Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.07.25. 12:21:25
Büyökék is ezt tették ellenünk...mit mondjak...ha nem szabálytalan akkor szabályos. Nézd, a Beho a szavát másította meg egy hete...
Amúgy:
Én az szb alatt finomítanám a multi figyelőt, mert ugye ha másik játszik két karakterrel.

Amúgy még így is...

4/3
Dátum: 2016.07.20. 10:50:41
Köszi!
Dátum: 2016.07.20. 09:18:23
Itt sincs semmi, mondjuk nekem az egyik medált majdnem fél évre rá írták be
Dátum: 2016.07.19. 13:26:00
Kedves játszótársak!

Elköszönni jöttem...

Régóta érlelődik bennem a dolog, de most tellt be a pohár. Mégsem szeretnék haraggal távozni, de a véleményem leírom.

Jelzem vélemény és csakis az enyém.

Remélem Baraty nem ró meg érte, ha bemásolom a levelezésünket. Nem azért mert rá akarom kenni a történteket, de így érthetőbb lesz döntésem :

"
ma, 11:12Lelkes999 (110356)

Sziasztok!

Akkor jól tudom, hogy ez az szb hét nem számított ? vagy ?

Lehet rosszul olvastam a sorokat. Fontos lenne, mert ha mégis számított nem írok taktikát erre a hétre... (valószínűleg soha tobbet)

Válaszotokat előre is köszönöm !

ui : Kérdésemet arra alapozom, hogy a ranglistán szerepelnek e hét pontjai...

ma, 11:35Baraty

Hali!

Csak tervben volt, hogy nem fog számítani, de számított végül, igazából egyik sem igazságos teljesen, és talán az a legtisztább ha békén hagyjuk, és arra koncentrálok, hogyha legközelebb ilyen lesz, akkor újra lehessen számítani az aktuális állást gond nélkül. (ez a rendszer a mostani hétre még valszeg nem lesz kész 100%-ban)

Remélhetőleg 13-kor fog indulni az új kör.

Baraty

"


Sajnos jelenleg nekem ez most sok volt. Nem ez, hanem úgy összesen.
Megértem nehéz a programozás, megértem, hogy javítani szándékoznak rajta, de ez most nagyon szarul jött le...

Kérdezhetitek, hogy miért veszem olyan komolyan az szb csatákat főleg az Ász ellenit ?

Mert végre valami ami kihívás. Amit élvezek. Ami nem csak rólam szól, hanem a csapatunkról. Arról, hogy mi mindent megteszünk egymásért, a győzelemért (ami bár jelképes mégis a mi kis kincsünk)

Amióta a szövetségüönk létrejött mindíg dobogón voltunk. Kétszer nyertünmk is. Nem rossz teljesítmény egy újonc csapattol...

Tudjátok mi nem csak játszótársak vagyunk, hanem segítünk egymásnak. Van, hogy a magánéletben is, vagy csak meglepjük a másikat egy ajándék csomaggal, őskővel. Napi kapcsolatban vagyok a szövetség felével és tudom a legszebb és legszörnyűbb dolgokat is életük történéseiből.
Különbözőek vagyunk, de összetartunk. Kedvelem őket, a csapattársaimat...

Miattuk nem törlök, csakis miattuk...

Viszont az Szb -től búcsúzom. Korai nyugdijazásomat krérem. Ezeddig minden szb kört én csináltam a Hullaszag Rt-ben. Büszke vagyok rá, hogy társaim a legelvetemültebb ötleteimben is támogattak. Volt, hogy nem ütöttek napokig, vagy egyszerre több százat...
Nem egy karakter fejlesztő stratégia, mégis vállalták. Köszönöm nekik!

Ha bárki elvállalja helyettem a stratéga szerepet, tovább megyünk, ha nem kiszállunk a csatából...

El kell mondanom, hogy ezen a szerveren jelenkeg az Ász a legjobb SZB csapat. Remélem találnak méltó ellenfelet ezután is !

További jó játékot mindenkinek!

Leonárd


----------------------------


Szóval csatlakozok én is, Leóhoz. Az okom a következő. Nem az ász, miatt és barátaik miatt, mert ugye ahol van fény.No ott kell lenni sötétségnek is. Sötétség.Ász.Tökéletes szinonima.
Az okom a következő.

