Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solina

Dátum: 2010.04.16. 20:43:53
Eletkepek a belso forumrol, citadella csapas utan, es inditott kozben...:

**********************************************************
ferfi karakter 1; : XXXX : a Légió tiszteletére mentél át kékbe? Ja és tudod, hogy kilátszik a bugyid?

noi karakter 1; : Igen, es igen..

noi karakter 2; : XXXX http://kepfeltoltes.hu/view/100416/ciklon_1c_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ferfi karakter 2; : Lehet csapni.

ferfi karakter 2; : XXXX: a te bugyid nem latszik, de ahogy a balkezedet elnezem sztem nincs is rajtad. Viszont az arcodon latszik, hogy ez jo neked.

noi karakter 2; :

ferfi karakter 3; : Nekem az a sárkány tetszik

noi karakter 2; : Jó dolga van, mi?

ferfi karakter 1; : köszi a nagy képet, így most már minden apró részlet élesen és tisztán látható!

noi karakter 1; : Ha ezek ott kint tudnak, hogy mikozben lovoldoznek rank mindenfelevel, itt bugyikak, meg simogatasok a tema magukat ketzdenek el loni...
Dátum: 2010.04.16. 16:46:00
Aki ott ul a gepnel egesz nap, annak tenyleg nem.. Pl. nekem.. Aki meg nem, annak forduljanak fel az allatai ugyebar... Raadasul ugyis kivaltajak mashogy, es a Beho nem tudja megfogni oket... Akkor ertelmetlen ezzel jatszani.. Mit tudom en, a sebgyogyitas szintje adjon bizonyos automatikus regeneraciot az allatoknak a buvos kunyhoval kombozva.. Amit esetleg meg a bestiak konyve valamennyit erosit.. Ne legyen olyan hatekony mint a sebgyogyitas klikkelgetve, de egy szolid regeneraciot ideje lenne betenni..
Dátum: 2010.04.16. 12:25:15
Ariel, Miklos nagyon gyorsan szulne par scriptet maganak, es szolna Baratynak nehany valtozas leprogramozasa vegett..
Dátum: 2010.04.16. 12:00:57
En az epik miatt hibrid vagyok, azaz a tamadasom is viszonylag magas.. No ennek azert ara volt, az IQ.. Viszont, ha nincs is akkora mint egy varazslonak, de sikerul annyira bezarnom a rest, hogy mar a random miatt jo esellyel viszonylag jol lementjuk egymaset, vagy mindkettonknek bejon, akkor mar kozelharcban van eselyem... Erre rasegitek a full iq cuccokkal.. Viszont, ha mar a varazslo kollega nem majdnem fixre jon mint tamado, elkezd nem szeretni mint celpont... Allatkerdes.. Nekem 8 harci allatom van, illetve 4 harci, es +4 harci/kuldizo vegyesfelhasznalasu... Es hat surun kattingatok, illetve direkt sebgyogyitos epik cuccot szereztem be amint volt jo...
Pl. tulajdonsagba pont beferek a 10-be....
Idézet: Impero - 2010.04.16. 08:50:24
És a támadás listából nem pont azt látom, hogy olyan gyenge lenne, de erről néhány TOP10-es karakter majd mesél, ha akar


Ja, rendszeresen legyalul.. De azert csak meglatszik meg az az aprolekos munka, amit az ex Profeta masfel ev alatt beleinvesztalt...
Hat, ha meg megenne.... De inkabb kicsapta az arokpartra, es nezi elegedetten, hogy sovanyodik, es hogy romlik le szegeny para.. Vegulis az O dolga, mi csak szomorkodunk, kesergunk kicsit.. Tudod, itt az eleje szinte a kezdetektol egyutt jatszik, ha barat, ha ellenfel, veszteseg minden egyes torles, abbahagyas, elkallodas...
Gyerekes reakcio a 23.19-es levelemre... :

Ma, 23:24 Megtévedt Próféta Solina A csatát ellenfeled nyerte. Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Hihihihi, amirol halvany fogalmad nincs, abba nem kene belenyulni...
Csak siratunk egy volt szovetsegest, aztan melto ellenfelet.. Beke poraira...
Dátum: 2010.04.15. 20:39:46
Izeee, es ez gyozott meg rola minket, hogy nincs eselyunk a Tappancsok ellen, panikszeruen be is nyomtuk a kapitulacio gombot...

