Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.12.07. 17:40:58
Na gyerekek nem én vagyok a téma most jó?! De az vitathatatlan, hogy cirip nem érdemel "beborulást" bár felteszem nem igazán okoz ez neki álmatlan éjszakákat.
Dátum: 2008.12.07. 17:15:11
http://vegzetur.wikidot.com/skill15

Ezt nézd meg, meg amúgy is érdemes itt körülnézned.
Dátum: 2008.12.07. 17:11:04
Vagy növeld a csapdakészítést, vagy légy türelemmel.
Dátum: 2008.12.07. 17:07:56
Ha elengedted? Akkor elveszett és foghatsz helyette másikat.
Dátum: 2008.12.07. 17:06:20
Szavadon foglak!

De mi van ha meg nem haragszol Morttal, Dankával, Gillel? Én őket is szívesen olvastam...
Dátum: 2008.12.07. 17:05:22
Csatlakozom Atrehoz! Nekem sem tetszik, hogy nekem pl aki negyed annyit nem teszek hozzá a fórumhoz mint te napocskám van, neked meg akinek járna... Ugyanez érvényes még szerintem Khettyre is. Valakinek ez sajnos olcsó játék...
Dátum: 2008.12.07. 16:54:06
Kár. Ezen a hétvégén nem tudtam akkor semmi újat olvasni Napkapuban.
Dátum: 2008.12.07. 16:51:26
Én is passzolok...
Dátum: 2008.12.07. 16:45:55
Engem nem. Mást nem tudom, de engem még nem sikerült magadra haragítani. Legfeljebb pillanatra bosszússá tenni, amihez több köze volt a nyomorult képszerkesztőnek, mint neked. És még egyszer hálás vagyok a segítségért! Nélküled nem lenne ez a szép új karakterképem!
Dátum: 2008.12.07. 16:41:02
Mit gondolsz, miért neked hagytam meg ezt?

Kérdezzük meg Tornádo Jack kollégát!
Dátum: 2008.12.07. 16:35:35
Akkor átírom e szerint a bemutatkozó szöveget és köszönöm a megértést!

"Az erdő fái közül kiérve egy kis település ötlik a szemedbe. Tipikus vadnyugati porfészek, ahol a templomnál csak a Saloon épülete nagyobb. Beérkezve a városba rosszarcú alakok lófrálnak az utcán poros öltözékük hosszú útról, sebhelyes képük erőszakos életről, az övükön hordott pisztolyok állandó harckészségről árulkodnak. Nőket is látsz. Csinosak, gyönyörű ruháikat ki tudja mely postakocsit vagy békés farmot kifosztó hódolóik ajándékaként kapták. Nem kerüli el a figyelmedet, hogy a seriff hivatala üresen áll. Részeg fickó tántorog feléd, kezében szinte üres a whiskeys üveg, arcán bamba vigyorral szólít meg:
- Hé te! Bátor, kedvemre való alaknak tűnsz, ha be merted tenni a lábad Poker Capebe! Ez a törvényen kívüliek otthona. Arra menj, ott abban a nagy kúriában lakik a polgármesterasszony! A neve Cirmos Cica. Na persze csak "művész név". De ő a főnök. A város lakói az ő lábához hordják a zsákmányukat. Cserébe kapunk whiskeyt, meg helyet ahová a sok ficsúrt aki idejön balhézni elkaparhatjuk. Még néhány kereskedővel is megegyezett, akiket nem fosztogatunk, cserébe felvásárolják a javakat amiket szerzünk. Hehehehe! Ha te is adsz belépésként 200$-t és hetente ideadod nekünk a felét annak amit rabolsz, kártyán nyersz, lopsz, vagy valami sírból kiásol, meg persze sosem felejted, hogy nem olyan gyenge nő mint aminek látszik, akár itt is maradhatsz!
Hirtelen magas, megnyerő arcú lovastiszt lép oda és lendületből szájon vágja a fickót, hogy elered a szája szélén a vérpatak.
- Túl sokat pofázol Byzon! Takarodj innen!
Az akasztófavirág elvonszolja magát a Saloon felé. A tiszt tiszteleg feléd:
- Atreus hadnagy szolgálatára! Ha meg kíván szállni nálunk, a Hotelben háborítatlanul alhat! Nekem elhiheti."

