Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spellatrix

Dátum: 2016.09.21. 17:10:30
Ez megint nem lett átgondolva kellőképpen....

Inspiráltaknak elosztják a csp-t, de miért is? Mindenkinek megvolt az esélye max cspvel indulni...Az más ha csak arra hatna ami event közbe gyűlik, de nyilván nem így van....

Ezt még talán elfogadom, de hogy a vadászat itala által adott csp-t is tönkre verik az egy kbsztt vicc!

Grat!
Dátum: 2016.08.13. 20:55:50
Addig sincs plusz kiadás
Dátum: 2016.08.09. 08:04:35
Ez a pechtokenes beváltós dolog a legjobb ötlet eddig... Más kérdés, hogy úgysem lesz belőle semmi
Dátum: 2016.08.08. 22:41:42
Én már semmin nem lepődök meg, ha világ 4-ről van szó.

A "vezetőség" szerint normális dolog, hogy a "gyors" világon az állat 12 órára kidől...egy kisebb szellentés után 4 órára elájul a kis kedvencünk, de ha egy overpowered kristály hordás tapossa bele a betonba akkor 12 óra a büntetés.

Következő világ 4-re érdemes lenne átgondolni, az állatokat ért sebzéseket és a kristály hordás karakterek erejét. Ezek persze egy normális világon teljesen jók, de az itteni karakterekben 30-40-es szinten annyi erő sincs mint egy normál világban lévő 10es karakterben.

Előbb utóbb majd rájön a kedves vezetőség, hogy azért van egyre kevesebb játékos a gyors világokon, mert több bosszúságot okoz mint játékélményt.
Dátum: 2016.08.08. 14:23:55
Minden javaslatoddal egyetértek.

Ezek az 1 őskőért forgatott támadás italok már szó szerint fájnak...
Dátum: 2016.08.01. 13:03:49
A maxos szaki azt jelenti, hogy 5% esélyed van kiégett őskőre. De arra nincs garancia, hogy 100 vadászatból 5 kiégett lesz. Több ezer vadászat után kiadja kb az átlagot.

Mivel feladat teljesítéséhez van szükséged kiégettre ezért kb 150 vadászatonként 1 a reális hozam a következő 2 napban, de viszont a 3. nap mikor már nem kell a feladathoz, majd minden második vadászat dobni fog 1 darabot mind addig amíg össze nem jön az átlagos 100 vadászat / 5 kiégett arány
Dátum: 2016.07.27. 10:26:09
Mindenkinek megvan a lehetősége, hogy olyan hordában kezdjen ami neki szimpatikus és bármikor lehet váltani...Felesleges lenne hozzányúlni, mert akkor meg jönne a több száz ember, hogy azért kezdett x hordába mert ezt és ezt adta...stb...stb....
Dátum: 2016.07.19. 13:52:48
Kristály horda lvl 30 gyaktérrel és védőfallal.

Ez most komoly? Egy 500as kivégzést nem akartok még bedobni nekik, hogy biztos legyen?
Dátum: 2016.07.09. 10:20:21
Nem olyan nagy hiba, de azért zavaró:

Turbózásnál ha nincs elég VP, nem sikerül és a listából is eltűnik az adott szakértelem mint ha sikerült volna...ki/be lépés megoldja, de akkor is zavaró kicsit.

Ha volt már akkor elnézést.
Dátum: 2016.07.01. 10:19:02
Megnyitottam SZB-t, elmentem egy kávéra és mire visszajöttem üthető volt. Türelem kérdése, de tudom abból nem sok van
Dátum: 2016.06.27. 21:53:25
Idézet: Gwindor - 2016.06.27. 20:26:33

Baraty szabin van


Ahogy elnézem, ezzel az 1 mondattal kezelni lehet az összes felmerülő problémát
Dátum: 2016.06.24. 16:27:40
Idézet: Miklós - 2016.06.24. 14:46:02
Idézet: DurLaDur - 2016.06.24. 08:37:34
Azt is lehetne, hogy amennyiben működik a lopás, akkor az vigyen akinek nagyobb, és ne csak a támadó.


Ilyen se lesz biztosan, hogy ülsz passzívan, és portyapont meg minden erőforrás nélkül fosztogatod a népet, még egy ok lenne rá, hogy miért ne legyen értelme portyázni.


Ne is legyen...vicces lenne
Dátum: 2016.06.21. 11:44:55
Ez mind jó ötlet.

Esetleg a lopás szakértelemnek nem lehetne adni egy másodlagos hatást?

Pl:

Más végzeturakkal vívott csatákban esélyt kapsz, hogy kiégett őskövet is zsákmányolj. Győzelem esetén szakértelem szintnyi százalék esély van, hogy őskövet lopsz tőle. A maximális esély 30%, 30. szinttől már csak az egyszerre lopható kiégett őskövek száma növekszik. Továbbá szakértelem szint x 2 kiégett őskövedet nem tudják ellopni.
Dátum: 2016.06.20. 21:13:36
Idézet: Azazel - 2016.06.20. 20:58:12

Mindenki duplázhassa a befizetéseit? Akkor felezzük meg az őskő árát, és ennyi.


Talán az eddigi legjobb javaslat, csak ez már nem ebbe a topicba tartozik

Mi lenne, ha nem a lopásra próbálnánk valami nerfet ráhúzni, hanem inkább valami olyan megoldáson gondolkoznánk ami a veszteség mértékét csökkenti. Pl: A lopás működjön úgy ahogy eddig, de a másik játékos ne veszítse el ténylegesen a kiégett köveit, csak egy részét...ezáltal nem lehetne valakit lefosztani 2 támadásból, de a támadó ugyan úgy jól járna. Továbbá kicsivel több kiégett őskő lenne a játékba, ami a duplázhatóság miatt befizetésekre ösztönözhetne.

