Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solina

Figyelj, annyira nehez felfogni, hogy a kviz adminok a kviz olimpia kiirasatol, a befejezeseig nem fernek hozza az adatbazishoz, mert le van tiltva a hozzeferesuk...?! Magyarul nem tudnak puskazni belole.. Se javitani, se torolni, stb... Amugy altalaban azok mennek kvizadminnak, akik alapban jo lexikalis tudassal rendelkeznek.. Vagyis, ha hozzafer, ha nem, ott lesz az elejen.. Amugy van jopar ember, aki se kviz admin, se egyeb, es folyamatosan nyerik a medalokat, minimalis idokkel, folyamatosan hiba nelkul.. Gondolom ok meg parafenomenok, es belelatnak az adatbazisba, tiltsuk ki oket is...
Dátum: 2010.03.09. 13:07:39
Az allatoknala "Név / Szint" felirat meg mindig lila...
Az interakcio nem csak azt jelenti, hogy szarra verem a masikat, mert en vagyok verpisti, es nem notem ki a rombolo korszakombol.. A TF-ben a VU-hoz kepest a karakter-karakter kozi interakciok szama, modja, es lehetosege a VU-s tobbszorose..
Igen, a TF alapjaban nem pvp jatek.. Az sokkal osszetettebb, ott csak egy opcio, hogy harcolhatsz is mas karakterekkel, es ha kikapsz, az se jelent sokat... A TF inkabb egy MMORPG-re hasonlit, ahol koricalhatsz egy szep nagy teruleten majdnem szabadon, szornyeket utlegelsz, labikat, es mas tereptargyakat derithetsz fel, es ezek legtobbszor mindenfele kuldetesekhez kapcsolodnak, amiket NPC-ktol kapsz meg, vagy az istenedtol, stb..
Dátum: 2010.03.02. 13:03:56
Miklos, a kontrasztokat inkabb novelni kene, az uj dizajn enyhen odatesz az akadalymentesites fogalmanak.. Meg nekem is neha osszemosodik, egy gyengenlato gondolom neha gondban van..
Dátum: 2010.02.05. 11:23:34
Nem igy van Jeriko, mert most verekedhetsz masok klonjaival is, ugyan szimulaltan, de a valos portya ismervei szerint.. Azokat tamadod, akiket meg tudsz verni, esetleg oltozol hozza, es igy tovabb.. Ha fejleszted kozben magad, nagyobb eselyed lesz.. Egy szemelyes tamagocsinal mindig csak sajat magaddal nezel szembe, tok mindegy mit csinalsz, mit fejlesztesz, az adott allapotod szerinti tukorkep jon szembe.. Az egesz csata egy klikk lenne, meg a random, illetve az, hogy Miklos milyen eselyt akar adni a tamagocsi adatainak beallitasanal.. Semmi agymunka, csak klikk robot, es kinek jobb a szamlaszama random...
Dátum: 2010.02.04. 10:06:48
Az marha regen lehetett, mert olyan szintu karit mar eleg regota nem latok, masfelol altalaban egyszer portyaztam naponta ejjel... De elofordulhatott, nem kizart.. Dehogy nem rendszeresen, az valoszinu.. Amugy elobb Traveller kapott a kabitos kuldi miatt, mivel ejjel elfogytak a verheto kristalyok.. Az utolso 3 kabitos csatam mar igy kamikaze modban volt.. Fejjel a verhetetlen kristalyoknak...
Dátum: 2010.02.03. 23:17:32
