Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2010.05.23. 09:22:38
Nem, nem okoz gondot, amíg nem ugyanazokat támadjátok és a két karakter semmilyen módon nem segíti egymást.
Dátum: 2010.05.22. 14:12:35
Idézet: Faust0ne - 2010.05.22. 14:03:13
az mar komoly osszegnek szamit azert . )....ne a multis pokokhoz hasonlitsd magad ...nekem 5. szintig 5k volt a diffem....most kezdtem a 9.-et es mar 200k felett jarok...az hogy vannak ien nagyon "okos" emberek mar mas teszta...mennyi LE kell ahhoz amit itt leirtak kb?....ugyanmar....persze lehet hogy "raereznek" mindig a sokezres farmokra ...veletlenul ....


Ökörség. Véletlenre nem lehet ilyet portyázni folyamatosan. De a módszer amivel mondjuk pók haverom megismertetett abszolúte szabályos. És relatíve könnyen alkalmazható. Még ha amúgy van is egy csomó multis a pókok között, e tekintetben nekem is volt már olyan aki nagyon nagy csalódást jelentett, de szerencsére legtöbbjük becsületes játékos viszont hülyék lennének érzésből portyázni
Dátum: 2010.05.22. 13:54:07
Esküszöm megmondom, ha leírod fonetikusan, hogy kell kiejteni a felhasználónevedet...

(Amúgy: érd el a 4. szintet, ott bejönnek a szakértelmek, vidd fel 3-ig, megkapod a csapdakészítés szakit, azzal lehet befogni, tanulás 4-től kapható idomítással meg elhívnii majd csatákba)
Dátum: 2010.05.22. 12:07:47
Esetleg levéded szakival? Bár gondolom 260k-t azért talán nem... Vagy túl sokakkal pofozkodtál egy órán belül...
Dátum: 2010.05.21. 04:38:17
100 aranydukát
Jelenlegi licit: 102 aranydukát (Csaba8)

Mondom én, hogy mondom én, és még a licit elején vagyunk...
Na hosszas keresgélés volt de megtaláltam Bomert. Eős a gyanúm, hogy neki van igaza és sanszod nem lenne hogy megverd. De hogy a kérdésedre is válaszoljak:
Bomer nem használ erősebb kifejezéseket mint manapság egy 10 éves gyermek. Trágár kifejezés nincs közte. A hangneme támadó ugyan, de hát vitáztok, ez természetes. Egyszóval: gyaníthatóan nem, ennyiért semmiképpen nem.
Dátum: 2010.05.20. 19:05:45
Idézet: Zzoollii - 2010.05.20. 18:40:57
Légyszi jelöljétek be jól, mert ez a küldetés


1. Ezt nem Destroyernek akartad válaszolni
2. Nem, ez nekünk nem küldetésünk
3. Neked esetleg az, de majd akkor lesz bejelölve ha a kérdésed jó, ha nem, akkor elutasítják akkor is ha 6 év alatt csinálod meg a küldidet és igazuk lesz
4. Még csak ide se biggyesztetted a kérdésed, jelzem: a kvízadminok meglehetősen művelt emberek, de az alapfokú távgondolatolvasói kurzust még várhatóan 3-4 hónap alatt végzik el Gyurcsok tanár úr szerint
5. Legközelebb lehetőleg gondold át mielőtt felírsz valamit a fórumra
Dátum: 2010.05.20. 19:01:43
No problemo Ez a játék a korlátozásokról szól
Dátum: 2010.05.20. 18:50:25
Idézet: Büdös Zokni - 2010.05.20. 18:46:42
Első kilépés-belépésnél nem vonódik le szerencse, és 1 szerencsepont utána is szerintem semmi.


Később jelentősen felmegy, v1-en asszem lassan már 5 felé tartok ha megint kilépkedek