Próbáljátok meg kitalálni mi lehet ennek az ötletnek a hibája. Jelenleg csak annyi jut eszembe, ha tudjuk, hogy valakinél sok van, pillanatok alatt belehet zsebelni több százat anélkül, hogy az ellenfél elveszítené.

Ha esetleg már szerepelt ez a javaslat akkor elnézést.
Dátum: 2016.06.20. 16:30:29
Idézet: Miklós - 2016.06.20. 11:59:58
A 2000-es limit is oké lehet, de nem külön flaggel: megállapodunk a számban, és kész, ha valaki eléri ezt a limitet, attól kezdve a lopásokkal nem, vagy csak minimum követ fog vinni, amíg ez alá a szám alá nem esik.


Ezerszer inkább ez mint külön gyűrű/nyaklánc bevezetése.

Idézet: Bíborhold - 2016.06.20. 15:25:42
Esetleg lehetne egy kuponos relikviát is csinálni a védekezésre. Ez a relikvia a lelakatolt ládikó hatásfokát növelné. Bronz fokozaton +5, ezüst +10, arany +15, platina +20, mithril +25, kryxonium +30 és az unobtánium fokozatú relikvia +50-et adna egy ládikó őskő levédéséhez. Így egy ládikó +60 kiégettet tudna megőrizni a tulajdonosának. 30 ládikó akár már 1800 kiégett megőrzéséhez is elegendő lenne.
Természetesen a levédést is maximalizálni kell, szerintem az ilyen védekezési módszerrel maximum 2400 kiégettet lehessen levédeni. Már ez is több mint elegendő ahhoz, hogy minden játékos a befizetésekkor megtudja duplázni a befizetését.


Tehát költsek X-t összeget ládára aztán meg még a relikviakupont is szórjam el erre a célra, mert ugye ezen kívül más hasznosra úgy sem lehet beváltani...aha...ok...Kb mintha fegyveres őrökkel őriztetném a szemetet.

Idézet: Turul77 - 2016.06.20. 15:45:59
megállapodunk a számban, és kész, ha valaki eléri ezt a limitet, attól kezdve a lopásokkal nem, vagy csak minimum követ fog vinni, amíg ez alá a szám alá nem esik.

Ez azért is kicsit gáz,mert ugye mini eventekbe is vannak olyan feladatok,hogy szerezz kiégetett,vagy vannak küldik
Akkor ha maxon vagy akk valahova az ember patyálja először el,hogy tudjon szerezni?!


Bedobod a kristályosítóba a felesleget és a probléma megvan oldva.
Dátum: 2016.06.19. 09:34:02
Abban igazad van, hogy ha már maradunk ennél a verziónál akkor vegye fel az a bizsukat aki védekezni akar ellene, ne a támadónak kelljen plusz költségbe vernie magát illetve lemondani az értékesebb bónuszokról, de viszont azt kétlem, hogy ezek a bizsuk őskő mentesek lennének és akkor meg úgyse fog áldozni senki igazi kavicsot, hogy a kiégetteket védje.

A 2x45% elég magas...de akkor is van 10% esély, hogy teljesen lerabolsz valakit, tehát a % változtatása nem jelent igazi megoldás, ez mellé az egyszerre lopott kavicsok számát is maximalizálni kellene, mert így olyan lenne mint a lottó...vagy semmit nem viszel vagy jackpot...

Az igazi megoldás még mindig a ki/be kapcsolhatóság lenne, illetve egy X érték beállítása, hogy eddig az értékig szeretnék lopni.
Dátum: 2016.06.17. 21:38:29
Amit én írtam számokat azt 1 darabra írtam nem kettőre

Lenne még egy további probléma...ha maradunk a gyűrű + nyaklánc kombinációjánál akkor első lépésbe magam alatt vágom a fát azzal, hogy megveszem X Le-ért, X Őskőért vagy X lopásért...lényegtelen. Második lépésbe meg szintén magam alatt vágom a fát azzal, hogy a 2 bizsu miatt le kell mondanom a portya LE-t és Le szívást adó ékszerekről, pedig csak rendes akarnék lenni...
Dátum: 2016.06.17. 21:02:21
Valahogy kétlem, hogy őskő mentes dologról lenne szó. Már pedig, ha őskőbe kerülne biztos nem fizetne azé senki, hogy kevésbé csesszen ki a másikkal Ugyan ez igaz akkor is ha LE-be kerülne...az meg, hogy 200 lopást adó cuccot kapnánk 400 lopásért az meg kicsit olyan mintha 1 millió LE-vel mennék leüttetni magam....
Dátum: 2016.06.17. 17:15:41
Ez is egy teljesen jó ötlet.
Dátum: 2016.06.16. 20:05:34
Csak írtam egy olyat példát ami úgysem fog bekövetkezni, nem gondoltam én komolyan csak arra akartam rávilágítani, hogy egy +gomb mennyivel egyszerűbb megoldás lenne, mint a szubplazma esetében. Engem zavart, hogy nálam 30 szintel nagyobbak ütnek ezért kikapcsoltam. Ha nekem fáj, hogy másoktól több száz kiégett kavicsot szedek el akkor miért ne kapcsolhatnám ki?