Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szabinho

Dátum: 2009.05.25. 18:48:15
Igen, az szerintem is jó kis buli volt, de szerintem itt a külső fórumon már bevett szokás hogy vitatkozni, lepontozni, szídni kell egymást...

Amúgy most nekem van egy állandó látogatóm aki elég sokszor lepattant, el is küldtem neki ezt a kis szösszenetet, bár ő nem válaszolt olyan jó hangulatban rá mint én neked:D:D
Dátum: 2009.05.25. 18:41:30
Pet te úgylátom a közmondások mestere vagy, egyszer pm-ben nekem is valami hasonlót küldtél..
Dátum: 2009.05.25. 18:09:38
azért az a 200 őskő nem rossz...rá is állok a dukátokra, mostanában ugyis csak vegetálok...
Dátum: 2009.05.25. 18:03:54
Oké, tökre tetszik hogy lepontoztok, de válaszoljatok már valami érdemlegeset, aztán pontozgassatok
Dátum: 2009.05.25. 17:50:06
És lehet ellenük háborút indítani? Akkor ők is nagyobb aktivitással támadnak majd? például ha valakivel háborúba lesznek (ha egyáltalán lesz ilyen), akkor az hátrány a másik szövinek, hiszen a kristály szövi az "gép", tehát állandó aktivitás, "fegyelmezettek", majdhogynem legyőzhetetlenek...és adnak majd LE-t? milyen épületek lesznek nekik meg? építenek, epikusoznak? Nekem ez kicsit elképzelhetetlen, hisz így előnyre tesznek szert...
Dátum: 2009.05.25. 15:55:38
Azért nagyon ne durvuljon el, bőven elég a v1-es stílus...de aki később kezdte v4en a top-ba lehet...
Dátum: 2009.05.25. 15:39:08
Legyen olyan mint az 1es 2-es, jó kis bunyókkal, de gyorsítottban, töb csp-pp....
Dátum: 2009.05.24. 15:29:20
v1-en gyémántra raktam, bár nemtudom miért...sokkal jobban megéri a smaragd mert azzal az IQ-val (ha valakinek maxos, 30) kompenzálni lehet kicsit a smaragd bónuszt szvsz...
Dátum: 2009.05.24. 09:53:46
Kezdődik...



(vagy inkább folytatódik. sajna...)
Dátum: 2009.05.23. 21:13:34
Na Destroyer az új Lan, lesz megint kin szitkozódni...
Amúgy grat hozzá, szép teljesítmény
Dátum: 2009.05.23. 19:33:21
szerintem ez volt ott az uccsó epikusod...
Dátum: 2009.05.23. 18:34:29
Ugyanígy vagyok én is...van egy 5.s szintű rubin sörényű, egy 5. szintű kvazársörényű, meg egy épp befejezett idomítással, obszidiánsörényű...az egyiket rabLÓnak hívják, a másikat tapLÓ-nak, a 3.at teLÓ-nak
Ha jól értem arról megy a vita hogy Tierga és Gray belép egymáshoz, és egy ember menedzseli őket...hát ez lehet hogy csak véletlen egybeesés, de:
Ma, 20:11 Tierga Tyson A Xmos Tierga győzött
Ma, 20:02 Gray Byssus Skandar Graun Gray Byssus győzött

Lehet hogy tényleg csak véletlen, de az is lehet hogy tényleg egyszer ütött Gray-el, aztán átment Ciriphez, azzal is ütött akit tudott....bocsi ha nem így van (bár ki tudja bebizonyitani hogy igy van).
Amúgy ezzel a szar korlátozással a küldiket se lehet majd megcsinálni...fatya...nomindegy, vegetálok egy keveset:)


Megyek is, unalmas, és ráadásul idegesítő ez a téma.
Kitartás!:D
Nyitni kéne egy külön topicot.


Sírás. Ide írd az összes szitkozódásod mert nem tetszik a játék.


Szerintem nem lenne elég 1 topic...:D
Bocsi hogy beleszólok, tudom hogy a sárga földig leleszek pontozva, de ez már nagyon unalmas.. .ebből az egon csuhi témából indult ki az egész, van akik felháborodtak, stb, Baratyék megtették amit tudtak (persze vannak hiányosságok)de nem értem mért kell ragozni a szart...Ahelyett hogy itt fröcsögtök, és mutogattok a másikra, védjétel a LE-t Lan elől
Dátum: 2009.05.21. 17:12:40
Erről szól az "új" kiskapu isha jól tudom, amit Egon és Csuhi kihasznált csináltak...maxos kreatív, mégnagyobb kivégzés, sok LE...Lan ügyesen csinálja az állatok nyernek helyette, csak a varijának kell bejönnie...és hát van ideje, ül a gép előtt, nézi éppen ki jön ki 15ból.Neked még szerencséd is volt, szövitársamtól 35K-t vitt
Ja, oké, csak kissé furcsa volt...
Ezt támogatnám én is, ez egy normális játékmenetet adna de süket fülekre találunk

"A hozzászólást Miklós módosította Ma, 16:16:47-kor"


Ezmiez?
Idézet: Mazlee - 2009.05.21. 15:13:39
hagyjuk igy az egészet és legyen káosz


Nekem jó, már megszoktam