Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.03.23. 08:14:59
Nem szeretném semmilyen módon oltalmam alá helyezni a fejlesztőket/vezetőket, egyrészt nem is kellene, mert meg tudják mondani a tutit mindig és minden alkalommal. Másrészt pedig, ha már erről van szó nézzük meg az érem másik oldalát is.
Egy cégről beszélünk, akinek a profilja a szórakoztatás, pontosabban online szórakoztatás. Mostanában az egyik legsikeresebb terméke a végzetúr. Ezt ők is tudják, mert a bevételek szerintem nagy része ebből érkezik a kaszába. A játék kinőtte magát, a fejlesztések lassan haladnak, és igyekeznek utolérni magukat.
Ezért is kerülhetnek bele csúszások, vagy hibák az eventbe, a fejlesztésekbe, a játékmenetet érintő mindennapos dolgokba.
Ezt mindenki látja, de mit is lehet tenni ?
Felvesznek még egy embert, vagy kettőt ?
Akkor fizetni kell a bért a járulékot, adót, etc-t
Oké, de miből finanszírozzák ?
A bevételeket megpróbálják megemelni, kvázi a kövek drágábbak lesznek...lehetnek...
Vagy mindenhol reklámok lesznek és ezzel játékélmény csorbulni fog. ( ugye senki nem akar megnézni egy youtube reklámot csata előtt ? )
S persze vannak más módok amivel pénzt lehet szerezni, de ez mind az említett élményt rontanák. ( mondjuk aki fizet annak nem lesz reklám... )
Szóval elég meredek ez a kérdés, az ívét pedig a játékosok adják meg.Ugye vannak dolgok amik nem tetszenek, és ezeken változtatni kellene, mert a csalódottság a fizető játékosok távozását generálja ( előző bu evenet mondjuk...) Ámde nekünk játékosoknak meg kell értenünk, hogy a fejlesztők emberek, akiknek családja van, akik nem ülnek mindig a monitor előtt... Szóval egy közös beszélgetést el lehet indítani, ahol mi is (játékosok) vállalunk egy kis szerepet abban, hogy jobb legyen a játék.
Ez csak akkor lehetséges, ha a vezetők is szánnak erre időt. S meghallgatnak minket.
Dátum: 2016.03.21. 18:10:50
Tagfelvétel a Hullaszag R.t / V6 / Szövetségbe!

http://vilag6.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&vilag=9&szovi=440

Szövetségi Tag Munkakör

Főbb feladatok:

-Szövetségi bajnokságban való, pontos taktika betartása
-Szövetségi fórumon és szövetségi küldetésekben aktív részvétel
-Csapatjátékos szemlélet móddal segíteni a szövetség mindennapi életét
-Szint - 4x szerencse

Munkakör betöltésének feltételei

Pozitív:
-LE/Arány és győzelmi mutató
-50. szint

Előny:

A Végzetúr a Beholder Kft. MMORPG, fantasy stílusú játékának ismerete /forrás, karakter megjelölés/
Szűnni nem akaró győzelemi vágy

A Szövetségről

Alapítva 2015.11.27. Napján. Tapasztalt végzeturak, és az őket irányító emberekből, lett a v6-os világ markáns szövetsége. Főbb profilunk a szövetségi bajnokság, ez eddig egy arany, egy ezüst, és egy bronz éremmel vagyunk gazdagabbak.
A tagjainkat aktívan segítjük, tapasztalatinkból erőt és előnyt kovácsolhatnak.

Állás azonosító: #wearechampions
Munkavégzés helye: Hullaszag R.t / V6 /
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: Amíg a +3 tag be nem tölti a kiadó helyeket.
Dátum: 2016.03.21. 17:25:25
1/1


