Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solina

Dátum: 2010.04.09. 10:28:13
Hat igen, mint a szingularitas, mint a VF eget vero hiba volt.. Az amugy is termeszetszeruleg szethuzo mezonyt muvileg szetforgacsolta, es az osszes fejlesztest megnehezitette a jatekvezetes oldalarol.. En nem hasznaltam egyiket se, kiveve mikor muszaj volt kuldihez, de gyakorlatilag azok egy jo resze, akikkel egyutt indultunk, es nem torolt kozben, valahol eltunt a semmiben...
Dátum: 2010.04.09. 09:56:21
Idézet: Jeriko - 2010.04.09. 09:00:18

Azt, hogy a személyre szabott KH-val értelmetlenné válna a karakterfejlesztés - elnézést - butaságnak tartom. Nem a KH elleni harcról kellene szólnia a játéknak senki számára, hanem a többi játékos elleni harcról.
Még egy dolog: Kevés kivételtől eltekintve senki sem a saját klónját üti, mert ellene kb. 50% esélye van, hanem a nála gyengébb karakterek klónjait. Ezért értelmetlen a KH klónozásának tökéletesítése: az csak az olló nyílását gyorsítja - az erősebb KH tagok leverését fenntartva az erősebb karaktereknek.


Jeriko, a szemelyre szabott kristaly, az a sajat klonunk gyakorlatilag... Szerinted nem mondasz ellent magadnak..?! Most is keruljuk a sajat klont, akkor mi abban a hajjj de nagy moka, ha ezutan a portyak nagy resze a sajat klon ellen lenne..?! Elhiszem, neked poenos lenne, meg azoknak, akik erosek a TOP surujeben, es a TOP-on bellul azokba a hordakba tartoznak, melyek kisebbsegben vannak.. Mert Ti tudnatok utni fel-le a normal karikat, es mivel gyemant keves van, viszont zafir mint a tenger, lenne kit farmolnod.. En latok 4 gyemantot, amibol 3 erosebb nalam.. Es igy tovabb.. Kb. 3x-4x tobb celpontod lenne mint nekem, mig Te vegigfarmolnad a normal karikat, en kvaterkazhatnak a sajat klonommal 50%-50%-ert.. Mar most kin egy kabitos kuldit megcsinalni, szerinted jodolgomba szoktam felkenodni rad kabitos cuccban..?! Az utheto celpontjaim 80%-90% egy hutassal kihuznad alolam.. Jo, neked ultra optimalis lenne, mert megjobban nyilna koztunk az ollo, de en nyomhatnam a torles gombot..........
Dátum: 2010.04.09. 04:40:17
Szep komoly hegyseg van a delnyugati teruleten... Az lenne a Ruvel hegy vajh..?
Dátum: 2010.04.08. 18:47:10
Te valahol eltevedtel.. Ez a randomrolt szolt az elso pillanattol kezdve... Viszont majd lesz jobb napod is, a dolog hosszutavon nagyjabol kiegyenlitodik...
Dátum: 2010.04.08. 15:22:14
Egy kilikk, random ki nyer, ujabb klikk, random ki nyer... Ez az egyeni kristaly.. Semmi taktika, semmi megprobalom leerosodni/leoltozni, kitapasztalni melyiket tudom leutni, melyiket nem, stb.. Minek fejleszek okosan, ha ugyis a random dont, hogy epp milyen ellenfelet dob Miklos mano nagy random kristaly gepe..?! Ez lenne a teljes erdektelenseg...
Ja minket a TGY-sek taroltak le szintlepesek utan azonnal.. Es igen, Galmi vitte anno ebben a primet.. De sokszor anyaztam a regi szep idokben...
De nemely pokok voltak ebben az igazan profik.. Meg szintlepes se kellett nekik, csak kijonni 15% alol meg trukkozve is, es az oldal frissitesevel egyidoben mar olvashattam a tamadas leirasat..
Dátum: 2010.04.05. 18:13:23
Konyorgom ne adj ilyen otleteket Miklosnak...
Dátum: 2010.04.05. 15:55:46
Persze, arra van... De pl. arra, hogy tobbet vadasszanak, portyazzanak, vagy akarmi, lehet olyan eventet is csinalni, mint az aprilis elsejei pluss allatok.. Sokan ossze-vissza tortek magukat, hogy egy-egy nekik tetszo allatot elfogjanak.. Ezt meg lehetne csinalni tobbszor is, sepcko allatokkal, esetleg bevezetni kulon ruha setet, ami megmasitja a karakter pancelzatanak kinezetet, vagy kopenyt, vagy meg sok ilyen dolog van, ami idoszakonkent valtoztatva es vadaszathoz, portyazashoz kotve bejohetne, es a jatek ezen reszet dobna fel.. Nagy eventkent olyat varnek, mint a Zarknod moka volt, persze a szamitasi stb. hibakat kikuszobolve, jol kiegyensulyozva.. Alap, hogy aki reszt vesz benne, ne jarjon rosszabul, mint aki nem, foleg, ha csp-hez kotom a reszvetelet..
Dátum: 2010.04.05. 15:11:54
En jobban orultem volna egy aktiv eventnek, ahol mas egyebet is kell tenni, mint csak a szokott dolgokat, de jobban odafigyelve, dehat ez is valami...
Dátum: 2010.04.05. 15:06:52
Az adott FF addonok mindenki altal elerhetoek, meg sok esz sem kell a hasznalatukhoz, kb. altalanos iskola szamitogephasznalati kozepes szint, jatek szolgaltatoja tud roluk, es nem gorditett eddig akadalyt a felhasznalasuk ele, azaz legalizalta oket... Szoval egyszeruen nem tudom mi a problema... En nem hasznalom oket, de nem is erdekel, ha valaki hasznalja, mert en is megtehetnem, ha akarnam.. Max. 1 zavarna, ha valaki sriptel pofozna ossze egyfolytaban, de igazsag szerint az jobban idegesit, ha valaki 18 kiegett oskovet lop el tolem egyszerre, mint tegnap egy frissen atvett karakter....
Dátum: 2010.04.04. 12:36:59
Ha lerovidited a valaszidot, akkor hozod elonybe igazan a scriptelot... Gondolkodni, meg Googlezni ido.. A sript csak atszaguld az adatbazison, es x-el..
Dátum: 2010.04.04. 03:45:32
Ugytunik be kell valtanom a fenyegetest...

