Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - wardum

Oldal: 123
Dátum: 2021.07.19. 16:06:54
Nekem végül a hűségbónuszt nagy duzzogva visszaadták, de akkor sem tetszik a hozzáállás. Ennek alapból így kellett volna lennie, nem nekem kellett volna két kört is futni miatta az üsz-en. A kompenzációt inkább nem is firtatom, az is igencsak soványkára sikerült.
Dátum: 2021.07.19. 14:24:31
Próbálkozzatok az ÜSZ-en, hátha több szerencsétek lesz mint nekem.

tegnap, 20:33wardum (118662)
Sziasztok,
sajnos a tegnapi szerverleállás miatt a hűségbónuszt is sikerült elbukni, az az 1 nap ide vagy oda nem igazán számít, de szeretnék érdeklődni, hogy van-e lehetőség valahogy visszaállítani, hogy ne nulláról kelljen elindulni vele újra.

Előre is köszönöm.

ma, 10:44István
Szia.

Kedves Játékosok! Tegnap délután a teljes szerverteremben leállás volt, amit sajnos csak ma hajnalra tudtak elhárítani, ezért a játék nem volt elérhető. A kellemetlenségért elnézést kérünk mindenkitől. A játékon belül kompenzációt tudtok átvenni.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

ma, 14:21wardum (118662)
Rendben, ezt eddig is tudtuk, tudomásul vettük. Viszont nem ezt kérdeztem.
Dátum: 2021.05.24. 21:37:15
Milyen színnel van jelölve, írva a végzetúr játékban az életpont mennyisége?
piros
fehér
zöld
sárga

Ez megint milyen idióta kérdés? Fehérrel van írva, piros a háttér színe, honnan tudjam mire gondolt a költő?
Dátum: 2021.04.30. 12:50:42
Üdv! Feltételezem, hogy a karbantartás miatt az szb állások délben nem frissültek. Nekem ugyan ráér estig is, de azért érdemes lenne mihamarabb orvosolni a problémát.
Dátum: 2021.02.16. 20:06:14
Kellene neki.
Dátum: 2021.02.01. 20:26:22
Szia! Először is érdemes lenne azt is leírnod, hogy egyáltalán melyik világon van a karaktered. A szövetségek aktivitásáról a leginkább árulkodó jel egy külső szemlélőnek, ha nincs tele a kút. Ha egy szövetség kútja huzamosabb ideig nincs ürítve, akkor az valószínűleg kihalt. Egyébként tényleg kevés aktív játékos maradt már, azok is a jobban kiépített szövetségekbe tömörültek, talán érdemes néhánnyal felvenni a kapcsolatot. Bár nem tudok minden szövetség nevében nyilatkozni, de mi a V3-on szívesen szoktunk fogadni alacsonyabb szintű játékosokat is, aztán ha látjuk az elhivatottságot és az aktivitást, akkor a kúttöltésben is segítünk.
Dátum: 2021.01.21. 12:02:46
Minél alacsonyabb szintű az állat, annál egyszerűbb lesz teljesíteni, érdemes lehet akár egy újat is beidomítani. Ha lesebezteted a saját állatodat minimális ÉP-re (erre kiválóan alkalmas a térkapu, illetve jelenleg a landragór is), akkor a szövetségi bajnokságban az ellenfelek állatai is ugyanolyan alacsony életponttal fognak indulni. Szerencsére a tudatturbót nem másolják az ellenfelek, így nyugodtan megturbózhatod a másodlagos támadást vagy varázslatot, és jó eséllyel te hamarabb megölöd az ellenfél állatát mint ő a tiédet. Nekem 2-3 próbálkozásból meglett ez a küldetés kb 15-ös másodlagossal.
Dátum: 2021.01.15. 10:15:23
Üdv! Csak érdeklődés szintjén, hogy lehet az, hogy mindig landragór idején kezd el a szerver sz@rakodni? Az este folyamán a fórum totál hulla volt, játékba még éppen nagy nehezen be lehetett lépni, csak minden második kattintásnál elszállt, ha pedig mégsem, akkor gyök kettővel töltött. Nem úgy volt, hogy bírja a terhelést? Bár tudjuk, a Titanicot is elsüllyeszthetetlennek tartották.
Dátum: 2020.12.21. 15:46:45
500 LE küldi és az állat megölése simán teljesíthető szb-n, a mini eventes feladatok esetében jól bejáratott válasz, hogy a feladatok úgy vannak kitalálva, hogy valamennyi kihívást a nagyobbaknak is jelentsen. Esetleg a döntetlenezős küldetésnek tényleg érdemes lenne egy alternatívát kitalálni, mert az még a régi szép időkben sem volt egyszerű menet, mostanság meg már reménytelen partnert találni hozzá.
Dátum: 2020.12.21. 11:00:39
2021-es eseménytervezet mikor várható?
Dátum: 2020.10.28. 09:00:38
Köszi szépen! Azóta rákérdeztem hogy mi a helyzet ilyenkor, be is másolom, hátha másnak is hasznos infó lesz.

