Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blömbi

Oldal: 1
ohh, tényleg, akkor pontosítom, köszönöm a gyors reakciót
NNa ez már túlzás emberek. Elnézést a kirohanásomért, de a legidiótább amatőr, szerencsétlen is tudja mi az a google, és hogy a kérdések 90%-át onnan megtudhatja. Áruljátok már el, hogy ebben a kérdésben/válaszokban mi nem volt egyértelmű, az lenne a legjobb ha azoknak az idiótáknak a nevét kidobná a rendszer aki értékeli az adott kérdést, így ha félreértés van akkor az illetékesnek (pl, a játék üzemeltetőinek vagy egy erre kiszabott személynek) lehetne jelezni h ez így nem igazán fair, és nem az kapná a büntetés aki normális kérdéseket tesz fel...ez csak azért jutott eszembe, mert most kaptam egy ilyen értesítést:

"Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel."

Elnézést kérek, de más rosszindulatúsága miatt nem szeretnék elesni az Le-től, márpedig ez nem az 1. alkalom. Szeretném megkérni a játék üzemeltetőit, hogy találjanak ki vlmit, ha a fent említett "megoldás" nem megvalósítható. Nem hiszem h azokat kéne büntetni akik normális, megválaszolható kérdéseket tesznek fel.

Hogy hívják a Prodigy legújabb albumát?

Invaders Must Die => jó válasz
Music for the Jilted Generation
The Fat of the Land
Experience

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Aki nem ismeri ezt a bandát, annak is csak bekell írnia a google-ba és ott a megoldás, ennyi erőővel a kérdések 80%-át kukába lehetne vágni...
Úgy véltem mivel meglehetősen sok a könnyű kérdés, miért ne tehetnék fel én is azt? Már csak abból kiindulva h ami kicsit is nehéz (nincs benne a google-ban) arra helyből rossz értékelést kaptam eddig...
Amúgy a megoldásokból 2 volt könyv, de mind a 4et megfilmesítették...a kis herceg s a lassie is megjelent könyvben is és filmben is és a filmen ugyanúgy elhangzott a megoldás...szóval továbbra sem tartom fair-nek a végkifejletet...
Szitnén problémám lenne a kérdés értékelésével:

Melyik műből való az idézet "Jól csak a szívével lát az ember"?

A kis herceg
Lassie
Pumukli
Terminátor

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Aki olvasta v. látta filmen A kis herceget simán rájött volna, s ez egy alap általános v. közép sulis anyag...a terminátort, meg jó poénnak tartottam, sztem ennyi belefér
Oldal: 1