Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viharfelho

Oldal: 123456789
Dátum: 2008.12.26. 14:32:11
Akkor a Szerencse, meg a Szívósság egymás ellen dolgozik?..már elnézést, de ez retekség
Dátum: 2008.12.26. 13:52:31
Hello nekem az lenne problémám, hogy felvittem a szívósságomat 10 esre, de nem hajlandó beadni a plusz kört. kiírja a szöveget :"Ellenfeled már láthatóan fáradt...blablablaa" utána meg eredményhirdetés. Eddig kb 15 portyából 2X adott bónusz kört. Gondolom a szöveget csak akkor írja ki, ha az ellenfélnek kevesebb a szívóssága, tehát az se lehet a probléma, hogy ellenfeleim is "szívósak". Speciel az "utolsó cseppnél" 0 szakértelme volt az ellenfelemnek

köszi előre is
Tomát én is most akartam feltenni, de még jó, hogy előtte rákerestem fórumon. Tényleg kicsit lehangoló hogy ilyeneket kihúznak az adatbázisból, a "D" kategóriás fantasy-sci-fi-akármi írók meg bennmaradnak.

Mellesleg. most kaptam én is egy 75% os "kihúzást"
Mik vontatták Thor szekerét a mítosz szerint? 16ból 3 an tudták a választ..megnéztem, Google képkereső 2. oldalán ott vigyorog Thor isten a KECSKÉIVEL.
és én még egyiptomi mitológiából akartam kérdést felrakni...
Dátum: 2008.12.01. 11:23:22
Szevasztok
Nekem az lenne a problémám, hogy az állatkám kapott pár ütést egy csatában, 8/14 az életereje...már több mint 12 órája pihen, de egyáltalán nem gyógyul..mit kell/lehet csinálni?
Oldal: 123456789