Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Chillyke

Oldal: 1
Dátum: 2018.05.12. 07:54:45
Sziasztok!

Chillyke vagyok, egy régi- új játékos. 2009/10-ben játszottam sokat majd abba maradt... Viszont most újult erővel tértem vissza a játékba és szeretném kicsit komolyabban űzni.
Jó kedélyű, társaság kedvelő, csapatjátékos, illedelmes, olykor komoly hozzáállású/hangvételű vagyok.
ZAFÍR SZÖVETSÉGET KERESEK V6-on!
Dátum: 2018.05.11. 15:22:32
Óva intek mindenkit Csatapöröly (Zafír) játékostól!!!!
Azért az kibeba..ott idegesítő és kiveri a biztosítékot, hogy bele építek a szövetségbe 9-es szinten közel 150ezer lélekenergiát és annyi vér nincs a pucájában, hogy írjon a ku--va levelet, hogy törölni akarja a szövetséget! Legalább az a minimum, hogy elnézést kér az illető és annyival díjazza az eltökéltségem és a belefektetett munkát és időt, hogy KULTURLTAN SZÓLJON!!!!
EMBERSÉG VAGY VALAMI!!!!!
Arra jövök vissza, hogy törölve a szövetség....

Tudom, hogy ez egy álom kérdés... De ilyenkor nem is kapok vissza semennyi kis %-ot a beépített LE-ből? xD xD xD
Dátum: 2018.05.10. 08:33:39
Sziasztok! (V6)

Szövetséget keresek ahol nem gáz, ha kis szintű vagyok!
Chillyke vagyok, egy régi- új játékos. 2009/10-ben játszottam sokat majd abba maradt... Viszont most újult erővel tértem vissza a játékba és szeretném kicsit komolyabban űzni.
Jó kedélyű, társaság kedvelő, csapatjátékos, illedelmes, olykor komoly hozzáállású/hangvételű vagyok.

Üdv.: Chillyke (V6)
Oldal: 1