Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szabinho

véletlenül dupla lett...
Szerintem még te sem hiszed el amit mondasz...
Legjobb: Vf, Aukciós ház.

Legrosszabb: Birka.
Na, viccet félretéve, legrosszabb, a sok korlátozás, leginkább kreaff-kivégzés, kémgömb(ez engem pl nagyon kiakasztott), és minden lekorlátozása ami a kicsiknek jó, a nagyoknak nem. Ja és még valami. Mindig valahogy kilehetett törni a tömegből. Ez egyre inkább elveszik, és ez senkinek sem tetszik.
Dátum: 2010.01.05. 21:01:41
Csatajelentés?
Dátum: 2010.01.05. 20:51:35
Sokkal, de sokkal jobb lenne.És igen, nekem is jobb lenne, de megkell dolgozni a cuccért, én például most töltöttem fel a kutunkat, 12. szinten, 200k.
Dátum: 2010.01.05. 18:36:49
Kérj meg valaki "mást" hogy írja e a fórumba, akkor tuti kapsz rá választ;]
Dátum: 2010.01.05. 18:22:04
Persze, megnyugszunk a törlés után. Számorma még mindig felfoghatatlan, hogyha pár embert érint, akkor mire ez a nagy felhajtás? Ráadásul csak pár ember tette ezt szóvá itt ezen a viccoldalon, akiknek igen sok közük van ehhez. De tök király lesz, majd ők eltartják a játékot, lassan már csak ők maradnak

mod.: még annyit, hogy csodálkozol hogy elszabadulnak az indulatok? Mindenki jobb akar lenni a másiknál egy ilyen játékban, Te meg mindenkit egyenlővé akarsz tenni. Vicc az egész. Olyanok törölnek akikről életemben nem hittem volna, és nem is a top hibája, hanem a Tiéd Miklós. Az egy dolog hogy Birka és még 1-2 ember itt nyomja a dumáját egész nap hogy ilyen meg olyan "reform" kéne, de hogy még igazat is adsz nekik. .Csak úgy érdekességből szeretném megkérdezni: Ha lehetséges...1 hónap múlva láthatnánk egy olyat hogy az elmúlt 1 hónapban mennyien fizettek a játékra és mennyien töröltek? Lehet hogy nem lesz igazam, de szvsz az egyik szépen megcsappan, a másik szépen megnő:)
Dátum: 2009.12.23. 19:27:41
Jöhetnek az 1esek, bocs hogy kikívánkozott belőlem a véleményem.:]
Dátum: 2009.12.23. 19:20:34
Pár hete írtad hogy mostantól (azaz akkortól), nem írsz a fórumra, leszarod, stb...azthittük győzelem. Hát az is beszólásnak jó volt, de valóságalapja nem nagyon volt

mod.: De most hogy így Ricardot megcáfoltad..miért nincs valóságalapja amit mondott? Nem Te voltál aki megszívta a skarabeuszt, aztán jöttél, kértél, győztél(mint mindig). Nem?
Dátum: 2009.12.23. 12:50:15
Ez ütős volt...
Dátum: 2009.12.21. 06:57:17
Király. Ahhoz képest hogy az első oldalakon kb le is lett zárva az ügy azzal hogy érdemtelen témáról beszélgetünk, ahhoz képest megjött pár ember, 13 oldal, és még egy korlátozás, és törölni akar a szövink egyik legjobb fej embere és egyben legjobb karaktere.
Dátum: 2009.12.18. 15:45:52
Én is felnyomtam, már ha póknak lehet engem nevezni:)Végre valaki jól összefoglalta a tényeket
De egyébként érdekelne hogy lehetnek ilyen okosak azok,akiknek közük sincs a játék ezen részeihez..vagy van? Ha nincs, egyszerűen nem tudom ép ésszel felfogni hogy mire alapoztok minden egyes kisebb szintű karik szivatására való javaslatnál. Bár valahol megértem, senki se szereti ha a másik jobb nála.
Dátum: 2009.12.15. 20:15:47
A Nő Isten bájos tévedése

Egyébként egyik nagy kedvencem:
Székely apa és fia fekszik az ágyban. Egyszer csak az apa megszólal.
-Fiam, mit csinálsz?
-Maszturbálok édesapám.
-És?Jutottál már valamire?
-Nem, édesapám.
-Hát akkor talán próbáld meg a sajátoddal.



A másik nagy kedvenc a családban amit Pottom írt, amikor a székely betelefonál a rádióba, csak mi kicsit másképp ismerjük

Még 1-2 ősrégi viccem.. :

Mitől lila a milka tehén?
Szorítja a csengő a nyakát.

Nem mindegy hogy víz alatt szexelni vagy szex alatt vizelni

Miért jobb E.T. mint a cigányok?
- Egyedül jött.
- Van saját bringája.
- Megtanulta a nyelvünket.
- És állandóan haza akart menni.

Ebéd után a skót megkérdezi a pincért:
- Iszik?
- Soha!
- Akkor nem is adok borravalót!



mod.: 1-2-vel bővítettem
Dátum: 2009.12.06. 14:00:46
Most miért bántjátok? Szerintem a viccrovatba akarta ezt írni, csak félrement...
Dátum: 2009.11.30. 20:50:34
Azt például tudom hogy a Varázslók Ősi tornyát bátyám írta, és nem ő az, hanem v2-s Conqueror

mod.: gyorsan akartam, elgépeltem..
Szerintem ha a pókságot teljesen kilövitek a játékból,jóval kevesebb játékos lesz. Legalábbis aki nyugisan akar játszani, nem optimalizálni, és már unja ott fent, nem egy embert ismerek aki töröl és újrakezdi pókként. Napi 20 perc elég rá, nem kell nézni a 15%-t, stb...max mások 15%-át Az mrá más ha valaki fórumozik, visszaír az anyázós levelekre, stb.. Akkor kicsit több időt is elvehet, de amúgy a legnyugisabb játékmód...
Dátum: 2009.11.29. 13:18:23
Sose értettem, attól hogy valaki figyelmetlen, miért azt kell büntetni aki ezt kihasználja. Magas szinten ahol például Dutch is van, már kikellett volna tapasztalniuk a játékosoknak hogy igenis el kell költeni az LE-t és úgy kijönni, akár gyógyitallal kijönni és leüttetni magát az illetőnek. Nem hiszem hogy akármit is kellene változtatni a kémgömbön, ha a játékosok egy kicsit is odafigyelnének hogy elköltsék a LE-t, már meglenne oldva és annyi a taktikának is. De háborúban is elég hasznos dolog, ezért sem kéne változtatás.
Dátum: 2009.11.27. 15:31:16
Ha ez csak egy játék, miért huszadrangú névtelen senki-zed le? Mert nincs "neve" egy játékban? Idejött és megmondta a véleményét. Az más kérdés hogy hogy mondta meg...de ez csak egy netes játék
Nem semmi De ha jól emlékszem a v2-s Huntelarnak is volt már ekkora rablása...
Dátum: 2009.11.19. 16:14:47
Balgos úgy látszik még egy embert le kell hurrognod
Na megyek is, kiváncsi vagyok hogy lesz ez a szakilebutítás beadagolva a népnek

Háp-háp.