Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.07.16. 09:35:09
Tudod a jó a legjobb ellensége... Egyértelműen arra próbálok rámutatni, hogy a Pató Pálsággal, meg a jó van ez így, a mindennapi életbe mételyként épült bele.
Ha nem látod a soraim közt a lényeget, akkor sajnálom. Ez van, ez a véleményem.

Együttműködésre, hajlandó vagyok, ha nem ér kár, vagy a szövetségemet. Ha nem kellene fizetni bizonyos szolgáltatásokért, akkor rendben van minden.
De mivel rengetegen fizetnek azért, hogy itt legyenek, fejlődjenek, nos azok és én is elvárom a zavartalan működést.
Dátum: 2016.07.16. 09:19:07
Persze Off, oké...Rendben és ezzel el van rendezve minden ? Szóval, ahol élsz és van egy pék és egy orvos, akkor reggel nem lesz kenyered, és délben nem veszik ki a vakbeledet, mert szabadságolás miatt ők nincsenek. S olyan sincs aki ezt megtudná oldani ?
Átfordítom.
Az emberek itt is fizetnek azért, hogy játszanak, és ezért azt várják el, hogy rendben menjenek a dolgok.
S aki fizet azt nem érdekli, hogy miért nem, ő azt látja, hogy hoppá, megint valami nem működik.
Szóval a Beho, ezzel azt mutatja, hogy nem egy felkészült cég...ha az lenne, ez most nem történt volna meg.
Dátum: 2016.07.16. 08:59:41
Engem a következő dolgok aggasztanak.
Egyik, hogy lehet, hogy nem frissül a rendszer, most délben.
A másik az, hogy én is, Napirend szerint élek, és borul minden.
Mi lehet a megoldás, tegnap erről értekeztem.
Előre bejelenteni a szabadságolást, egy sameszt betanítani az ilyen esetekre.
Felelőtlen, Magyaros agyamentség volt ez a tegnapi, meg az ami mostanában történt.
A végső megoldás, pedig restelni ezt a hetet, és kedden délben újraindítani.
Dátum: 2016.07.16. 08:46:13
Végig olvastam, de Te is az enyémet ?

Most, ha egy szünnap(péntek) kimarad, és átcsúszik a jövőhétre, akkor számoljunk...mikor érjük utol magunkat ? Nos ?
S ugyanannyira érvényes a mondanivalóm, mert kör hetek vannak, s ennek a tegnapi hiba odavert.
Szóval nézhetjük innen én onnan is, engem nem érdekel mi lesz a jövőhéten, a most érdekel.
A mostban pedig az látom, hogy 1 Nap elment feleslegesen.
S, ha nem frissül ??? Nos, akkor keddre tesszük át ?
Sok a ha, nem de ?
Dátum: 2016.07.16. 03:49:44
Kellemes reggelt!

Baraty most mondhatnám, hogy elmész, oda ahová gondolom, de ez még nem is árnyalná azt amit jelenleg gondolok Rólatok.
Hogy értsd.
A hetünk teljes hétre van felépítve,nem csonka körre. Ugye ez azt jelenti, hogy konkrétan a Beho hibájából hátrányba kerülünk.
Jobban érzékeltetve.
Vegyünk egy élsportolót, aki rangos versenyre készül. Be van osztva az ideje, mikor eszik,iszik,edz, alszik. Mindezt azért, hogy a végén bajnok legyen.
Ha ebből az időből kiveszünk akár egy Napot is, akkor már nem optimális lesz a végeredmény.
Ugye érted miről van szó, mert a szövetségem, az szb-re koncentrál, s mindent ennek vett alá. Nem fér bele, egy Nap kimaradás.Sem.
Szóval, az elnézést, meg a ne haragudjatok, meg a nem tudom mi történhetett, elég Magyaros "probléma kezelés" amit nem tudok elfogadni.
Kérem ennek a Napnak az orvoslását. Köszönöm.
Dátum: 2016.07.15. 14:31:42
Talán azért, mert van x szerver y játékos, és 2 ember aki működteti az egészet, a többiek meg nézik ?
Talán...
Talán mert y játékosból elég sokan az szb miatt vannak még itt, és cég nem tud egy plusz programozót gyorsban intézni, vagy bejelenteni előre, hogy ez lesz...
Amúgy?
Pótkerék nélkül indulsz el egy útra Legacy ? ... ugye, hogy nem.
Dátum: 2016.07.15. 13:24:46
Figyelj már...s ez ezzel el van intézve ? Most komolyan, egy ember nincs és akkor semmi sem működik ?
Gyakran néztek amúgy Monty Python-t, mert kezdetek egy két szereplőre hasonlítani... a történetről már nem beszélve.
Dátum: 2016.07.15. 12:52:41
-Démon*zengi mély hangján az igazság megtestesítője az Inkvizítor*- Nálunk is hasonló a helyzet, szerintem ennek a világnak a "Istenei" megint valamit rossz helyre tettek, vagy megint nem sikerült jól megidézniük a bug anti koboldját. Zavaró, mert a hiba életekbe kerül. Nem de ?-
*Kérdezi, majd tovább megy, mert a Kápolna harangjai megszólaltak, és ez nem jelentett soha semmi jót.*
Dátum: 2016.07.15. 12:44:32
Remélem minél előbb megoldják, mert nekem is dolgom lenne...jön az ebéd,este munka...De remekül mennek megint a dolgok a behonál...

