Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shul

Oldal: 123456789
Dátum: 2008.09.21. 19:37:00
Én még egyszer se állítottam be szűrést, tehát ez az oldala nem érint, de az engem is idegesít, hogy alaptalanul lepontozznak mindenkit (persze engem is beleértve)
-Máris adom
*Shul csapra vert még egy hordót, ezt valahogy imádta..
majd töltött a titokzatos idegennek.
*Shul végig néz az idegenen, majd felpattan a székéről.
-Hát természetesen, fáradjon beljebb.
*Mivel senkit nem lát aki kiszolgálna az idegent ezért ő maga ugrik a söntéspult mögé..
- Mit parancsol? Ajánlhatom a ház specialitását, womathsültet ? Vagy előbb jó borral öblítené a torkát?
-Hát az bitos, hogyha korai harcot akarnak, akkor rosszul döntöttek, de ha mégis ilyesmire fordul a helyzet, akkor én a végsőkig küzdök..
-Ha te nem is, de kitudja, hátha valamelyik klán megakar lepni minket.
Dátum: 2008.09.21. 18:48:18
Ha nagy befolyása van ( pl.:Bármikor szívességet kérhet egy másik hordától, hogy csapjon szét a randalírozók közzött.) akkor ezt is el tudja érni...
-Igaz, de félek, hogy hiába a hadüzenet, nem lesz elég időnk felkészülni, úgyhogy inkább jobb iparkodni, úgy is mondhatnám, hogy "Jobb félni, mint megijedni."
Dátum: 2008.09.21. 18:42:50
a többi hordákkal adódott nézeteltérést fegyverrel, a saját hordájában lévő randalírozókat pedig szavakkal győzi meg.
Dátum: 2008.09.21. 18:36:58
tudom, de páran nem vágták a témát és ezért teljesen fölöslegesen irogattak a topicokba.
-Hát ez bizony igaz, valahogy hirdetni kéne a kocsmánkat, hogy nőjön a bevétel és ezzel javuljon a kocsma színvonala, de így megerősödhetünk, hisz a egyre több klán fenyeget minket.
Dátum: 2008.09.21. 18:15:28
de attól még hogy a gyémántok gyorsabbak, ha a smaragd is utoléri a gyémántot, akkor a smaragd lesz az erősebb (sztem)
*Shul inkább abbahagyja az ivást, mert kezd elnehezülni a feje..
-Márcsak egy valami hiányzik: muzsikusok akik húzzák a talpalávalót.

// én kb fél 3 kor kezdem a játékot ( nekem is a suli miatt) //
Dátum: 2008.09.21. 14:10:25
De, a fórum megmarad a játék indítása után is, ésezért nem kell újra leállítani emiatt..
Előrelátásból csinálták (szerintem)
// Na szerintem ez mindenkinek megfelel //
//Én azt hittem, hogy fix a nyitó ötös, de lehet, hogy mindenkinek így lesz a legjobb..//
-Hát akkor isten-isten* erre lehúzta a bort
-Én nem nagyon értek az újságszerkeztéshez // off: Nem vagyok nagyon jártas ebben a témában, bár admin voltam már egy fórumon, honlapot nem tok szerkezteni // , de az átlagbeadásokat szívesen felügyelném. // könyvelőnek készülök, és ezért konyítok hozzá, és én ezt szeretném csinálni. //
*Shul már nem bír tovább várni, hát felpattan és csapra ver egy hordó bort.
-Bor nekem is jöhet...-szólt az ember.
-Szerintem ennél jobb nem is lehetne..~ Vajon meddig írhatta ezt? ~
*Shul rögtön végignyalja a szája szélét.
-Hát igen én ezt nevezem reggelinek!
-Támogatom! *Szólt az ember womathzsíros kenyérrel a szájában.
Oldal: 123456789