/Reorx/
Dátum: 2016.03.21. 12:24:51
Szerintem ez egy hasznos jutalom, van értéke, vagy nem így gondolod ?
Dátum: 2016.03.21. 12:03:03
1/1
Dátum: 2016.03.19. 09:50:38
Általában szoktam mondani, hogy figyelni kell, és az exelt használni, hogy a fontos dolgokat rögzítsd (ki, mit, mikor mennyit, etc )
De egy tipp.
Ha megnézel egy karaktert, és olyan cucc van rajta, ami tp-t add a vadászatra akkor ő mondjuk aktív(nem biztos de valószínű) . Ilyenkor lekémleled számolsz plusz másfél percet és nyakon vered, mert jobb esetben 15 % alatt van. Ha fölötte Bilbao.
Nekem ez a tippem, bár még tudnék mit írni,de hagyok helyet a többieknek is
Dátum: 2016.03.18. 11:11:12
Legutóbb is írtam, pontosabban március 7.-én.Válasz azóta is semmi. Mondjuk jó sok a dolguk elhiszem, de a legautentikusabb helyre írtam, bízva abban hogy ez a miliő inspirálóan hat rájuk.
Vagy nem.
Dátum: 2016.03.18. 09:03:15
No mára csak egy kérdésem van. Hol a medálom, tessenek szépen beírni ? !

"Ugyanez a medál jár annak a 10 karakternek, aki a 10 legtöbb győzelmet eléri, annak a 10 karakternek, aki az esemény alatt a legtöbb gyógyitalt megissza."

egtöbb megivott gyógyital

1. szabo0470 560
2. Rezekura6 546
3. Szméagol 438
4. dnamax 427
5. Manócska 333
6. (k)Rém 322
7. monotolov 252
8. kucsi 249
9. Gwyndarel 247
10. Sheran Úrnő 244

Köszönöm
Dátum: 2016.03.17. 12:02:31
Igen, így is nagy a szakadék a fizetős nem fizetős közt, szóval...ha ez a lehetőség eltűnne, akkor a nem fizetős alacsony szintű karakterek hátrányba kerülnének. Tény a döntés adott, és ezáltal a fejlődés menete is, de nem kellene még egy szöveget beleverni abba a koporsóba.

ZumTum rijjá" mán össze nekem is egy olyant.Lécci.Köszi!
Dátum: 2016.03.16. 18:46:28
Ha bejössz hozzánk V6, akkor meghívunk egy sörre.
Miértekkel meg ne foglalkozz...ez van sajna..
Dátum: 2016.03.16. 13:27:03
Ahán, így már világos.Mondjuk lehetne egy index, hogy ciánszelencedekrétum...
Dátum: 2016.03.16. 13:16:46
Nem tudom mit kell ezen megfontolni, most még ott van.
30 tojás és viheted.
Dátum: 2016.03.14. 18:44:00
+barbarabee

"Egy igazi oroszlán soha nem törődik azzal, mit gondolnak róla a majmok."
Dátum: 2016.03.14. 15:44:36
4/5

Másodikok lettünk, gratula a szövetségemnek, és azon társaimnak akik részt vettek ebben a remek hadjáratban.
Ámde.
Nem tudok azonban gratulálni az ÁSZ-nak, mert egyedül nem tudtak most sem legyőzni minket. Mondjuk, ha Gyémánt Koponyák tagjai okosabbak...
S nem tudok gratulálni Platnak, aki szarban hagyott minket.
Az ezt követő időben végig versenyben leszünk, és csak a győzelem számít.
S persze:
Gratula V5-ös volt társaimnak,mert öröm ezt olvasni, hogy megint bajnoki címet szereztetek.
További sok sikert!
Dátum: 2016.03.08. 08:39:11
Boldog Nő Napot !!!!!!!!!!

https://youtu.be/qpy03ddniMI
Dátum: 2016.03.07. 13:21:53
Igen, nagyon jól tudom, de máshonnan számolom Nem fordulót nézek, hanem mennyit nyertünk eddig.
Dátum: 2016.03.07. 13:17:47
Nyuszi, mi a topic neve, hmm ?
Dátum: 2016.03.07. 13:08:23
Számolom, hol is tartunk.
Dátum: 2016.03.07. 12:27:45
3/4
Dátum: 2016.03.07. 12:03:05
ZumZum, itt sokkal kézenfekvőbb ez,bár most mire odaérnek...rájöttem, hogy az át és visszalépéssel valóban nincs annyi bónuszom (Szmé thx)
De!
Köszi Emishi, igazad van.
A medált én sem tudom