Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sztavrogin

Oldal: 123456789
Dátum: 2008.09.20. 09:46:31
Igen, úgy gondolom, hogyha jól csinálták a gamet, akkor megtérül. De több szempontból is megéri klánba lépni, már ha összetartó a klánod!

Akkor eddig hellblade, Trinigan, Zamodemon Sztavrogin a névsor?

Van még egy kiadó hely, külön örülnék, ha női karakter lenne, ne csináljunk már kanbulit!

Ki mennyire ismer már effajta játékokat? (Próbáljuk meg valamilyen módon reklámozás nélkül közölni, ki hol fordult meg.. )
Dátum: 2008.09.20. 09:28:08
AJajj... Végignéztem, hogy milyen nők közül választhat a végzetúr végzet asszonyát magának (Én kérek elnézést a szóviccért...) Hát, elég izlésficamos karim lesz, annyi szent!
Dátum: 2008.09.20. 09:26:53
Simán jó, ha hajlandó vagy rendesen adni a közösségbe a LE-t.. Olvastad már az erre vonatkozó részeket?
Dátum: 2008.09.20. 09:20:37
Tény, hogy valószínűleg kevesebb moncot fog legyűrni a gyémánt, de a zafírost ha megnézed (Asszem ők a varázslók, ugye? ) akkor nekik is el kell vergődniük a 2. szitnig, hogy tudjanak varázsolgatni... Addig meg nekik is puszta erőből kell eljutni, amire nem kapnak semmilyen plusszt... Szóval így előre nekem is a gyémánt tűnik tutinak, de ez csak spekuláció...
Dátum: 2008.09.20. 09:08:31
Igen, ez teljes mértékben így van... Addigra meglátjuk, mit ér az elején az a plussz LE amit mi kapunk. (Gondolom nem kerülünk olyan nagy hátrányba a többiekkel szemben, ugyanis a varászlós hordának is a 2. szintig kel várnia arra, hoyg varázslatokat megtanulhassanak. Szóval odáig puszta erővel kell eljutni nekik is! )
Dátum: 2008.09.20. 08:51:25
Idézet: Trinigan - 2008.09.20. 08:42:17
na bazze, valaki megváltoztatta a jelszavam tegnap...
szntem Shulnak is, azért nem pofáztunk este


Trinigan! Tényleg idegesítő a marha sok offotok és spamatak... Értem én, hogy nagyom nemő lkegtöbb hozzászólásosnak lenni, de azt próübáljátok meg ne minden fórumon elérni... Thx.
Dátum: 2008.09.20. 08:49:38
Azon gondolkodom, hogy gyémántok révén könnyebben fejlődhetünk. (már ha találunk elég áldozatot vadászat alatt, ami nem minket porol el, lévén gyengébb harcosok vagyunk...). És könnyebben vásárolhatunk tárgyakat is.
Ha lesz olyan csoport, amelyiknek nincs meg kezdetben 5 tagja, azokat gyorsan le kéne háborúzni, mert akkor kapnánk tőlük sok-sok lelkecskét a kutunkba, és tudnánk tovább építkezni... Ők meg mennek minuszba, és várniuk kell, amíg építkezhetnek... Szóval ha az elején így érzésre jó előnyre lehet szert tenni, bár ehhez látni kel majd a játékot is...
Dátum: 2008.09.20. 08:39:15
Szívesen látnálak! De csak akkor, ha nem sajnálod a lélekenergiát a klántól!

Első körben ha megvan az 5. játékos mindenkinek 1000 LE-t kellene beleölni a kútba. Onnantól meglátjuk, de ha jól értem, utána sem ártana építkezni, mert akkor a kutunk is nagyobb lesz.

Le etlső sorban milyen klánban szeretnél benne lenni? Agresszívabb, vagy ha van rá mód, akor békésebb, kereskedősebb?
Dátum: 2008.09.20. 08:17:39
Üdvözletem mindenkinek!
Én is bejelentkezem végre, pár napja olvasom ezt az oldalt... Kíváncsi leszek, rám férne tényleg egy olyan oldal, ahol nem kell állandóan itt ülni...
De a TK-ba már nem mennék vissza...
Dátum: 2008.09.20. 07:54:15
Üdvözletem!

Milyen már összeszokott szövettségekkel lehet majd itt találkozni?
Én keresnék magam mellé még négy gyémánt hordás játékost, akivel az elején föl lehetne húzni egy lélekkutat....
Dátum: 2008.09.20. 07:47:25
Az lenne a kérdésem, hogy kereskedni előre láthatóan csak a lélekfutárokkal lehet, vagy esetleg játékos karakterekkel is?

Klánon belül lesz lehetőség Belső lélekfutárra, mint a TK-ban?
Oldal: 123456789