Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shul

Oldal: 123456789
-A söntéspult helye nagyjából készen van, a sorjázást egy törpre bízom, bár lehet hogy Trinigan is boldogulna vele az elöbb látottak alapján.
-Igazad van.
*Azzal odament az előzőleg földbe vájt csákányhoz, kihúzta, majd egy óriási legyintéssel elkezdte tovább mélyíteni a gödröt.
-Pálinka? ~Szerintem ma nagy bulit csapunk.
-Hát igen az is nélkülözhetetlen.
-Hah így mindjárt más ennyi izzasztó munka után jól esik egy kis hűs szellő
*Shul felkelt a földről majd a törp tiszteletére ő is egy jó nagyot húzott a borból.
-Kicsit füledt itt a levegő, valahogy meg kéne oldanunk a szellőzést.Na meg a kemencében sült oldalas a legfinomabb, szerintem a törpöknek gyerekjáték lenne egy kemence "eszkábálása".
-Hát én nem bírom tovább..
*Nagyot legyint a csákányon és a földbe mélyeszti, majd leül egy, talán a legsimább felületű kőre, de a hátsó felét ez annyira nyomja, hogy inkább a földet választja.
De ekkor hall valamit, és hirtelen kikerekedik az eddig igazán semmit mondó ajka.
Dátum: 2008.09.20. 14:41:37
én K.B Shul ezennel hivatalosan tüzszünetet hirdetek
*Shul végre megérkezett a barlang bejáratához.
- Tehát ez lenne a LÉLEK BARLANGJA a Kubla klán törzshelye.Hosszú utat tettem meg idáig, csak azért, hogy segédkezzek a fogadó létrehozásában.Bár szerszámokat nem hoztam, de elzarándokoltam idáig, hogy a két kezemmel segítsem a barlang otthonosabbá tételét.
*Odament Sztavroginhoz és kivette a csákányt a fáradt kezei közül, majd ő maga fojtatta tovább a söntéspult helyének kivájását.
Dátum: 2008.09.20. 14:19:12
Én hétköznap úgy 2 órától érek rá, de hétvégén meg nem korlátlanul ugyanis a testvéreimmel osztozok a gépen, te nagyrészt kiközösítem , Októberben viszont kapok új gépet és akkor nincs megállás.. addig gépezek, amíg képes vagyok rá.
Dátum: 2008.09.20. 14:02:50
Jó rendben elismerem, hogy hibáztam, de valami hosszútávú megoldásra is szükség van, mert ezzel a fórumozók tizede van tisztában, de ha még helyre is rakják a 'régi motorosok' (engem helyre raktak) akkor vannak és lesznek alkalmi látogatók, akik csak azért írnak, hogy rankjuk legyen ( nézzétek meg a vélemények a fórumokról topic-ot), kéne valami hosszútávú megoldást találni arra, hogy mindenki tisztában legyen a fórum fogalmával, de elöbb az álszent Trinigant kéne helyre rázni
mert mindig csak engem fikáz, és állítólag ő már 'magába szállt' de elég megnézni mit ír, mert folyamatosan offol, és chat- szerű 'benyögései vannak', amit valószínüleg a a hozzászólásainak gyarapításáért csinál, hajaj ő egy örök poronty...
Dátum: 2008.09.20. 13:38:18
Trinigan, sztem te álszent vagy, mert mindig te akartál az utolsó hozzászóló lenni, másrészt én is magamba száltam, amint egy poronty felvilágosított, de Byzon-nak van igaza, mert ha 1. nap figyelmeztetnek, akkor nem csinálom ezt, másrészt ennek a fórumnak van értelme, aki nem hiszi nézze viszza a 'vélemények a fórumokról topic-ot
Dátum: 2008.09.20. 10:47:18
én már most megadom a szavazati jogot, és remélem igazad van..én nagyon sok karakter fejlesztős játékkal játszottam (nem akarok reklámozni, mert a többségének köze nem volt a beholderhez) és nagy népszerűségnek örvendtem, mert mindig alkalmazkodtam a játékhoz, és nagyon jó a stratégiám, remélem ezzel a játékkal is így lesz, de kell egy kis idő amíg igazán belendülök..
Dátum: 2008.09.20. 10:42:55
Üdvözlök mindenkit a fórumon, szeretném, ha mindenki megosztaná a tapasztalatait, hogy a rankok,' hogyan kaphatók'. És ezúton szeretném felhívni a figyelmet, hogy mostantól ide látogasson az akinek valamilyen kérdése van ezzel a témával kapcsolatban és ne más fórumokon próbálja megbeszélni, mert ezzel offol. De legfőképpen arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy senki ne csináljon, hogy kis nyúlfarknyi, nem odaillő, vagy értelemtlen hozzászólásokkal próbálja növelni a hozzászólásainak a számát, de ha valaki, tényleg ennyire bunkó az inkább a kötetlen csevely nevű topicba írja a véleményét, és ne egyébb 'információ dús' topicokat tegyen nehezen, vagy egyáltalán nem értelmezhetővé. Ezen felül fölöslegesen terheli a rendszert. Nyugottan előbb gondoljatok(akik ezt csinálják) bele, hogy milyen sz'r lehet ha a játékról akarsz informálódni és az adott topickot böngészve 1-1 értelmes hozzászólás között 4-5-6 teljesen értelmetlen 2-3 ember közti csevelyt olvashatsz és a játék indulásának időpontja helyett megtudod, hogy Xy- nak milyen nagy gondjai vannak a tanulással.
Dátum: 2008.09.20. 10:29:19
nekem jó a név, de amúgy is te dirigálsz és kösz, hogy bevettél, és remélem sokat fogok segíteni a klánnak, ugyanis éjjel-nappal (szinte) a gépen lógok..

és nem tudjátok, hogy hány fős lehet egy klán?
talán korlátlan?
Dátum: 2008.09.20. 10:24:36
örülök, hogy először szavaztál, engem nem is igazán besoroztak, mert beholder hírlevelet olvasgattam és ott akad meg a szemem a játékon..
Dátum: 2008.09.20. 10:22:31
én még azt szeretném kérdezni, hogy a kagyló mindenkinek jó lesz, mint fizető eszkösz?
Dátum: 2008.09.20. 10:20:09
zombi, én még csak a kockáról halottam, de lényeg a lényeg, azt jelenti, hogy igazán sokat ül a gép elött, a haverokkal szoktunk hülyéskedni, pl: téglatest,tetraéder, de sztem mértanilag a kocka a leg speciálisabb, de fun lenne, ha engem tetraédernek hívnának..
de a kocka a hasábok között a legspeciálisabb, tehát kijelentem,


én K.B. Shul tetraéder vagyok (remélem jól írtam)
Dátum: 2008.09.20. 10:15:35
sztem ez türhető, és én támogattnám, de kérem én bevesztek? egy klán csak 5 fős lehet?
Dátum: 2008.09.20. 10:12:56
szerintem a smaragd a varázslós, de tény hogy így első ránézésre a gyémánt a legjobb, de véglegesíteni, csak akkor tudom, ha már sokat játszottam..
de smaragdtól(vagy zafír??.. az mindegy.. a varázslós..) tényleg erős leszel, és eddig nagy játékos múltú tapasztalatom, azt mondja, hogy a varázslós lesz az igazi, mert bár hosszú az út a max.., (nagy) szintig, fejlettségig, de ha azt eléri egy gyémánt és egy smaragd(zafír), akkor nagyobb eséje van a varázslósnak, tehát sztem a smaragd. (a varázslós)
Oldal: 123456789