Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spellatrix

Dátum: 2016.10.23. 13:15:53
Ebben nincs semmi szívatás, biztos úgy van kitalálva, hogy amíg kell valamennyi kaland vagy állat valamelyik feladathoz, VT-hez vagy küldetéshez addig feleződik az esély, majd miután kész úgy duplázódik az esély ugyan annyi időtartamra/vadászatra/portyára így tartva a megfelelő szórást és a nagy-számok törvényét

Hozzátenném, hogy ez csupán spekuláció, de én biztos ilyenre tervezném. Lehet a valóságban harmadolódik az esély...kitudja
Dátum: 2016.10.22. 13:07:30
Kalandot is alig találni mióta bent van a feladat. Véletlen lenne? Biztos...
Dátum: 2016.10.21. 20:40:43
V6-on előrébb lehetne hozni esetleg...mondjuk 132,5 szintre
Dátum: 2016.10.18. 13:51:55
Ha már sorfesztivál akkor lehetne kicsit élethűbb.

Mondjuk az X.-edik korsó elfogyasztása(felhasználása) után jöhetnének a vele járó mellékhatások: homályos látás, hallucináció, szédülés, kötekedés.

Megvalósítása: Olvashatatlan betűtípus, random oldalváltás, képernyőn lévő szöveg indokolatlan elforgatása 30,45,60 fokkal. Mivel eshet belőle isteni ital és őrjöngés ital ezért fogjuk rá, hogy az utolsó pont pipa.
Dátum: 2016.10.18. 12:20:16
Tegnap is, ma is.
Idézet: Neo26 - 2016.10.12. 23:14:52

Csak tipp.

1. Osszuk fel két részre az szbt, 1-ik csoport X-fő alatti a másik X fő feletti.
Szépen ledaráljuk azt a pár kört ami van és van két győztes, kategóriánként 1-1.

-Esetleg a legvégén a két-két éllovast összeengedni a végső győzelemért. (ez is érdekes variáció lehet)

2. Olyan sorsolási rendszer legyen, ahol marad a 3 aktív fős szabály, de 1-nél több 3fő alatti szövi ne legyen több fős szövetségekkel egy kvartettben. Itt ugye, gondot jelenthet, az elsődleges pontok miatt, hogy kit, hova hogyan kihez soroljanak.


Jó ötletek, de a mind a két helyen van hiba lehetőség, amit le is írtál.

Egy olyan megoldás esetleg jó lehetne, hogy a hétfői napon lenne egy "nevezés" gomb minden játékosnál és eldönthetné, hogy részt akar-e venni bajnokság szintjén vagy sem. PL.:
- Ha valaki nem nevez, nem számít sehova amit csinál csak pp-t éget. Ezáltal nem lenne kizárva senki a bevételi forrásától.
- Ha x ember benevez egy szövetségből akkor az a létszám arra a hétre végleges és akkor belehetne vezetne valami "szorzót" aszerint, hogy hány játékos vesz részt egy szövetségből. Így nem lenne az, hogy az egyedül játszó ki lenne zárva a 3 fős szabály miatt.
- Vagy, ha nincs meg a 3 fő a nevezésnél akkor nem is indul.

Persze itt is át kellene gondolni, hogy vannak-e kiskapuk vagy hiba lehetőségek, de ezek egyenlőre csak ötletek.
Egyetértek veled, de a készítők se "egyéni"bajnokságnak tervezték. Akkor nem lenne az alapfeltétel 3db 20.szint fölötti karakter.

Sokkal könnyebb dolga van annak aki egyedül ütöget 10-20-at naponta mint a nagyobb szövetségeknek ahol minimum napi 100-200 ütést kell elosztogatni, mert ugye senki nem szeretne lemondani a 10 ütéséről és az ezzel járó medálokról.

Arányosan csökkenteni kellene a hatékonyságát azoknak akik kevesebben vannak. Túlságosan is nagy előnynek tartom azt, hogy az 5. vagy a 6. körben a nagyobb szövetségeknek össze kell rakni több száz ütést, hogy emeljen pár %-t egy-egy mezőn, míg az egyénibe játszó mókuskák ezeket 2-3 ütésből lerendezik.

Ha már Szövetségi bajnokság néven fut azért szerintem elvárható, hogy legalább szövetségenként egy 3-4 ember részt vegyen rajta.
Dátum: 2016.10.12. 18:58:07
Ha nem fogadja el, akkor fogadja el!
Dátum: 2016.10.12. 10:52:25
Nézzétek meg jobban, nekem is rosszat írt, de jót adott
Dátum: 2016.10.10. 12:56:23
Az előttünk végző két szövetségnek jár a gratuláció,, a bajnoknak főleg. A hullák hozták a szokásos jó teljesítményt, mi pedig jelentősen javultunk az utóbbi hetekhez képest.

