Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solina

Dátum: 2009.11.09. 16:37:58
Engem a Futárszolgálat cimu kaland szovege erdekelne.. Ha valaki esetleg most csinalna, legyenszives kuldje el nekem privat uziben... Koszi...
Dátum: 2009.10.28. 10:56:56
Jeriko, Mortimer az ujabb +10 CSP-s otletre irta a jatek gyorsulasat, nem a vadaszat sima gyorsitasara.. Azaz, ha meg tobb CSP kerulne a jatekba, akkor az tobb LE, gyorsabb erosodes.. Megjobban Miklos tyukszemere lepnenk, de mar korelonybol..
Dátum: 2009.10.18. 15:50:54
Azert az tok komikus, mikor egy PvP-re epulo jateknal, a tervezo szerint a portyazasra hasznalhato eroforras nem er semmit...
Dátum: 2009.10.15. 18:36:27
Idézet: Reenah - 2009.10.15. 17:55:01
Ezek a csizmák elég "hülyén" állnak egy végzetúrnőn.. Szerintem (bár nem tudom hány végzetúrnő játszik aktívan, és hány van ebből, akiknek ez gond).
Büntetős relikvia nem lesz (mint az epikus tárgyak, csak kicsit mondjuk gyengébbek)?


Topankaban nem lehet harcolni...
Inkabb nem lehetne ezt az egesz buntetos orultseget kivenni a jatekbol..?! Mar reg nem a gyengebbeket vedi, hanem a helyi pokok, falu bikai nyakaban lognak, hogy senkinek se legyen kedve visszatamadni oket...
Dátum: 2009.10.12. 17:14:08
Neha elgondolokozom Winnie, hogy egyaltalan sorba alltal-e, mikor az eszt osztottak, vagy arra is azt mondtad minek.... Annak is szar, aki szovit valt, de Mortimer azokra gondol alapvetoen, akik maradnak a regiben.. Nekik demoralizalo, hogy lelepdesnek az emberek.. Es, ha par meghatarozo lelep, az elindit egy kiuresedesi folyamatot, ami azzal jathat, hogy akik maradnak vegul inkabb leallnak, torolnek.... A travianon, pl. altalanosan bevett gyakorlat a szovik osszeolvadasa.. A kicsik lehetosegei nagyon vegesek, termeszetes folyamat, hogy ezekbol az aktivabbak vagy elszivarognak jobb lehetosegeket ado szovikbe, vagy jon az osszeolvadas... Ez a VU-ban is megfigyelheto, de itt jonehany problema keletkezik ez alltal.. Ami nem akadalyozza meg a folyamatot, csak sokkal szarabb mindenkinek...
Dátum: 2009.10.07. 18:29:55
Nektek sincs kimaxolva jopar, megis epititek a HT-t..
Dátum: 2009.10.07. 15:52:11
Idézet: Kocos - 2009.10.07. 13:57:56
Nincs szo Miklos altal felajanlott lehetosegrol, mindket (mostmar harom) modositasi javaslat jatekos oldalrol jott. Es nem szep dolog kisstilu torzsalkodasnak nevezni azt, ha valaki a jogos erdekeit akarja vedeni.