Nezd, Te azt elvezed, hogy mondjuk 2 orankent osszeversz egy jatekos karit folyamatosan.. En nem szeretem ezt, megha ez a jatek pvp is, van egy szint, ami mar unfair.. En sokkal jobban szeretem a KH-t utni, mogottuk nincs ember, akinek szarul esik, ha letarolom.. KH-s idoszakban lehetoleg kerulom is a normal jatekosokat, ha lehet... Mondjuk foleg a kabitos kuldinel azert nagyon necces, mert jol helyben tudnak hagyni, es jonehanyon eleg nehezen is jon be.. Meg 35% ellenalas rajuk, azt fogja eredmenyezni, hogy valtani kell a meg lathato jatekos karakterekre.. Ok fognak kemeny terhelest kapni...
Dátum: 2010.01.22. 23:13:33
De belendultetek.. Akkor a Zafirnak eggyel nagyobb pancel veteli lehetoseget..
De komolytalan vagy Jeriko.. Ha meg tamadunk is, az megint neked jo... Jezusom, azert ne nezz hulyenek... Bunteto.. Elvileg azert kerult be, hogy azoknak adjon nemi vedelmet, akiket az erosebbek allandoan tamadnak.. De mar reg nem errol szol a nota...
Dátum: 2010.01.09. 21:58:23
Nono, itt csak kek turo lehet, en mint Miklos x-edik enje, leprogramoztatom Baratyval....
Csereljuk el Cyront a buntetokre... Mi kiszogezzuk a fonkot a kapunk fole, melle a relikviait, Ti meg bedobaljatok a buntetoket valami kohoba... En benne lennek...
Na jo, a fonokot nem adjuk semmiert...
Igen erezd magad szarul Te haracsolo...
Amugy Morti van olyan kari akit ecsetelsz, tobb is.. Lent a VF-esek kozt is szerintem jopar, de fent is.. Nekem ilyenek Galmuszk, Profeta, akik akkor es ott vernek ossze, ahol akarnak, illetve a buntetosok, akik nekemjonnek mikor manaregenek, vagy az epikus cuccomban vagyok, de visszatamadni alig lehet oket... Es ez utobbi nagyon frusztralo..
KH, vagy a karakterhez generalt ellenfel.. A KH-t barmennyire is szidjatok, meg mindig jobban modellezi a normal karakterek eleni harcot, mint barmi mas.. Ki kell valogatni melyik ellen van eselyed, melyik ellen lehet kuldizni, melyik ellen nem, stb.. Gyakorlatiklag a normal karik ellen is ezt csinaljuk.. Azt tamadjuk, aki ellen jo eselyunk van.. Egy a karihoz generalt ellenfelnel most vagy egyforma erosre generaljuk, akkor full random, hogy ki nyer, vagy gyengebbre, hogy tobb eselye legyen az embernek.. De mindket esetben egy muvileg meghatarozott eselyed lesz.. Semmi taktika, merlegeles, oltozkodes, bekuldod, es ha jot dob a random, vagy Miklos kegyesen allapitotta meg a parametereket nyersz, ha nem, nem.. Semmi agymunka, csak katt, katt, katt...
Legrosszab otletek a VF, a szingularitas, a manakonstrukcio, hogy PP-bol nem lehet dukatot venni, mert Miklos szerint az szemet, kozben meg a fele nepessegnek a CSP a szemet... Jo minden olyan fejlesztes, ami a felesleges kattintgatasok szamat, az idopocsekolasokat, es a gephezkotottseget csokkentik.. Meg persze amik szinesitik a jatekot, pl. Zarknod, ha tullepunk a gyerekbetegsegein, illetve a kalandok, es az Entitas...
Dátum: 2010.01.07. 15:55:00
Idézet: Byzon - 2010.01.07. 15:43:35
Aha... Hát nem tudom Miklós milyen egyensúlyról beszélsz...
(Mondom ezt a legerősebb horda tagjaként)


