Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lternesz

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.15. 16:49:08
Ennyire analfabéta lenne mindenki? Tudjátok egyáltalán mi az a Duna? Lehet, hogy ezt teszem fel kérdésnek legközelebb.

Melyik országot nem érinti a Duna?

Horvátország
Csehország
Ukrajna
Bulgária

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
Dátum: 2008.10.14. 13:28:25
Ez egy alap földrajzkérdés. Mi a +!%=(*? ért kellene törölni????

Melyik országot nem érinti a Duna?

Horvátország
Csehország
Ukrajna
Bulgária

A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!
Dátum: 2008.10.14. 13:19:36
Kérem az illetékeseket, hogy javítsák az általam rosszul feltett kérdést:
"Nibelungok gyűrűje" helyett a Nibelung gyűrűje a helyes (eredeti: Der Ring des Nibelungen).
Előre is köszi!
Dátum: 2008.10.12. 00:28:48
Látom, hogy rájöttél a hibára, igy bocsi, hogy tovább hőzöngtem. Szerintem olyan kérdést érdemes feltenni, amire biztosan fejből tudod a választ. A google nem teljesen megbizható, igy több oldalt is érdemes megnézni egy adott témában.
Dátum: 2008.10.11. 20:49:55
Nem tévedsz, mert én tanultam hébert, s tanúsithatom, hogy nem csak a válaszok rosszak, hanem az ábécé (alefbet) betűinek latin átirata. Mindet azonnal törölni kellene. Tőlem amúgy maradhatnának, ha hibátlanok lennének, mivel nem értek egyet azzal, hogy csak alapműveltséget firtató kérdések szerepeljenek.
Dátum: 2008.10.09. 08:33:56
Legutóbb egy kérdőjel maradt le.
Dátum: 2008.10.09. 08:33:24
Kétszer-háromszor átolvasom általában a kérdéseimet, de még igy is marad benne hiba (főleg, hogy a billentyűzetemen nincs hosszú i, amit néha elfelejtek beszúrni). Jó lenne, ha értékelés előtt még lehetne a kérdést javitani - nem hiszem, hogy bárki arra használná fel, hogy átirja teljesen.
Oldal: 1