"Hali!

A kutatás alatti verem addig tart, amíg be nem fejezed, nem törlődik egy hónap elteltével. Viszont párhuzamosan nem futhat a Végzet Vermével, amíg az fut, addig a kutatás verem szünetel (utána folytathatod ahol abbahagytad)

Baraty"
Dátum: 2020.10.26. 12:50:21
Sziasztok!

Most jutottam el a kutatásnál a veremhez, azt tudom hogy az aktuális kárhozat vermet felülírja, de arról tudunk-e valamit, hogy mi történik ha aktuális hónap végéig nem fejezem be? Akkor ismét neki kell ugrani, vagy nem kapok addig új kárhozat vermet? Illetve most hogy jön a rendes event, azzal milyen a viszonya? Lehet párhuzamosan tolni, vagy nem tudok addig belépni? Esetleg törlődik és később újra kell kezdeni? Ezekkel kapcsolatban tudtok bármilyen infót?
Bocsi ha esetleg volt már róla szó, nem volt időm 30 oldalnyi hozzászólást átnyálazni, előre is köszi a válaszokat.
Dátum: 2019.10.23. 16:45:37
Ennyi erővel bent hagyhatták volna még az eventet a mai napra, hogy ha valaki még vitézkedni szeretne.
Dátum: 2019.10.23. 14:05:10
"A jutalmak beírásra kerültek. (lásd: Események)"

Én még nem kaptam semmit.
Dátum: 2018.03.18. 21:34:07
Értékelném, ha utolsó landi estén nem fosná össze magát a szerver minden harmadik kattintásra...
Dátum: 2018.01.15. 14:08:29
Fejlesztési javaslat: Napi rutinok közé bekerülhetne a szörnykihívás. Mindig elfelejtkezem róla, az az oldal meg elvileg pont ezt hivatott kiküszöbölni.
Dátum: 2018.01.15. 14:07:46
Felteszed könyvjelző sávra amit kattintani akarsz, így a confirm ablak is ki van kerülve (DIY kattintáscsökkentő fejlesztés ftw), aztán keresni kell egy autoklikkelő programot ami kattintgatja helyetted. Én a polar auto clicker-t javaslom, egyszerű, portable program, csak gyorsan megmutatod neki hogy hová, mennyit és milyen gyakran kattintson, utána nyomsz egy start-ot és már mehetsz is cigizni vagy amit akarsz.
Idézet: Miklós - 2017.11.27. 11:47:50

- Végzet/Kárhozat vermében a végzeturaknak több ÉP-jük legyen (küldetések miatt)


Nem lehetne inkább, hogy a csapdák legyenek gyengébbek? Bőven elég lenne szerintem, ha 1-1 csapda nem felezne/lenullázna, hanem mondjuk csak 10%-ot venne le. Kissé ökölbe szorul az ember talpa, mikor rutinszerűen benyalja az összes csapdát az adott szinten, bezzeg a rejtett kincsekért az összes mezőt fel kell forgatni, hogy sikerüljön megtalálni.
Dátum: 2017.07.01. 23:05:44
Familiáris szeretetével váltottam ki végül.
Dátum: 2017.06.29. 14:26:17
Sejtettem valahol, hogy az újakat nem lehet kiváltani első familiárisként, mert a régiekhez képest igen komoly tápot adnak, épp csak az erre vonatkozó leírást hiányolom.
Oldal: 123