Mellesleg: egy régi jó barátom pókként indult el, én meg pár haver azért megyünk összesen hogy kiszolgáljuk őt és szövetségi hátteret húzzunk fel neki. Alapban úgy terveztük, hogy mi ki-be ugrálunk hogy ne nagyon kelljen építenie szegénynek, hanem játszhassa a maga stílusát.
(Ha lesz ilyen korlátozás, már megint kereshetünk kiskaput )
Dátum: 2010.05.20. 17:06:49
Herkulesről, az ókori görög héroszról valaki elkezd egy olyan pletykát terjeszteni, hogy homoszexuális. Herkulest érthetően zavarja az egyre inkább terjedő pletyka így kihírdeti: ennek megcáfolására Athén főterén 1000 nőt fog a magáévá tenni! Az egész görög világ összegyűlik a hihetetlen teljesítményt megtekinteni. Bemegy Herkules, bevezetik az 1000 nőt, a hős lehajigálja a ruháit és nekidurálja magát a nem mindennapi mutatványnak!
Mint igazi félisten, az első 250 nem is igazán okoz gondot, simán megreszeli mindet. A tömeg leesett állal bámul majd skandálni kezd:
- Herku-les! Herku-les!
500 környékén azért már gyöngyözik a homloka rendesen... A tömeg elragadtatva bíztatja:
- Herku-les! Herku-les!
750-nél már szakad róla a víz... A tömeg üvölt:
- Herku-les! Herku-les!
900-nál már lefolyt róla egy kisebb Niagara, zakatol a szíve, zihál, de nyomatja a csajokat... A tömeg teljes extázisban:
- Igen!!! Ez a mi hősünk!!! Herku-les! Herku-les!
Már túl van 999-en, már csak 1 kéne de nem bírja tovább. Az infarktus kerülgeti, remeg a térde, a földön fekve zihál, alig él... A tömeg némi döbbent csend után:
- Fúúúúj! Buuu-zi! Buuu-zi!!!
Idézet: EMTyb - 2010.05.20. 15:05:23
Egy ártatlan kérdés.
Ha valaki egy szövetségben visz bevallottan több karaktert (lásd Azúr Légió / V1), akkor az összejátszásnak minősül-e?


Minden további nélkül bevallom, ennek a kérdésnek a válasza engem is érdekelne. Noha meg kell mondanom alapvetően nem szeretem ezt (sohasem játszanék egy szöviben több karival) de alapvetően amíg tisztességes feltételek mellett csinálják, nem zavar igazán. Viszont nagyon érdekel a hivatalos álláspont, mert hát már rétestésztahosszúságú szájtépés van körülötte egynémely topicban. Egy egyértelmű, korrekt válasz ezt végre elvághatná.

Miklós: a szavaimra való megnyugtató, egyértelmű és korrekt választ pedig tisztelettel köszönöm szépen.
Dátum: 2010.05.19. 21:49:55
Idézet: cirip - 2010.05.19. 21:43:50
egyrészt kiváncsi vagy, csodapaci, másrészt ez már végképp off


Ha már nyilvánosan éltek házaséletet miért gondolod, hogy csak a csodapacika lett kiváncsi?
Dátum: 2010.05.19. 20:38:29
MSN-es vagy skypeos viccelődés, amiről Shutruk úgy gondolta van akkora poén, hogy megossza a nagyérdeművel (tévedett, de ezért talán nem kéne lepontozni szegényt, jót akart nekünk )
Dátum: 2010.05.19. 20:29:32
Üdvözlet!

V5-ön a Katedrális szövetség egészen kivételes módon a nagy érdeklődésre való tekintettel felvételt hirdet, amennyiben úgy érzed, hogy a következő apró-cseprő feltételeket be tudod tartani:
1. Utolsó leheletedig imádod és szolgálod vezérünket, Tess Gordon úrnőt, minden LE-det építkezésre fordítod, hogy Ő erősebbé legyen áldozatod által.
2. Szolgálod őt a nap bármely szakában, folyamatosan, napi 24 órában kész vagy meghallgatni a parancsait és követni azokat!
3. Napi 3 haiku és 1 (minimum 24 versszakos) dicsőítő ódát vagy köteles írni róla, kiemelve szépségét, kedvességét, eszét és lelkének kristályos tisztaságát.
4. Veszel neki 50.000 őskövet (minden világon)
5. Mindezek ellenére épp elmével és lelkivilággal rendelkezel
6. Elsőszülött gyermekedet Tessnek nevezed el (akkor is ha fiú)

+1: ha mi keresünk, ez esetben viszont másabbak a feltételek mint alapesetben

Megkérek mindenkit aki úgy érzi nem tudja vállalni a fenti kritériumokat az legyen már olyan drága és vegye figyelembe azt a "Tagfelvétel jelenleg szünetel" feliratot az adatlapon!!!!!!

