Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.12.20. 12:17:25
Elő-elő fordul néha. Szólj azért előtte Miklósnak. Hivatalosan nem fogja megengedni, de ha probléma lesz, biztosan engedékenyebben áll hozzá majd a dologhoz.
Dátum: 2008.12.20. 12:16:14
Állatbefogás:
4. szinten megkapod a tanulás szakértelmet. Ha ezt felviszed 3-ra, akkor fejleszthetsz csapdaállítást. Lesz szint*0,5% esélyed az elfogásra vadászatnál. Felviszed a tanulást 4-re, megkapod az idomítást, azzal tudod majd beidomítani. Ennyi.

Jó játékot és ha van még kérdésed, akkor szólj!
Dátum: 2008.12.20. 12:13:18
Egészségedre Danka! Amúgy akkor most kell az állatgyilkolás, vagy nem kell az állatgyilkolás?
Dátum: 2008.12.20. 12:04:12
Megmondom privátban.
Dátum: 2008.12.20. 12:00:58
Este hétkor kezdődik a háborúnk velük ( ), tehát úgy 6-ig tökéletes. Mint "szövetségi stratéga" (Nem röhög!) én állítom fel a haditervet, ki, kit, mikor, hogyan, stb... Sajnálom velük a háborút, nem akartuk, főleg nem ilyen dolog miatt, de állunk elébe. Csak mi még picik vagyunk, nem volt még energiánk a kémgömbre, ezért kell az ismerősöktől összekoldulnom az infót. Remélem ez már nem soká lesz így és végre felépül. (Elvileg ha a Védőfalat befejezzük, az a kövi, legalábbis nagyon taposok érte). Szóval igan tökéletes. Cirmi már átküldte az egyik harcosukat, így egy óra múlva tökély a másik kettő. Nagyon szépen köszönöm!
Dátum: 2008.12.20. 11:53:40
Jó "reggelt"! Megköszönöm cirip, akkor adok neked is egy nevet.
Dátum: 2008.12.20. 11:48:06
Á, azok a Garabonciások lesznek. Én azért küzdök ellene, mert gondolom ha egy csomó LE-t kell rápazarolni, akkor nem jó nekünk, ha hagyjuk kifejlődni. Legalábbis logikailag. Azt majd meglátjuk.
Dátum: 2008.12.20. 11:25:04
Cirmi! Kérésem lenne feléd! Ha nincs más dolgod, megnéznél majd nekem a délután folyamán 3 végzeturat a kémgömbbel, és átdobnád az adatokat? Fontos lenne. Átküldöm a neveket priviben. Köszike előre is. Amúgy te nem is harcolsz a fertőzéssel?
Dátum: 2008.12.20. 11:18:45
Hát azért nem árt ha érdekel, mert te úgyis gyorsabban fejlődsz a karakterbónuszod miatt, tehát nem árt az meg, ne dobd el az előnyödet! Mert így gyorsabban léped a szinteket, kapod a képességeket, amivel több munkapontot tudsz belevinni a munkába/építésbe! Ráadásul ennek szellemében szerintem az építésnél a hatékonyságod csökkenne, ha nem fordítasz figyelmet a morálra. Szóval kikapcsolódásként nézz valami szimpatikus, magas szerencse, vagy tapasztalat értékű munkát magadnak (pénzt épp elegen keresünk már a városnak). De ez csak tipp.
Dátum: 2008.12.20. 11:04:14
Őőő... Látszik nem én vagyok az építő, de a munkamorál, az mit számít? Sose értettem, hogy mit befolyásol, hogy van-e hozzá lelkesedésünk...
Dátum: 2008.12.20. 10:29:10
Idézet: Cirmos cica - 2008.12.20. 10:23:05
A novellát!


A vendégjárás miatt szerintem csak holnap lesz kész, mert ez most hosszabbnak ígérkezik. A $-t is fogom azért vinni, elvégre leginkább az én érdekem ez a temetkezési vállalkozó, párbajozóként csak így hozhatok normális mennyiségű pénzt.
Dátum: 2008.12.20. 10:19:43
Hány másodpercből áll egy év?

3156000
1
3
2

Hát mondhatnám, hogy ilyen válaszokkal óvodás szintű. Sőt! Mondom is!

Ki Skócia védőszentje?
Szet György
Szent Bernát
Szent Péter
Szent András

Apróbb elírás, de gyönyörű kérdés, gratulálok hozzá!

Mikor kezdődött az 1848/49-es szabadságharc?

1848-ban
Nem volt még ilyen.
2001-ben
1940-ben

Mondhatnám, hogy ilyen válaszokkal óvodás szintű. Sőt! Mondom is!

Mi(volt)a"STUG IIIA"(II.világháború)?