http://www.youtube.com/watch? v=5IzRz4F10gw&feature=PlayList&p=840C97B900CDF246&playnext_from=PL&playnext=1&in dex=1

Blackjack gyujtes....
Dátum: 2010.04.15. 16:12:38
Na jooo van.. Az az igazsag, lustak vagyunk programozni, ezert elhessegetjuk a tulbuzgo otletgyarosokat.. Az epikust is azert boszmesitettuk meg, hogy ne kelljen dolgozni a kov. targy tablakkal, meg ugy altalaban se...
Dátum: 2010.04.14. 20:05:36
Miklos egy szamitogep altal iranyitott karakter, egy NPC.. Mindent csak azert tesz, hogy fedezze a tenykedesunk, ami az egesz VU vilag pusztulasat eredmenyezi, hogy igy teremtsunk idot, es helyet a TF-online piacra valo bevezetesehez.....
Dátum: 2010.04.14. 15:18:43
Gyere, probald ki...
Dátum: 2010.04.14. 14:35:51
Nos kb. ugy nez ki a dolog, hogy a regi szoviben 5 meter vastag adamantit fal volt korulottunk, vedo varazslatokkal megerositve, most egy colopvarunk van, amin atfuj a szel is, a regi lakotornyunkban volt egy szep kis 400 negyzetmeteres szintem, szaunaval, jatekszobaval, rozsakerttel, es akkora agyacskam premekkel, meg selyem parnacskakkal, mint egy gyakorloter oda-vissza, most meg egy satorban alszunk 4-en, a foldon.. A regi szoviben 5 csillagos konyha volt, foszakacs, kuktak, kulon borospince, itt samlin eszunk szendvicset... Es akkor azt meg ne is emlitsuk, hogy az allatkainknak automat etetorendszeru kenel, minden oraban friss alom, halk zene egy erre szerzodtetett zenekar eloadasaban.. Most meg ki vannak kotve egy colophoz....
Dátum: 2010.04.14. 14:26:28
Ez egy al Mortu, ellopta a nevet...
Dátum: 2010.04.14. 13:00:07
Miklos.. Meg mindig ott tartunk, hogy az 1 orat emlegeted.. Az ido egy tenyezo, de sokkal jobban szamit, hogy az alatt az ido alatt mennyi eroforras kerul felhasznalasra.. A 207. epikust, ha jol emlekszem 11 kort utottuk (10 percenkent), az annyit jelent, hogy az elejen full ep-rol kezdtuk, egyszer van magiaregen ugye, azaz 9 kor italbol ment, kor/2-bol (az elerheto legnagyobb gyogyitalok).. Ehhez tegyuk hozza, hogy az AL-ben a legkisebb karik is a maguk szintjen eros karakterek, de igy is a kozepmezony mar csak 500-18000 aranyokat birt hozni, lenyegileg a legerosebb 5-6 kari tudott csak ertelmes sebzeseket kiosztani... Es nalunk a szervezettseg az alap.. Egy szervezettlenebb, kevesebb eros taggal rendelkezo szovetseg idaig se fog eljutni, vagy csak aranytalan befektetessel.. Na most az itt felsoroltakat duplaztad meg egy tolvonassal, az idore hivatkozva.. Ezzel gyak. a jelenlegi lehetosegeket figyelembeveve, megolted az epikus folytatasanak ertelmet... 2 hetig neztuk azt a boszmeseget, ami a terkapunkban vart minket.. Ugytunik ettol megbomlott az agyunk, es huss, utemet valtottunk...
Dátum: 2010.04.13. 00:27:26
Szerintem optimalizatorokkal kilatastalan vitatkozni optimalizacios kerdesekrol..
Dátum: 2010.04.09. 11:54:56
10 terkepet osszeszedni 30 nap alatt nem lesz kunszt.. Az csak azokat szuri ki, akik tenyleg teljesen inaktivak.. Viszont a beforgatando eroforras termelodese kozott oriasi kulonbsegek vannak, tehat ha egyeni dijra lehetne hajtani, akkor alapbol az osszeset a TOP vinne el.. Nem kell erositeni az eroset a csapaton bellul.. Ugyis siras lesz azoknal, akik rossz lora tettek elso korben..
Dátum: 2010.04.09. 11:29:04
Szerintem fogalmazzuk at ugy, hogy az elsopro tobbsege....