Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szabinho

Dehogynem, lehetett volna sokkal jobbra megcsinálni azt a karit,nemtudom miért hiszed hogy húdeűberfasza, az épületek meg csak kifogás, nálunk Hype is épületek nélkül nyomja, mégis az egyik legjobb pók nálunk.Én nem vagyok olyan jó, az elején nem jött minden össze, de én is épületek nélkül nyomom, és így is kezd beindulni. Szóval nem kell a mellébeszélés. és ne akard már nekem te bemagyarázni hogy mit lehet és mit nem, te, aki max 1 hónapja játszik a játékkal (és akkor sokat mondtam).
Hihetetlen hogy még Te is adod alá a lovat Amúgy meg nem sokan fognak beállni mellé, mindenki látja hogy nem ép.
Én már értelek...v2-n te is valami portyakari félét próbáltál összehozni, csak hát nem mindenkinek sikerül, és irigy lettél, bármit is mondasz...lehet többetkéne azzal foglalkoznod mint itt fárasztani a népet.
Dátum: 2009.07.13. 21:48:40
Rejtély...
Nekem azt írta PÜ-ben hogy v1-n is van karija...amúgymeg mit sír, ő is valami pókféle akar ott v2-n lenni, csak nem megy neki
Dátum: 2009.07.13. 17:44:23
egy 1.szintű is tud prémium tagságot váltani ha végig csinálja amit a moderátor mond...szerintem jó ez a 10 ősköves, hibátlan megoldás nincs.
Dátum: 2009.07.13. 17:20:37
Arról szól hogy ami sok szavazatot kap, megvalósuljon. pont.
Ó istenem ez az idő is eljött, köszönöm!már eddig is hülyék voltam\unk hogy ilyen sokat foglalkoztunk veled...engem már csak a karineved érdekelne, de mindig kibújsz a válaszadás alól...sebaj, majd kiderül
Sajnos okot adtál rá hogy hülyének nézzen mindenki...
Dátum: 2009.07.13. 16:35:32
Akkor lépj ki a szöviből (automatice megszűnik), és lépj be a másikba. ilyen egyszerű.
Dátum: 2009.07.13. 16:30:09
Na, nekem ez tetszik...
Dátum: 2009.07.13. 16:14:52
Nem, ha megvan az 5 vereségük, lemennek 1 hétre a katakombákba, aztán visszajönnek, megint kikapnak 5x (talán növekedik a kellő vereség szám,ezt nemtudom), megint visszamennek és így tovább...
Mindenki magából indul ki...
Én és aki most lép be a Zöld Pókokhoz nem kapja már könnyen a bónuszt, a nagyok építésének köszönhetően 140K-s kút lett, szóval mindennek megvan az ára. És így is, 4.szinten aztmondhatom már nem sokszor üt be a random(persze vannak kivételek..), pedig semmilyen bónuszom nincs.
Ne csigázz, hagy tisztelegjünk hatalmas karaktered előtt.
Mondtam én, ő a legjobb!! Ha kérhetünk egy karinevet...hozzádfogok járni leveretni amgam!
PÜ-ben azt írja a szintjén a "nem csalók" között az övé a legjobb karakter Szóval szerintem ne kötözködjünk, biztos nem kezdő...
Csak az nyílvánvaló hogy fingod nincs a játékhoz, és irigykedsz. Legtöbbször akik ezek a pókok, már volt egy "top" karakterük, ismerik a játékot, tapasztaltabbak, ezért vagy te úgy megdöbbenve a dolgokon...de ez egyretermészetesebb lesz, sokan kiakarják próbálni, és áldozat egyre kevesebb van. 4.szinten 70K-s lediff...hmm...nekem még csak közel 20K így 4.szint elején, de ígérem ha 4.szinten meglesz a 70K (amit kétlek), neked írok először
Dátum: 2009.07.13. 15:15:29
És neked az baj?
Dátum: 2009.07.13. 14:58:09
Unod hogy ilyen 1-1 ilyen elmebeteg IQ fighter bepiszkítja a fórumot? állítsd be a pontszám szerinti hsz-szűrést!