Te utaltal ra, hogy Miklos hajlando erdemben atgondolni a valtoztatast, ha esetleg van valami erdemi otlet, es megegyezesre jutunk benne.. Ez lehetoseg..
Ha arrol szol a hozzaszolasok egy jo resze, az erdemi otleteles, vita helyett, hogy biztos az Azur trukkozni akar, az kisstilu torzsalkodas..
Dátum: 2009.10.07. 12:41:04
Amiket felsoroltal minden rendszerben all... Jelen pillanatban mienk a legnagyobb epitesi kapacitas, es gyanitom az ollo noni fog a javunkra, es nem szamoltam utana, arra en lusta vagyok, de a mostani rendszerben ez valoszinuleg jobban ki is jon, mint a felvetett masikban... Igazsag szerint nekem tok mindegy, mi a rendszer, csak kar eldobni egy Miklos altal felajanlott lehetoseget kisstilu torzsalkodas miatt.... De hat, Ti tudjatok...
Dátum: 2009.10.07. 12:29:36
Tehat Stubb szerint atvesszuk a tornyot, azaz mienk lesz, es meg Titeket is kiszoritunk belole.. Azaz elvileg mienk lenne a haszon.. Vagyis marhara erdekunk atalakitani a rendszert, hogy kilojuk magunk alol, es ujra szabad preda legyen... Ertem, ezek szerint sajat szemelyes erdekunk, hogy kicsesszunk magunkkal.. Miota megvan a torony, megy az agyalas, hogy lehetne javitani rajta, mert mint latszik egy szuk kor jut csak hozza.. Miklos eddig nem igazan foglalkozott vele, most viszont, ha minden igaz meghallgatna egy otletet, ha ertelmes, megoldast jelentene, illetve meg tudnank egyezni.. Ezert most kerult elo.. Raadasul mivel tenyleg kozel vagyunk hozza, hogy ujra mienk legyen, sajat esetleges bonuszunkat is dobnank a levesbe, ha nem tunt volna fel... De ez mar le lett irva parszor..........
Dátum: 2009.10.07. 11:30:44
Szerinted megeri ragaszkodni a toronyhoz...?! Egyaltalan szamoltatok megterulest, es hogy mi valoszinuleg alapmukodesbol utolerunk titeket a nem tul tavoli jovoben, es vagy teljesen szetzilaljuk kinel mikor lesz a torony, vagy ha tartani akarjatok, meg tobb energiat kell beleforgatnotok, es nekunk az is eleg, ha ugyan Ti tartjatok, de felemesztetitek a megtartasara az altala termelt pluszot..?!
Amugy vegre valamelyikotok kimondta, nektek kell a torony, lehetoleg senki mase ne legyen, ezert nem is kell az uj rendszer, nehogymar a Ronine is lehessen.. Amugy persze, hogy nem jon iranyukbol jelzes.. Jelenleg 3-4 szovin kivul gyakorlatilag masnak eselye sincs megszerezni... Es ez a helyzet a jelenlegi rendszerben meg durvulni fog....
Dátum: 2009.10.03. 11:14:29
Pedig kene bele nemi random, mert akkor hol az izgalom...?
Dátum: 2009.10.01. 18:24:14
Pfffff... Tudtam, hogy valami kifelejtodott... Na a TF hatterenek ezeken a linkeken lehet utannanezni, sajnos az Alanori Kronika, meg a Ghalla News a novellakkal, meg egyebekkel szerintem nincs fent sehol.. Mondjuk az AK-kat a Beho igazan digitalizalhatna mar, es kirakhatna a Beho HP-ra... Aztan meg voltak a Biborholdban is novellak, azt hiszem....

http://hyper.pbm.hu/webhyper/

http://hu.ghalla.wikia.com/wiki/Kezd%C5%91lap
Dátum: 2009.10.01. 18:01:58
Idézet: Ricardo - 2009.10.01. 10:31:25
Én az eddigiekből úgy képzelem el, hogy a galetkik felbecsülhetetlen hatalmú entitások, akiknek csak a többi galetki ellenfél, egymással harcolunk az istenek páholyáért.....


Nos, en mint kicsivel tobb mint 1000 evet megelt Vegzeturnak alcazott mutans leanyzo szolnek, hogy 1. trollokkal kezdeni nem jo, mert ugyan agyilag kihivasokkal kuzdenek, de ha elbotlik egy, es radesik, neked annyi.. Azert 3-4 mazsa, az meg egy Vegzeturnak is suly... Aztan a regiek se voltak kevesbe tokos legenyek mint a Vegzeturak, fel kezzel oltek a thargodanokat, ejfattyakat, ganuideket, meg fustolt sarkany comb volt a reggeli, de egy sziklafal azert nekik is gondot okozott.. Mert nem ugy van am az, hogy csak teleportalgatunk ide-oda, meg az Ezustmagusok is gyalog mentek az illemhelyre.. A teleport varazslat veszelyes, es bonyolult egy valami... Szoval maradt a kotel, meg a gyakorlas, a magusoknak meg a caplatas....
Masterv: Oke, nem volt idom mindent atolvasni, csak eszembe jutott nekem is...
Dátum: 2009.10.01. 17:05:53
>A kaland létrehozása kristálypontba kerül, alapban 50 pontba, plusz annyiszor
>50 pontba, ahány próbából áll.