Modositas...: Atgondolas alatt...
Dátum: 2010.04.03. 19:43:13
Igen onnet potyognak a kodok, amiket osszegyujtve urutazast lehet nyerni a Plutora, retur nelkul..
Dátum: 2010.04.02. 13:40:10
Miklos, meg el se kezdodott, mar agyoncsaptatok az egeszet ezzel a jelentkezos benasaggal.. Nem lehetne egyszer jatekos oldalrol is atgondolni, hogy fog ez mukodni..?!
Dátum: 2010.04.01. 20:11:57
Nem tudom, en kezdem megszokni ezt a ciklamen izet.... Olyan egyenien izlesficamos...

-Na ne izeljetek fiuuuk, olyan jol megy a top-omhoz a szineee... Ari ez igy....-

Soli sipirc vissza a nyuszi moge a kari lapra... Ilyet man, egyenieskedik a karakter....
Dátum: 2010.04.01. 19:50:06
Idézet: El Diablo - 2010.04.01. 19:45:11
És még a vadászat is.....Miklós, kiraboltatok egy céllövöldét?


A stab gyerekeinek husveti allatparkjat lathattuk....
Azert az a vibratoros singli baba viszi a palmat...
Dátum: 2010.04.01. 17:42:47
Nem lehetne ezt a ponit atfesteni feherre, es raragasztani 3 szarvacskat nyuszi pajtasok....?! Nekem kene egy, ketto, harom, sok triki...
Dátum: 2010.04.01. 10:36:55
Ez mikor lesz mar megoldva...?!?!?:

Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.

Masbol nem all a portyazasom, katt-visszadob, katt-visszadob, katt-visszadob, katt-visszadob... Nagyon unalmas......
Dátum: 2010.04.01. 10:33:07
Idézet: Jedi65 - 2010.04.01. 10:13:45
ez a design valami borzalmas amikor beléptem majdnem elhánytam magam és hol van a képem amit kiraktam?!?!?!?


Megettek a nyulak.... Es ha elhanyod magad, akor a kepernyore celozz, es minden gondod megoldva...
Dátum: 2010.04.01. 02:14:16
Ott a szavazas fent... Ezt akartatok....... Es loooooooooooooooooooooooooooooon...............