem max-oltak, hanem a turbot rakjak ide-oda.. Az alap ertekkel szamolva, viszont maris minusz hegyek keletkeznek.. Es meg van a fertozes lekuzdes +5 szakija sokmindenre, es az intelliges vadaszat beleszamolasa, nem szamolasa...
Dátum: 2009.09.11. 20:21:53
Elvileg forditva lesz.. Nem minuszt kap a V1-V2, hanem az eredeti keplethez kepest pluszt.. Gondolom utanaszamoltak, ha a V3-nal 5X-es kariknal ilyen elcsuszas lett, akkor a V1-es 7X-es karaktereknel mekkora lesz, es hanyan fognak benzines hordokat cipelve kozeledni a Beho szekhazhoz..
Dátum: 2009.09.11. 20:09:09
Azert ez vicces lesz... Ha jol ertelmezem, adott lesz 2 azonos szintu karakter.. Az egyik 5%-ra lesz a fertozes elmulasatol, a masik 10%-ra, mert neha nem figyelt ra.. Megkapjak a jutalmat, mondjuk az 5%-on levo megolt egy hadseregnyi manot, es toltot boszen, a 10%-os epp 31 manot olt meg, hogy hozzaferjen a jutalomhoz.. Az 5%-os marad ahol van, a 10%-os meg a nyakaba ugrik, es atszamolva kap nagyjabol 100K LE jutalmat (5%-nyit nem kell a fertozes elmulasztasara kolteni), es az erdetileg 5%-osnak meg az a kis elonye is elmegy, hogy elobb hasznalhatja a 0 fertozeses jutalmat... Az altalanos kompenzacio kepletenek magas szintu elcsuszasat ne is emlitsuk, az hatha plasztikazva lesz... Valahogy erdekes ez igy...
Dátum: 2009.09.11. 15:28:51
Idézet: Timcsike - 2009.09.11. 15:15:25
A gyors tempó egyértelműen azt mutatja, hogy a játékosok többsége meg van elégedve a jutalmazás rendszerével.


Nem egeszen, a portyagombert munkalkodnak.. Illetve aki eddig nem manozott, a magiaelnyelot probalja megszerezni.. Mas resze a mezonynek, meg szerintem nem is tud rola, mi lett kiszamolgatva...
Dátum: 2009.09.11. 15:07:53
Idézet: Tpe71 - 2009.09.11. 14:53:05
V1 TOP lista eleje:
1. Barrique - 80 - Zafír - Azúr Légió
2. Sardullah Sharpa - 80 - Rubin - ELIT HORDA


Az eventezok kozott 76, 74, es 72-es a legnagyobb... Modositok, a TOP10-ben, mert panaszkodtak egyesek, hogy Ok igenis eventeznek... Igaz a futottak meg kategoriaban...
Dátum: 2009.09.11. 13:58:57
Idézet: Trimble2 - 2009.09.11. 12:42:56
Szerintem igen. Talán pár foknyit zárult az olló? Lehet


Hat inkabb az tortenik, ha a sracok jol szamolnak, es miert ne szamolnanak jol, hogy az ollo also szaran aki reszt vett az eventen erosodik ahhoz viszonyitva, aki a szintjen nem vett reszt, a felso szaran meg aki eventezett, gyengul ahhoz viszonyitva, aki szinten a sajat szintjen felreallt es csendesen vadaszott... Ez meg igy izeee...