Ha a dolog a kristalyponttol fog fuggeni, en egy kicsit tulzottnak tartom a koltsegeket.. Foleg a proba/50 kristalypontot.. A jobb/igenyesebb kaland irok, valoszinuleg hosszabb kalandokat akarnanak osszerakni, mert valami tortenet szeruseget szeretnenek belefuzni egy-egy kalandba.. Legalabbis, en igy allnek neki... Ez viszont azt jelentene, hogy ezaltal egy-egy kalandra kenytelenek lennenek elhasznalni egy csomo kristalypontot, azaz kevesebb kalandot tudnanak megirni, mint azok, akik 5 perc alatt osszedobnanak par 1 probas kalandot... Ez pedig szereny velemenyem szerint kicsit odatenne a minosegnek...
Dátum: 2009.09.29. 19:56:55
Igen.... Multkor engem is becsapott a riasztas.. Gondoltam raerunk arra meg, 1 napom van megoldani, erre a vadaszat kozepen egyszer csak lejart a premium..
Dátum: 2009.09.28. 11:03:25
Nem mindegy..?! Lenyeg, hogy csokkentek...
Dátum: 2009.09.25. 19:22:45
Igazsagtalan, ledolgozhatatlan elony..???????????? Ember 1 evet gyujtogettem a kincspontot, hogy megvegyek egy tulajdonsag %-os cuccot, Te ezt sima utogetessel megkapod masfel honap alatt, es neked is lesz... En meg 1 even at, a jatek legnagyobb epikusait utogettem, LE-s gyogyitalok hegyeit hagyva magam mogott, es epitettem mint a guzu.. Na ne mar Te legyel itt megsertve, hogy nem az egbol hullik le az ujjadra a kov. percben... Azt a ripittyom mindenit, mondta itt barki akinek mar van, hogy ne legyen ilyen fejlesztes, mert majdnem "ingyen" megkapsz olyan cuccot, amiert mas vert izzadt...?!?!?! Nem.. Akkor mar ne akard egybol a sultgalambot......................... Behhhh..... Megyek is, lelovoldozok par ellent egy FPS-ben...
Dátum: 2009.09.25. 09:00:29
Legyszives szallj mar le errol a reszkerdesrol.. Egy agon leragadtal, es nem vagy hajlando osszessegeben nezni a dolgot... Tobb okbol is a sebgyogyitas a megoldasa a problemanak, nem veletlenul ragaszkodik hozza Miklos.. Ezeket szepen kiszedegetheted az eddigi hozzaszolasokbol.. De a legfontosabb, mar hiaba kapalozik barki, Miklos eldontotte ez lesz, programozas alatt van, meg egyszer nem fognak leallni 1 hetre, hogy ujra vegigragjuk, amit mar vegigragtunk, hacsak a teszteles alatt ki nem derul, hogy valami nem mukodik.. Mi most mar csak majd elesben tudjuk kitapasztalni, hogy sikerult a dolog...
Dátum: 2009.09.24. 17:49:44
Miklos jatekvezetokent ugy dontott, hogy egy szaki az ara a dolognak, pont... Tehette volna azt, hogy ki kell fejlesztenunk egy teljesen ertelmetlen szakit, csak ezert.. Helyette osszevonta egy letezo szakival, ami eleg sok embernek megvan, es hasznalja is.. Melyik a jobb megoldas altalanosan, es nem egy-egy emberre lebontva....?!?!?! Az utobbi jozan ertekeles szerint...
Dátum: 2009.09.24. 17:23:32
Akkor kezdheted is...