Vérpatak javítva. Ellenvetés? (De én nem írom be, majd Cirmos bemásolja, ha elfogadja).
Dátum: 2008.12.07. 16:31:53
Jé! Csak én írtam bemutatkozást a karakteremnek az egész városból?
Dátum: 2008.12.07. 16:27:10
Idézet: cirip - 2008.12.07. 16:23:50
haliho

a vérpatakot majd azért javítsátok


Jól van na! Siettem. Bocsi. Meg a helyesírás valahogy sosem volt az erősségem...

Hát foglmam nincs mennyit szerzünk. Főleg én csak hétvégente! Lehet engem ki fogtok rakni... Mi lenne ha azt mondanánk, hogy a heti zsákmány fele a csapaté, a belépő meg 200$ pl. Nincs igazán ötletem...
Dátum: 2008.12.07. 16:15:14
Az tök jó ötlet! Gratulálok!

Hauer, semmi gond ebből. Ez most nem jött össze.
Dátum: 2008.12.07. 16:13:58
Na akkor itt van neked Cirmos amit kértél Westhez mint város bemutatkozás (kérésed szerint bűntanya), a heti adó összegét majd beleírod:

"Az erdő fái közül kiérve egy kis település ötlik a szemedbe. Tipikus vadnyugati porfészek, ahol a templomnál csak a Saloon épülete nagyobb. Beérkezve a városba rosszarcú alakok lófrálnak az utcán poros öltözékük hosszú útról, sebhelyes képük erőszakos életről, az övükön hordott pisztolyok állandó harckészségről árulkodnak. Nőket is látsz. Csinosak, gyönyörű ruháikat ki tudja mely postakocsit vagy békés farmot kifosztó hódolóik ajándékaként kapták. Nem kerüli el a figyelmedet, hogy a seriff hivatala üresen áll. Részeg fickó tántorog feléd, kezében szinte üres a whiskeys üveg, arcán bamba vigyorral szólít meg:
- Hé te! Bátor, kedvemre való alaknak tűnsz, ha be merted tenni a lábad Poker Capebe! Ez a törvényen kívüliek otthona. Arra menj, ott abban a nagy kúriában lakik a polgármesterasszony! A neve Cirmos Cica. Na persze csak "művész név". De ő a főnök. A város lakói az ő lábához hordják a zsákmányukat. Cserébe kapunk whiskeyt, meg helyet ahová a sok ficsúrt aki idejön balhézni elkaparhatjuk. Még néhány kereskedővel is megegyezett, akiket nem fosztogatunk, cserébe felvásárolják a javakat amiket szerzünk. Hehehehe! Ha te is megfizeted a (heti/napi) ?$-ját, meg persze sosem felejted, hogy nem olyan gyenge nő mint aminek látszik, akár itt is maradhatsz!
Hirtelen magas, megnyerő arcú lovastiszt lép oda és lendületből szájon vágja a fickót, hogy elered a szája szélén a vérpartak.
- Túl sokat pofázol Byzon! Takarodj innen!
Az akasztófavirág elvonszolja magát a Saloon felé. A tiszt tiszteleg feléd:
- Atreus hadnagy szolgálatára! Ha meg kíván szállni nálunk, a Hotelben háborítatlanul alhat! Nekem elhiheti."

Megfelel?
Dátum: 2008.12.07. 15:49:00
Nem, én magam szoktam készíteni, nem vásárolok.
Dátum: 2008.12.07. 15:34:09
Idézet: Atreus - 2008.12.07. 15:33:17

apropó, hol van Cirip?


"Shoppingol" karácsonyra.
Dátum: 2008.12.07. 15:30:14
Idézet: Atreus - 2008.12.07. 15:25:20
Tehát, én 15-ös vagyok..ha egy 18-as le akar csapni, akkor addig nem támadhat, amíg el nem érem az ÉP-m 30%-át, jól értettem?

Már megint vereted magad??


Jól értetted.
Nem, ez most Hauer kérés nélküli magánakciója volt.
Dátum: 2008.12.07. 15:23:50
Idézet: Cirmos cica - 2008.12.07. 15:14:53
Sziasztok! Annyit beszéltek,hogy alig bírtam visszaolvasni mindent. Byzon! Már itt vagyok,ha valamire kellek. Ma már nem megyek sehova.


Én bezzeg igen. 7 körül az ágyba megint. De a jövő héttel lejár az évem! Már nem kell többet mennem, annyi szabadságom maradt benn (meg pihenőnapom).
Dátum: 2008.12.07. 15:21:59
Azonos vagy alacsonyabb szintűek számára. Felfelé minden szintkülönbség után +5%.

Hauer, szép volt, lepofoztál világ2-n is. Grat!