Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2010.06.28. 15:26:04
Megmondom őszintén erről lemaradtam... (De így első blikkre nem biztos hogy bánom én ezt )
De amikor Németországban csak megfordultam, meggyőződésem volt: rühellem a knédlit, még jobban rühellem a keserű szószt amivel mindent leöntöznek, egyszóval nem nagyon ugrálok a kajáikért. De nem nagyon érdekel mit zabál Löw mester, ha az ő agyát ez indítja be, akkor bon appetit
Dátum: 2010.06.28. 13:47:37
Hát azzal semmit nem vesztesz ha írsz az infora. Próbáld meg, meglátjuk. Talán okultak a tavalyiból és van valami forró drót Baratyhoz
Dátum: 2010.06.28. 13:34:32
Idézet: ashtm - 2010.06.27. 20:07:07
Hmm, én nem kaptam és egy másik srác sem a szövetségemből.
Na, majd holnap érdeklődök a JV-nél.


Felesleges, várd meg amíg Baraty visszajön a szabiról, addig sansztalan az ilyesmi...
Dátum: 2010.06.28. 13:33:01
Baraty szabin van az biztos. Infon ha el is éred őket akkor az se lesz jobb tartok tőle, tavaly mikor Baraty szabin volt akkor v1-en nem működött a Hatalom Tornya, jeleztük Miklósnak, Zolinek, stb. Akinek csak tudtuk. A válasz az volt: sajnálják, amíg Baraty nem jön vissza ők nem tudnak mit tenni. Csak azért mondom, hogy ne nagyon reménykedj sok mindenben. De legyen szerencséd, kívánom neked, mert tudom, hogy szar dolog az ilyen.
Minek változtassa meg és mire? (Nem tudja mondjuk, hiszen kiértékelésre került, de azért kíváncsi lettem). A kérdésed nem jó. Egy mű részletébe kérdez bele, nem az általános műveltség része, stb. Oké, én is tudom a választ, és mostanság is játsszák még itt-ott talán a sorozatot, de a mai fiataloknak már semmiképpen nem közkeletű (vagy fontos) információ. Ergo ez speciális tudás. Ergo a kérdésed rossz, az értékelése helyes.
Dátum: 2010.06.28. 13:21:32
Ezért volt nekem valahol nagyon szimpatikus a tegnapi német-angolon Klose gólja. A legtöbb csatár eldobta volna magát abban a helyzetben, ő viszont begyötörte a gólt. Tiszta játék volt és legalább Upson se kapott szerencsétlen pirosat (ha Klose feldobja magát ott, akkor tuti a kiállítás). Ez a szellemiség jellemző az amcsikra is igen, sajnáltam is őket nagyon. Ha bevezetnék a színészkedésért eltiltást akkor hamar kikerülne ez az edzői gyakorlatok közül, hidd el. Bár mondjuk akkor Christiano Ronaldo nagyon pályára se lépne
Dátum: 2010.06.28. 13:16:09
Üdv a csapatban
Szerintem akkor tippelj a meccsek eredményére is
Dátum: 2010.06.28. 10:18:19
Idézet: Kocos - 2010.06.28. 10:12:10
Azt kene amit az egyik szagerto mondott a studioban. Szineszkedesert eltiltas. Boven eleg utolag video alapjan.
Elso alkalom 1 meccs, masodik alkalom 3 meccs, harmadik alkalom teljes szezon. Egybol atgondolnak a kamuesest. De ha tenyeg odaverte magat akkor is felpattanna mint a covek.


Jaja, mint a rugbyben Mennyire kiröhögnék már azt a játékost ott, aki ha ütköznek vele 10 percig a halálán van?
Dátum: 2010.06.28. 07:20:51
Idézet: Bedzsik - 2010.06.28. 07:14:25
az intelligens kedvenc 55-re turbózva kifejti hatását, vagy csak 50-es szintig müködik?


Természetesen működik
Dátum: 2010.06.27. 22:02:42
Ha úgy játszottak volna az angolok hátrányban ahogy most a sombereros fradi drukkerek, akkor eskü sajnáltam volna őket. Minden tiszteletem a mexikóiaké, hiába nagyobb név az ellenfél, hiába a sok gólos hátrány, stb. Ők küzdenek, hajtanak, harcolnak. EZ a labdarúgás, és EZ a sport. Az angolok nagyon tanulhatnának tőlük!
Dátum: 2010.06.27. 21:44:37
Idézet: Razz - 2010.06.27. 21:41:25
Jamessal abszolút semmi gond, egy remek kapus aki hibátlanul védett...


