Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dracorex_

Oldal: 1
Dátum: 2020.06.01. 00:42:05
Idézet: Matyóka - 2020.05.31. 23:59:44
De elmagyarázom neked még egyszerübben: megnézek egy filmet. Általában nem érdekel hogy ki rendezte, ki írta a zenéjét, vagy hogy mi a szinészek neve. Ennyi. Van aki csak meg szeret nézni egy filmet és nincs kedve mélyebbre ásni. A kérdés ráaldásul úgy van feltéve hogy egyszerre több filmek a karakter listáját kellene fejből tudni


Nos nem, én se fújom fejből a filmek teljes casting listáját, pláne nem a teljes IMDB-t. De az, hogy google-el se találtad meg a helyes választ, csak azt bizonyítja, hogy még azt se tudod rendesen használni. És nem, Bronzon nem egy akármilyen jött-ment kis színészke volt. Ahogy mondtam, az ő nevét nem ismerni a filmes világ témakörben olyan, mint az informatikában nem ismerni Nauman, Tuering vagy Bill Gates nevét. De igazad lehet, biztos túl sok három filmet is ismerni tőle.


Nos, valószínűleg megtaláltam volna a választ ha elég sok időt szánok rá, csak akkor a kvíz elveszti teljesen a kvíz jellegét. Ha már meg kellene nyitnom 4-5 új tabot hogy szétgooglizzam a választ annak mi az értelme

Nagyon ritka hogy egy kérdés fel bosszant, de az ilyen ócska kérdéseket tényeg igazán törölhetnék. A postjaidból értem hogy nagy hobbid a filmek adatainak a gyűjtése, de valahogy értsd meg hogy ez nem mindenki hobbija.
Dátum: 2020.05.31. 13:38:40
Akkor az illusztrációm pontosan megfelelő volt. Nem értem hogy miért kellene elvárhatóvá tenni azt hogy mindenféle személyt megjegyezgessen az ember. Pontosan ahogy az átlag embertől sem várnám el hogy különböző adatbáziskezelő-rendszer motorok tulajdonságait fejben tartsa. (azt csak egy programozótól várnám el)

De elmagyarázom neked még egyszerübben: megnézek egy filmet. Általában nem érdekel hogy ki rendezte, ki írta a zenéjét, vagy hogy mi a szinészek neve. Ennyi. Van aki csak meg szeret nézni egy filmet és nincs kedve mélyebbre ásni. A kérdés ráaldásul úgy van feltéve hogy egyszerre több filmek a karakter listáját kellene fejből tudni...

Ez nem jelenti azt hogy általában nem ismerek híres személyeket, de azért annyira nem fogok belemülni olyan mélyen hogy a szóban forgó kérdést meg tudnám válaszolni. Még google-al sem tudtam utólag kikeresni rá a választ. Ezért zavarnak az ilyen kérdések. Ehhez képést még az InnoDB-s példa is egyszerübb mert azt legalább ki lehet keresni.

Ennyi erőből jöhetnek az "Ezek közül az előre meghatározott variánsok közül melyik létezik kizárólag a gawk-ban a 3 legismertebb awk verzio közül? (TEXTDOMAIN, FNR,FILENAME, FS)" kérdések...?
Dátum: 2020.05.20. 23:14:08
Idézet: Matyóka - 2020.05.20. 19:59:10
Honnan is kellene ezt tudni? Fogalmam sincs hogy ki a Charles Bronson.

Sehonnan. Végül is csak egy XX. századi színészlegenda, aki 50 év alatt 168 alkotásban szerepelt. Gondolom, Ennio Morricone neve se mond semmit, aki pl a Volt egyszer egy Vadnyugat című film zenéjét is szerezte. Nem mellesleg ez a film az IMDB toplista 47. helyezettje. Bár a másik három nem TOP100-as, azért szintén klasszikusok. Nem túl nagy dicsőség nem ismerni őket.


Nem a dicsőségről van szó, hanem arról hogy ha valakinek nem hobbija a filmnézés, akkor annak úgyse fog menni. Ez körülbelül olyan mintha mondjuk feltennék egy kérdést az InnoDB és MyISAM közötti különbségekről.
Dátum: 2020.05.19. 17:35:56
Melyik filmben NEM szerepelt Charles Bronson?
A hét mesterlövész
Volt egyszer egy Vadnyugat
Ütközetben eltűnt
Bosszúvágy

Honnan is kellene ezt tudni? Fogalmam sincs hogy ki a Charles Bronson.
Dátum: 2020.04.11. 22:54:39
Sziasztok. Viszonylag új játékos szövetséget keres. V3. Általában aktív vagyok, otthonról dolgozok, bármikor itt tudok lenni.
Dátum: 2020.04.09. 20:33:12
Azt tudja valaki hogy a PayPal-os utalasok mukodni fognak e?

Emellett, 'Ajándékcsomagok az elköltött őskő függvényében' <- ebbe minden osko koltes beleszamit? Vagy csak kizarolag a lelek kufartol vasarolt dolgok erteke szamit bele?
Dátum: 2020.04.08. 09:25:10
Idézet: Gwindor - 2020.04.08. 06:03:02
1. Milyen állatfelszerelést szereztél? Fétis?
Azt csak min 50. szintű állatnak tudod odaadni.

2. Csak beidomított állatra lehet felszerelést tenni.

3. Az állatok oldalon alján van egy gomb: "Itt olvashatsz az állatoknak...". Ott megjelenik a felszerelés? Ha igen onnan sem tudod odaadni neki?


Oh, köszönöm a választ. :-) Akkor ezek szerint még várnom kell, mert az állataim csak 5ös szintűek... a tárgy egy templomkristály fétis.
Dátum: 2020.04.07. 23:25:07
Üdv mindenkinek,

Nemrég sikerült megszereznem az első állat felszerelésemet, de egyik állatnak sem tudom oda adni. A szelekció üres, bár van több befogott és idomított állatom. Ez egy bug? Elnézést az ultra noob kérdésért, nagyyon kezdő vagyok.

Előre is köszönöm a segítséget
Dátum: 2017.01.08. 12:09:54
Ez iskolas szintu alaptudas. Sokat logtal a sulibol anno?
Dátum: 2017.01.03. 11:11:28
Ki írt regényt egy fiktív pestisjárványról?


Albert Camus
Lev Nyikolajevics Tolsztoj
Arany János
Voltaire

Megint, ez NEM altanalos tudas. Ez kb olyan mint ha rakerdeznek arra hogy melyik fizikus volt az elso aki a PhD munkajara nobel dijat kapott. Kerem torolni ezt a kerdest...
Dátum: 2016.12.26. 17:51:25
Nem igazan igazi hiba, de a Legenda 13dik fejezeteben van egy elgepeles.

"Az Orákulum eltűnt, de már nincs is szükséges rá. Megkaptad, amit kerestél. A hadúr után most az Orákulum is a hegyekhez irányított. Nincs hát más választásod, arra kell majd indulnod. Amint felkészült vagy az útra."
Dátum: 2016.12.25. 08:09:05
Ki írta az "Elfojtódás" című verset?

Vörösmarty Mihály
Babits Mihály
Kölcsey Ferenc
Kazinczy Ferenc

'nyádpics... spec, törölni..
Oldal: 1