Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - wardum

Oldal: 123
Dátum: 2016.10.29. 17:29:11
Fene a becsületes mindenem, a világ legkirályabb bugjába futottam V6-on. Napi első belépésnél mikor megveszem a két dukátott 5 csp-ért, nem vonja le a csp-t.
Dátum: 2016.09.18. 17:21:40
Tudatturbó használatakor ha nincs elég VP a turbózáshoz, akkor egyszerűen eltűnik a szakértelem amit turbózni akartam, frissítés után nem, kilépés-belépés után visszajön. Kifejezetten mulatságos bug
Dátum: 2016.06.02. 16:55:18
V3 bajnoki viadal, 6. kategória (14-15. szint).

15. szintűként ellenfelem Rozsliszk Szintúr, 11. szintű "végzetúr" talán a terminátor vagy Chuck Norris megnevezés helytállóbb lenne. Úgy állt nekem hogy volt egy 104. illetve egy 95. szintű állata, valamint kezében Trollagyar, amihez neki 70 kereskedelemre lett volna szüksége illetve volt 17 sima, és 23 utolsó vérig bajnoki medálja. Cirka két év alatt meg is lehet ennyit szerezni, bár hogy 11. szint alatt lehetséges-e, abban kételkedem kissé. A végereményt bizonyára mindenki sejti.

Ketten voltunk hús-vér emberek a bajnoki viadalon, felvettem a kapcsolatot a másik indulóval, ő is hasonló supermannel akadt össze. Értem én hogy nem jár ajándékba a bajnoki medál, de kérdem én van ennek így értelme hogy ilyen irreálisan erős ellenfelet generáltok? Én nem most kezdtem, bár a kari nagyon újonc, sok mindent láttam már, de így is felháborít a dolog. Más aki pedig csak zöldfülő kezdő, garantáltan abba is hagyja két héten belül az egészet mert rövid úton az arcába vágjátok hogy itt úgysem lesz sikerélménye.

Ezenkívül, bár ez már hibajelentés topicba tartozna, a kategóriák az alábbi sorrendben jelentek meg nálam: 2, 1, 3, 5, 4, 6. Én nem így tanultam anno számolni, bár ez azt hiszem lényegtelen.
Dátum: 2016.05.27. 00:08:47
Sziasztok! Nem tudom másnak volt-e hasonló tapasztalata, de V3-on többször előfordul hogy sajtoláskor nem írja ki hogy mennyi LE-t kaptam az oldal frissülése után, illetve korábban a tavaszi ládikók nyitása során is többször előfordult hogy nem írta ki hogy mi volt avagy volt-e valami benne.
Dátum: 2016.05.22. 18:27:55
Az lehetséges hogy üres a tavaszi ládikó? Többször is előfordult ez, de azt hiszem csak a V3-on, hogy nyitottam és nem írt ki semmit. Sem hogy kapok valamit, sem azt hogy üres.
Oldal: 123