Hat ott van "torekeny..." Raejtesz egy varit, es apro dirib-darabokra torik...
Dátum: 2010.01.07. 14:05:40
Marhara felsz, hogy nehany a korulotted levo nem VF-es kifejleszti ezt a szakit, es meg talan kicsit meg is erosodik tole, amivel neked esetleg gondot okozhat.. A JV celja egyszeruen annyi, hogy levegot/alternativat adjanak a lenti nem VF-es kariknak, vagy azoknak, akik nem akarnak a VF-el fel eveket egy szinten elvegetalni, inkabb haladnanak elore.. Ha ezt az uj kepesseget a VF-esk is megkapnak, akkor valoszinuleg meg koverebbre hiznanak az adott szinten, ugy meg a cellal ellenkezo hatast ernene el a JV..
Dátum: 2010.01.07. 10:42:40
Idézet: Cyron - 2010.01.07. 09:58:43
Jelenleg a 100. szintű tárgyakat ütjük ki a szöviben, így jópár társam már nem is licitálhatna rá


Nálatok a legalacsonyabb szintű tag 64-es. 100. szintű tárgyat 50. szinttől lehet használni.


Azthiszem a fonok is belecsuszott a 20 szintes kitetelben a szovegben.. Eleg felreertheto is.. Bar Miklosnal, hogy vegul hogy is lesz leprogramozva, az mas kerdes..
Dátum: 2010.01.07. 09:39:59
Idézet: Grelnar - 2010.01.07. 08:11:14

Mas: vki irt itt tegnap az elore menekulesrol. En az elmult honapokban ezt csinaltam es hibatlanul bejott. Regebben jo 20-30 kari siman agyonvert. MOst, hogy feljottem alig tamadnak es aki nekem ficcen azok kozul is mindenki ellen van vmi eselyem. (kivetel Galmuszk)


Igen.. Kozvetlenul az eleje mogott levoknek van egy ilyen lehetosege, TLO is megcsinalta.. A masik csoport azok, akiket Morti mond, akik be tudnak helyezkedni az el, es a lent ragadt pokok, VF-ezok koze (szerintem erre egyre tobb lehetoseg lesz bizonyos savban, ahogy az el, meg a VF-ezok kozott nyilik az ollo, kiveve, ha esetleg az el is visszafekez.. ).. Semmi se fekete-feher, nem lehet mindent kizarolag megmondani, hogy melyik verzio a jobb.. Sok fugg a kari helyzetetol, es lehetosegeitol...
Dátum: 2010.01.06. 23:04:18
Miklos, nekem kene egy szaki, ami csak Jerikora hat.. A hatasa csak annyi lenne, hogy mikor a kozelembe jon, elkezd csodalni, szep bokokat mond, csokolgatja a talpamat, es atadja a napi LE bevetelenek 100%-at.. Itt azt mondtak, amit akarunk teljesited... Szoval akkor holnap mar fejlesztenem is...
Dátum: 2010.01.06. 18:07:28
Idézet: pityu - 2010.01.06. 17:07:40
Idézet: Ariel - 2010.01.06. 16:46:56
Idézet: pityu - 2010.01.06. 16:27:29
Jerikó, Próféta, Endyr, Mortimer miért bántjátok az AL a kristályok helyett?
Nekem az a 6-7 milla szúrja a szemem, amit nekik köszönhettek.


Elvileg, ha VF-ezel, a Te szempontodbol teljesen mindegy, mert gyak. keptelenseg beerni a TOP-t szintben, ha csak nem kezdunk el mi is VF-ezni.. Itt fent meg bizonyos korlatok kozott, egyforman hozzajutunk a kristalyokhoz, vagyis egymassal szemben kuzdunk a kisebb-nagyobb elonyokert, ami egy atmeneri savot kiveve, gyak. nem erinti a kozepreteget.... De en tamogatom, hogy legyenek lejebb is kristalyok, ha nektek ez kell, legalabb Miklosnak fellendulne a osko forgalma gyogyitalbol, stb......

A büntetőtől eltűnik a támadás gomb a karakterlapjukról talán?
Most majd lehet ütni a 100%-os emberkéket is akiken van büntető, mert jönni fog LE is a portyából, TP-t meg többet kapsz érte, mint a a vadászatért, úgyis azt a TP-t hajszoljátok.


Igen eltunik a tamadas gomb.. Ha visz el csp-t, az dupla elony neki a kettonk viszonyaban, ez nem jo uzlet, erre is epitik a taktikajukat... A mentatok majd kiszamoljak, hogy erdemes-e az uj tulajdonsagba barmennyi LE-t is feccolni, mert ha pl. a kristalyokra nem vonatkozna, azert a 3-4 tamadhato emberert abszolut nem erdemes LE-t pazarolni a kepessegre..
Mar aki a TP-t hajszolja.. Nekem csak akkor volt szingularitasom, mikor kuldihez kellett, akkor is minimalis.. TP-t turbozo cuccom sincs... En ahol vagyok, az a normal helyem, se pro, se kontra nem hasznaltam hozza se szakikat, se targyakat...