Ez első gólban azért benne volt, noha nem annyira mint a védő. Nem lett volna szabad visszatáncolnia a gólvonalra, hanem azonnal kirohanni.
Mellesleg Jamesről eddig is kialakulhatott a kép végig a pályafutása során: állati nagy védésekre képes, de marha nagy potyákat is kap, instabil kapus.

Tevez nem emberből van összerakva az hétszentség...
Dátum: 2010.06.27. 21:42:03
Idézet: Craslorg - 2010.06.27. 09:37:43
Argentína - Mexikó 2-1 (nem lesz ez olyan sima, mint többen sejtik)


De

Idézet: Hellraiser84 - 2010.06.27. 21:31:32
A németek viszont megint bizonyították, hogy tudnak szépen, látványosan is játszani, kérdés ez mire lesz elég Argentína ellen, bár utóbbiak védelme nem a megbízhatóság szobra, és ezt a németek képesek kihasználni. Jó kis meccs lesz szerintem.


Őszintén? Ezeket a csatárokat a jóisten se fogja meg, nemhogy Neuer kapus, de ezek mellett a védők mellett bárki lő gólt. Furcsa meccs lesz. Remélem az edzők döntik el, hogy ki a jobb taktikus, mert Maradona csak egy showman, semmi más...
Dátum: 2010.06.27. 21:29:20
Ebben igazad van Hell, de mondjuk emberileg sajnálom Rosettit, mert amúgy viszont remekül bíráskodik...
De örüljünk Kassainak
Dátum: 2010.06.27. 21:22:52
Blatter a nagy főnök a fociban és ő megmondta: a bírói tévedések hozzátartoznak a foci varázsához. Pont.
Nem hallottam hogy bárki (akár Platini) komolyabban ágálna ez ellen.
Dátum: 2010.06.27. 19:16:30
A varázslók, ha valaki full erre fejleszti ki a karaktert, elég gyenge alaperővel rendelkezik, lévén ez számára harmadlagos fontosságú tulajdonság, és mivel tudtommal ebből számolódik a jószágod sebzése, így fognak kritelni, de sokkal kisebbet mint a te blökieid, kb szentem eztet akarta mondottani Ariel
Dátum: 2010.06.27. 18:48:30
Nézd a játék elején 0-0-ról indul a dolog, már akkor egy orbitális védelmi hiba (és részben kapushiba) kellett ahhoz, hogy Klose el tudjon szakadni az emberéről.
Másrészt 2-1-el jöttek ki az angolok... Azért az is jellemző, hogy Lampard kapufáján kívül kb semmi nem történt. Abszolút lélektelenül játszottak. Már akkor is. Márpedig egy egygólos hátrány ezt nem indokolhatja, sőt.
Harmadrészt megint, mindent Rooneyra akartak kijátszani, márpedig látszik, hogy neki most nem megy és kész. Teljesen formán kívül van a csatár, tök felesleges helyzetbe hozni, elpazarolt labda ami neki megy.
De főleg mentálisan végig gondok voltak az angol együttessel.
Sosem fogjuk megtudni, mi lett volna, ha megadják Lampard gólját. De igazából nem is érdekes. Még mindig azt mondom: ez az angol csapat méltán szenvedte be története legnagyobb arányú vb vereségét, nem érdemeltek a játék alapján többet. Nem a védelmi hibák, nem az egyéni rossz megoldások, nem Rooney miatt. Hanem amiatt hogy feladták. Nagyon látványosan, nagyon csúnyán. Ez a csapat nem érdemelt ennél többet. Szerintem.
Dátum: 2010.06.27. 18:27:57
A játék összképe alapján igen. Ez az angol csapat egy 90 perces meccsből 15 percet mutatott valamit... A 3. gól után feladták egyszerűen. Meg nem adott gól ide vagy oda, szerintem nem lehet kérdés, hogy megérdemelten estek-e ki a bajnokságról...
Dátum: 2010.06.27. 17:51:52
Basszus, hát német szurkoló létemre alábecsülöm itt a kedvenc csapatomat? Vagy inkább túlbecsültem az angolokat?
Dátum: 2010.06.27. 15:01:05
Kapcsolódó hír a hétvégi hírlapból:
"A francia és az olasz labdarúgó válogatott tagjai hazautazásuk előtt meglátogattak egy árvaházat Dél Afrikában.
Egyszerűen borzasztó volt látni a szomorú, elkeseredett kis arcukat és a reménytelenséget - nyilatkozta később a 6 éves kis Dzsamar"

Dátum: 2010.06.26. 20:28:39
Egy angol pubban nagyon ajánlott az angoloknak szurkolni