PÁNCÉLVADÁSZ
ROHAMLÖVEG
ÖNJÁRÓ TARACK
HARCKOCSI

1. Ne kiabálj velem kérlek, nem vagyok süket.
2. Nagyon szeretem a hadtörténelmet, ez a hobbim, de ez attól még igen nagyon speciális kérdés.
Dátum: 2008.12.20. 10:06:03
Idézet: Roseprincess - 2008.12.20. 09:55:17
Idézet: Byzon - 2008.12.20. 09:46:48
Idézet: Trockij - 2008.12.20. 09:42:50
grrr..

A kerdes igy szolt kb..

Melyik filmben NEM jatszott Mel Gibson?

Osszeeskuves-elmelet
Visszavago
Passio
erre nem emlekszem..


A kerdezeo szerint a Passioban.. pls.. torold ki Hatse..
Vagy en vagyok alulmuvelt vagy a kerdezo..

Udv, T.


Most elbizonytalanodtam... Mel Gibson játszott a Passióban? Én úgy tudtam csak rendezte, de nem játszott benne...


nos én láttam is az említett filmet, de egyszer nem sikerült kiszúrnom benne Mel Gibsont... szóval szerintem ő maradt a kamerák mögött, és onnan vezényelt. Úgyhogy a rendezői szerepen kívűl mást nem vállalt abban a filmben.


Köszönöm princess, én is láttam de régen és részletekben, nem voltam biztos a dolgomban. Szerencse, hogy te igen. Köszi.

Trockij! A filmet ajánlom elég jól sikerült, szerintem ha lesz lehetőséged, akkor nézd meg!
Dátum: 2008.12.20. 10:01:18
A $-t a bankba, vagy a novellát a mailedre?
Dátum: 2008.12.20. 09:56:10
Én meg már robotolok is a gabonaörlőben. Én ugyanis arra kapom asszem a legtöbb $-t az általam elvégezhető munkák közül.

És a takarítással is végeztem hála Istennek! Most elkezdem írni Poker Cape folytatását, a címét megsúgom: "Az első balhé"
Dátum: 2008.12.20. 09:52:35
Idézet: Mortimer - 2008.12.20. 09:49:08
A rabszolgázást segítené elő. Átmegyek haveromhoz, regisztrálok, indítok egy első szintüt, összegyűjtök párezer LE-t, azután megütöm a 24. szintű karakteremet


Értem, erre bevallom nem gondoltam. Előre is elnézést az ilyen felvetéseimnél nem tudok rabszolgázással számolni, mert sose csináltam, TF-en sem, ahol "legális" volt, szóval nem is nagyon jut eszembe... Bocsánat!
Dátum: 2008.12.20. 09:50:18
Hát egyenlőre nálam még 0%-nak mutatja, de 3 perc múlva kialszom magam, és már buzdulok is neki a melónak, hogy gyorsan meglegyen.
Dátum: 2008.12.20. 09:46:48
Idézet: Trockij - 2008.12.20. 09:42:50
grrr..

A kerdes igy szolt kb..

Melyik filmben NEM jatszott Mel Gibson?

Osszeeskuves-elmelet
Visszavago
Passio
erre nem emlekszem..


A kerdezeo szerint a Passioban.. pls.. torold ki Hatse..
Vagy en vagyok alulmuvelt vagy a kerdezo..

Udv, T.


Most elbizonytalanodtam... Mel Gibson játszott a Passióban? Én úgy tudtam csak rendezte, de nem játszott benne...
Dátum: 2008.12.20. 09:36:54
Én 2 dolgot vetnék fel, amivel lehet csak én találkoztam (akkor lényegtelen), de lehet, hogy más is.

1. Felfelé támadásnál miért van szintkorlát? Ha én elég bátor vagyok valamiért mondjuk pl egy 8 szinttel magasabb Végzetúr megtámadásához, azt miért korlátozzák?

2. Lefelé támadásnál nem lehetne megoldani egy lehetőséget arra, hogy ha mindkét fél beleegyezik, akkor az alap szintkorlátnál nagyobbat is át lehessen ütni? Mert sokszor van az, hogy próbálnék másnak segíteni szívesen a küldetésekben, de ez a nyomorult szintkorlát mindig beleszól. Mondjuk mint az ŐV-án kihívás itala, vagy csak egy kihívás, ami a másiknál megjelenik és ha elfogadja, akkor had szóljon...

Ha ellenvélemény van, azt előre is elfogadom, csak érdeklődök.
Dátum: 2008.12.20. 09:17:28
Köszi Darkshade. Az angol részt nem értem, de a többi tényleg hasznos volt.

Cirmos! Örülök, hogy kész a bolt, el is adtam a feleslegem, a pénz természetesen a városkasszában!

A vállalkozás, az a temetkezési vállalkozó? Mert ha igen, akkor mostantól csak a legpénzesebb munkákra megyek, mert már alig várom. Se tárgy, se tapasztalat nem érdekel!