Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shul

Oldal: 123456789
*Shul visszaérve csatlakozik Trinigan-hez, és ő is eszik egy jó vastagon kent zsíros kenyeret.
*Shul kortyol párat a csobogó forrásból, majd kimegy a barlangból, hogy a reggeli hűvösben jobban felébredjen.
Dátum: 2008.09.21. 09:46:34
Többen érdeklődnek, hogy mért nem lépnek rankot, 10 hozzászólásnál leszel nagyobb szintű, de ha meg van a 10 hsz, akkor várj türelmesen, mert például én egy nap után léptem rankot.
*Shul elkezd forgolódni nyughelyén, majd lassan ki-ki kukucskál szemhéjai között, majd teljesen kinyitja a szemét és egy nagy ásítás mellett óriásiakat nyújtózkodik, majd fel kel és körbe néz a fogadón.
-Ejha Sztavrogin tényleg egész éjjel dolgozhatott... ~ Nagyon pofás kis fogadó lett apróbb hiányosságokkal.
*A többiek példáját követve Shul is nyugovóra tér és egy ilyen nap után szinte azonnal elalszik..
Nekem most már tényleg mennem kell, a nevemben is írhattok..
A szőréből remek takaró készíthető és szerintem a belsőségeket ki kell vennünk és a barlangtól messze vinni, mert különben idejönnek a vérfagyaztó vadállatok
-Brr, én azért egy kicsit fázom, elkéne éjszakára néhány takaró.
Dátum: 2008.09.20. 16:40:30
azért ez nem így szokott lenni szerintem lesznek kivételek amiket nem tudsz "beidomítani"
- Na látod azaz amit én sohase szerettem: tanulni.Nekem bőven elég volt az alapműveltség megtanulása, de gyúrni, és a testi adottságaimat fejleszteni azt mindig is szerettem.
-Hmmm már alig várom egyszerűen imádok enni.*Szólt Shul.
-Mást futtasatok itt összevissza! *Szólt Shul, és visszament a barlangba.
-Már megyek is.*Azzal Shul kifutott a barlang bejárata elé.
*Shul rémülten rántja fel a fejét. -Ti is hallottátok?
-Huhh ez tényleg csíp..*Mondta az ember, mikor már a szeme is könnyezett a fűszertől.
-Biztos a fáradtság.*Mondta Shul és megnyugodva csatlakozik a többijekhez.
-Ti is hallottátok? *Kérdezte az ember.
-Azért azt neked is be kell látnod, hogy üres hassal márpedig nem lehet dolgozni.*Makacsolta meg magát Shul.
-A székekhez is hozzál! *Ordította Shul utána. ~ Így nem kell kétszer fordulnod.
-Nemtom ti hogyan vagytok vele, de én veszettűl éhes vagyok, Sztavrogin lassan visszajöhetne a vadászatból.
Oldal: 123456789