Lehet, hogy csak nekünk nehezítettek...
Dátum: 2016.07.13. 15:02:37
Azt hívták régebben wartburgnak
Dátum: 2016.07.13. 14:53:07
Ezt már vártam, már mint ezt a felvetést, és itt súgok a Behonak. Összevonás esetén kővel lehetne megvenni, hogy ki hova kerüljön.
Dátum: 2016.07.13. 14:33:23
A stresszt emlegetted, akkor kössenek, főzzenek sétáljanak. Egy akció játékban ahol, a fejlesztéseket mondjuk rablással finanszírozod, akkor ott és amúgy miért kell egy ilyen világ. Persze kell egy ilyen világ is, hogy ha már sok világ van akkor legalább tudjunk egyet, hogy hova nem fogjuk tenni a székhelyünket.
Más, érdekes dolgokat hoztak fel a játék fejlesztés kapcsán, ötlet szinten.
Ugye ezeket a terveket, meg is kell majd valósítani.Valamikor.Kérdés, hogy van erre kapacitása a Behonak ?
S erre persze kell mondjuk/többek közt egy disszeminációs terv, mert ugye van most 5 világ, s az egyik fura szabályokkal, de működik.
Mert akkor megint nerf lesz belőle...
Dátum: 2016.07.13. 14:17:08
a v3 nem alkalmas arra, hogy normális szabályokkal működű világokat becsatoljanak hozzá. Egy polis vagy konklávé, a maga megmondóival.
Amúgy Benny Hill, ha belegondolsz. Egy harc alapú világban békés szerver ? Ez olyan, mint Klingonok bolygóján a póni simogató pont...
Dátum: 2016.07.13. 14:06:00
A v5 sokáig meg lesz,de a v6-ra kellene már egy vér frissítés. nem de ?
Dátum: 2016.07.13. 13:49:09
A v5 egy speciális világ spec szabályokkal, így nem tartanám jó ötletnek, hogy v3-n lévő karaktereket betoljuk a vágóhídra.


Más átolvasva a topicot, Offnak kell igazat adnom, bár nem szeretnék pártoskodni, de amit ír logikus...
Dátum: 2016.07.13. 13:23:17
Alapvetően nem kell a v3, s ha fejlesztésről van szó, akkor a v3-t osszák el, s a felét kapja a v6 a másik felét, a v1,v2.
Dátum: 2016.07.12. 21:39:59
Ha szeretnéd a következő éjszakát azzal töltöm, hogy Offboyt gyalázzom az összes topicban.
Dátum: 2016.07.12. 14:36:25
S még azt mondják, hogy én vagyok a leggátlástalanabb felforgató...Amúgy a vitát nézzük már meg,hogy honnan indult és hová tart..
Dátum: 2016.07.12. 12:06:01
Ez megint milyen sorsolás, miért nem a galaxis a negyedik ellenfelünk ????

Ovi
Mi
gyász
vagányok

Azt gondoltam lesz egy erős hét, erre megint jön ez a fura sorsolás...
Dátum: 2016.07.11. 12:00:49
2/2

update:
Remélem az első négyet összesorsolják ezen a héten.