Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Greyfall

Oldal: 1
Dátum: 2019.12.24. 19:01:21
Kellemes és Békés szeretetben gazdag Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Dátum: 2019.12.16. 16:25:28
Bocs ha félreértelmeztem a dolgot!

Többé nem csinálom!
Dátum: 2019.12.16. 13:13:35
Lesznek speciális napi ajánlatok és további meglepetések!

A 20 aranydukát mióta speciális ajánlat?

Hol vannak a jokerek és a többi speciális ajánlat Miklós?

Kéretik megváltoztatni a napi ajánlatot mert ez nem egyedi napi ajánlat az már biztos Miklós!
Dátum: 2019.12.16. 11:29:43
Már alig várom hogy végre elkezdjem az Ellenség felkutatását de mint olvastam nem is olyan egyszerű mint amilyennek tűnik nagyonis nehéz nem tudom hogy majd hogyan fogok vele boldogulni 50-es szinten!

Az a megérzésem hogy nem lesz könnyű dolgom de akármi lesz is biztosan fogom majd venni az akadályokat!
Dátum: 2019.12.16. 11:24:44
Ok rendben türelemmel várok és megnyugodtam!

Most olvastam amit Miklós írt hogy nem most vasárnap anem hétfőig tart az akció egy elírás miatt!

Nincs baj csak egy kis elírás!
Dátum: 2019.12.16. 10:11:08
Már mennie kellene a karácsonyi vásárnak és az akciónak is hiszen ma már 16.-a van!

Mi van már megint miért nem megy?

Mire várnak még Miklósék?

Valami megint nincsen rendben mert nem lennék meglepve !

Mi történhetett már megint mert az kész csoda ha valami rendben menne főleg Miklóséknak!

Valaki tud erről valamit hogy miért nem megy még a vásár és az akció?

Várom a véleményeket!
Dátum: 2019.12.11. 14:32:46
Azt lehet már tudni hogy mikor lesz decemberben a karácsonyi vásár és a befizetési akció?
Dátum: 2019.12.06. 10:15:32
Tegnap írtam Miklósnak a supportra de még mindig nem kaptam választ sem arra hogy még nem kaptuk meg a landi medált és a 10 aranydukátot mármint a rubin horda és sem arra hogy rakják be végre a választható jutalmak közé a templomi és a verem pálcát is.

Szóval még mem érkezett meg a válasz Miklóstól pedig már nagyon ideje lenne már hogy végre választ kapjak vagy esetleg kapjunk hogy történjen végre valami.

Nagyon remélem hogy lesz ma reakció és megkapom a válaszomat mert azért egy kicsit már idegesítő hogy írok az USZ-re és még csak nem is reagálnak rá!

Válaszokat várok tőled Miklós és még ma !

Üdv:

Greyfall
Dátum: 2019.12.05. 10:12:39
Szia kedves Miklós!

Most nézem hogy megint ugyanazok a választható jutalmak! Rájuk férne egy frissítés!

Nagyon örülnék neki ha betennétek a választható jutalmak közé a templomi pálcát és a verem pálcát is vagy legalább az egyik pálca benne lenne a választható jutalmak között kedves Miklós!

Be fogjátok akkor rakni legalább az egyik pálcát a választható jutalmak közé mert jól jönne mindenkinek egy erősebb jutalom ha már az eventet csinálja!

Szerintem ezzel mindenki egyetértene!

Üdv:

Greyfall
Oldal: 1