A Katedrális lóti-futija: Guthma főnök, Tess Gordon 2. számú hivatalos talpnyalója. Köszönjük megtisztelő figyelmüket, kérem váltsanak csatornát és felvételi kérelemmel zaklatott szövetséget.
Szót se szólj, műszak után, félálomban ráportyáztam délután... Aztán megnéztem a karilapját... Nem kellett volna... Azóta fáj a fejem
Dátum: 2010.05.19. 04:42:59
"Lássátok feleim szümtükkel mik vogymunk, isa por és homu és befordult VU optimalizátorok vogymunk" Már bocs
Dátum: 2010.05.18. 19:54:26
Elég régi téma már de időnként jó feldobni, hátha valaki, valamikor észreveszi.
Az aukciós tárgyak még mindig kiegyensúlyozatlanok. Ami hagyján, ezért vannak gyakoribbak, meg ritkábbak, de sajna némelyik tökéletesen használhatatlan bármire is. Van néhány cucc, aminél biza még a +1 tulis tárgy is többet tud... És ez azért így nem a legjobb... Mondom mire gondolok:

sámán iszák/Zuulit lombik: mire egy karakter eléri azt a szintet, hogy aukciósházhoz köze legyen, mégis mi a fenét csináljon egy sárga/zöld lötyivel? Mondjuk itt talán el lehetne érni egy értelmes működést így: minden nap első belépésedkor kapsz egyet a legalacsonyabb szintű, nem ősköves gyógy/manaitalból AMIT KALANDBAN FEL TUDSZ HASZNÁLNI. Így sem túl erős, de legalább megér pár dukátot, így csak néhány nagyon fiatal gyerköc dobálja el max rá a dukátjait. Ha tévednék, elnézést, kérem ez esetben valaki vésse ide milyen értelmes felhasználása van ezen tárgyaknak.

Bűvös maszk: tök jó, csak építsünk már bele egy hülyeségvédőt, mert többször volt belőle probléma: aki nincs szöviben, ne licitálhasson rá... (Komolyan mondom, hogy volt gáz ilyenből, nem röhög! )

100 aranydukát: a nagy klasszikus... ami elment már 200+-ért is tudtommal... Ennek sem ártana egy hülyeségvédő, legyen már valahol valami maxa (100 felett azért) ahol automatán zárja a licitet, ne ezen bukja már be valaki a dukátjait, meg kerüljön kiemelten a szövegbe: nem kapja vissza a ráfordítottat, összesen kap 100-at, úgy tűnik megtévesztő lehet...

Isteni ital: egy az egyben törlés a listáról! Ez nem aukciós tétel... Esetleg a kufárhoz bekerülhet 5 őskőért és csoki. De erre ne pazaroltassunk már dukátot... A ritka tételen meg röhögnöm kell...

A szakértelem és tulifejlesztő cuccokat ugyan vigyük már fel a ma már mindenkinek elérhető triász-csillag szintjéig, ha szabad kérni!

A többi versenyerős talán, bár van egy fókuszkristály is aminek a +10 elnyelése... őőő... nekem valahogy kevéskének tűnik, de ezt majd megmondja nálam okosabb
Dátum: 2010.05.17. 17:09:01
Öhöm. Eddig is működött ajánlói rendszer. Szerintem aki akinek akarta, már ajánlotta. Nekem ez a relic önmagában nem ér annyiit hogy körbefussam a kollégáim, regeljenek egyet, azt 1 hetet fordítsanak rá és hagyják ott a francba, magyarul nem akarok élni a lehetőséggel. Innentől hagyjanak már akkor élni végre és vigyék innen ezt a búsba
Dátum: 2010.05.17. 17:04:19
Idézet: Ariel - 2010.05.17. 17:02:19
Úgy látszik bekövetkezett... Fogynak a játékosok, csökken az őskő bevétel...


Egy ilyen "event", ennyi "töméntelen mennyiségű újdonság, fejlesztés" mellett nem is értem hogy történhet ez meg
De a feliratot vegyék mán le az isten szerelmére!
Dátum: 2010.05.17. 16:20:56
Persze, de az több idő meg energia mint leprogizni egyetlenszem új relicet Aki játszik más online játékon az kérje meg a haverokat egy heti játékra, ennyi az egész. (Ja és mondja meg nekik hogy véletlenül se fizessenek Különben még sikeres lesz az akció és ilyen hülyeségekkel fognak foglalkozni továbbra is )