A 3. Helyünk felér egy bajnoki címmel, még ha papíron csak bronz is, de jó volt látni, hogy mire képes ha szövetség ha odateszi magát. Nem olyan régóta vesszük komolyan, de mióta igen azóta egyre jobbak az eredmények. Még most is előfordulnak melléütések, de napról napra egyre kevesebb.

Köszönöm a hulláknak, hogy kihozták a szövetségünkből a győzni akarást, hetek óta nem láttam olyan pontos és precíz követését az előírt taktikának mint azon a héten. Remélem még összekerülünk néhányszor.

Gratulálok a bajnoknak és minden résztvevőnek.
Dátum: 2016.10.07. 16:00:00
Már csak valami szép hátteret kellett volna bevágni mögé és kész a legújabb "Coelho".
Dátum: 2016.10.07. 15:34:08
Köszönjük, hogy egy ember miatt minősíted az egész szövetséget, bár neked ez így természetes, a hullákat is miattad minősítik úgy ahogy.
Ha 1 ember ütöget, 2 ütésből összerak 10%-t 1 mezőn, ha 20 ütöget, 500 ütés is kevés, hogy korrigálni tudj rendesen az 5. Nap után...
Idézet: Dnamax - 2016.10.05. 13:56:45
Idézet: Dnamax - 2016.09.17. 16:11:59
Bár engem nem igazán érdekel ki hogy használja ki a kiskapukat de erre egy olyan egyszerű megoldás van hogy szinte ordít .

1. Ha katában van valaki ne számolodjon aktívnak új forduló kezdetekor , úgy mint szövi küldiben .
2. Ha hét közben megy el valaki katába és ezz a létszám 3alá esik arra és a következő hétre 50%-os minuszt kapjanak a pontjaikra mindaddig amíg újra nem teljes a létszám.
3.Ha nem is megy katába senki de minimum 3ember nem adott le ütést(fejenkénti min.) az aktuális napon akkor is 50%minusz az aznapi pontjaikra.

Biztos lehet még ezen finomítani de nagyjából ennyi:)


Én ezt még mindíg jó útnak tartom


...vagy csak egyszerűen átírjuk a nevét szövetségiről egyéni bajnokságra.
Dátum: 2016.10.02. 16:35:11
Felejtsd el az acsarkodást, többet árt mint használ. Régebben nekem is hullottak az állataim, mióta acsarkodás nélkül tolom azóta szinte sebzést sem kapnak.
Dátum: 2016.09.29. 19:52:28
Nem csoda, hogy ekkora a részvétel. Aki nem néz fórumot azt nem is tud róla.
Dátum: 2016.09.27. 07:37:26
Gondolom ezt csak valami viccnek szántad

Régóta itt vagy, pontosan tudod, hogy úgyis széttrollkodják, úgy sem lesz belőle semmi, ha meg olyan eredmény születik úgyis újra szavaztatják.

Btw: Mire lenne belőle valami, addig meg úgyis lejár az inspiráció.
Dátum: 2016.09.27. 06:43:34
Irj az ügyfélszolgálatnak...én is írtam és ez volt a válaszának az egyik része:

"Programhibáról nincs itt szó, csak egy olyan mechanizmusról, amit te igazságtalanságnak érzel.
Eddig ez a probléma még senkiben sem merült fel, most hallok róla először."

Persze, hogy igazságtalannak érzem, hogy 800 csp-vel és 150+ vadászat italával a feléig nem jutok el, más meg ugyan ennyivel körbe röhög a toplista elejéről...

Gondolom ezek ilyen előre megírt sablonok, a lerázós leveleket elég hamar megírják, ha konkrét segítség kell se kép se hang...

Akinek van hasonló gondja írjon nekik...ne mondhassák, hogy most hallanak róla először, maximum ezek után nem vesznek róla tudomást...ami legalább igaz.
Dátum: 2016.09.26. 12:30:16
Én az inspiráltak indokolatlan szivatását nem értem...

Egy 3-4 óra alatt teljesíthető eventen mit számit, hogy nagyobb a csp regenerációm?

Én is 800 cspvel és betározott vadászat italalokkal tudtam indulni mint akarki más.

4 óra alatt 8db cspvel kapok többet és cserébe az egész event minimum duplájába kerül nekem mint másoknak.

Ez aztán a kellően átgondolt és jól megtervezett event...
Dátum: 2016.09.24. 17:14:38
Egy másik problémával én már próbálkoztam ÜSZ-en, a válasz az volt, hogy "jelenleg nem tudunk a mostani eventen már változtatni".