A Beholder "cég" következetlen nem játékos barát politikája.
Az elmúlt fél évben hibát hibára halmoztak.
Majd a programozó hibájából, nem csak, hogy tönkre tették egy szövetség játékát.
Többről van szó.
Nevezhettem, hazugságnak, mert ez az volt.
Visszakozni, szavat nem betartani azt tudnak.
Gratula a Behónak.

Köszönöm, hogy itt lehettem.

Üdv:
Jaime
Dátum: 2016.07.19. 12:08:21
S megkérném a tisztelt programozó urat, hogy foglaljon állást erről a hétről.

Vagyis.

Semmisnek tekinthető, vagy nem.
Dátum: 2016.07.19. 12:02:54
3/2


Köszönöm szépen ezt a remek hetet a Behonak. Nélkületek, ez nem sikerült volna.
Dátum: 2016.07.19. 08:16:52
Kétlem, hogy találkoznánk...elég messze vagyunk, minden téren egymástól

Amúgy, ha csak így lehet velük "kommunikálni" akkor nehezen,de rászánom magam és a szintjükhöz mérem a mondanivalómat.
Dátum: 2016.07.19. 07:52:40
Butus lovag, nincs azzal baj,ahogy gondolkozol, csak egyszerűen nincsen benne szerencséd ->értsd: (fizikusok bebizonyították, hogy légüres térben nem él meg semmi...) Ámde, hogy jobban lásd, nem vagy más, mint egy torzkővel megtápolt fél fülű skaven.
Ezt a megállapításra nem rég jöttem rá, mikor a mitikus és varázslatos lények lexikonát nézegettem, és eljutottam a csatornalakó címszóhoz. Átolvasva a jegyzetet, egy az egyben megegyezik a leírása azzal ami vagy és vagytok.
A továbbira reagálva, tudod mi az, hogy egyedül a világ ellen ? Szövetségestársaim tudják, hogy sok minden nem jól működik, sőt azt is, hogy nem korrekt a rendszer.
Ámde én ezt el is merem mondani, s hogy civódássá vált, nos az miatt van, mert nem tudjátok lenyelni, ha valaki, pontosabban szerény személyem az arcotokba löki a valóságot.
S az utolsó része következik, s itt azt tudom mondani, hogy Baraty remek munkát végezz a tűzoltás szintjén. A valós problémákat nem tudta még megoldani.
-Egyrészt, borult a hetünk
-Másrészt az akadémia kapta a pontokat
-Harmadrészt tegnap olyan döntetlen környékén kellett volna, hogy legyünk. ( Ez csak matematika, olyan amit talán 10 évig tanultál...)

Végezettül:

"Aquila non captat muscas."

Sem skavenekre.
Dátum: 2016.07.18. 13:06:48
Ez a számok, megint hogy jöttek ki ?

Nem vicceljünk már, vagy ezt komolyan gondoljátok ?

Harmadik nekifutásra sem sikerült...
Dátum: 2016.07.17. 23:30:00
Ez a monológod az ász fájdalmával van teli...de nem gond, megértem foglalkoztam már "kéthás" meg "háromhás" emberekkel, így elég jól tudom kezelni az ilyen helyzeteket.

Szóval a logikai felsorolásod, remek és taps, de ugye gondolj bele. Ha megbuksz valamiből, akkor hiába jó a többi, egy feltétel nem teljesült.
Mivel a tábla nem frissült, így nem teljesült a teljes kör állás. Logikusan gondolva. A csütörtöki a helyes.

Kicsit előrébb tartunk az szb-ben, mint Ti,de hát, meghagyom a lehetőséget arra, hogy azt gondold. Igazad van.

A többire nem reagálok, bár jót tudok nevetni azokon amit írsz. Az vagy amit leírsz. Sötétség Darth Vader köpenyén
Dátum: 2016.07.16. 22:17:18
Akkor elmondom, még egyszer lassan...

Vagyis az összes pénteken történt szb esemény érvénytelen. Szóval a számok jók, és a tábla nem ? Táblával együtt vannak a számok. Egyik a másik nélkül nem működik. Szerintem.
Ám olvasd végig amiket írtam.
Dátum: 2016.07.16. 21:49:07
Azt hiszem nem érted, mivel nem frissült le rendesen a pénteki a csütörtöki eredmények a mérvadóak:

Vagyis

Ász: 19
Vagányok: 16
Hullaszag R.t: 19
Hullaszag Akadémia:18

Hogyan lehet érvényes az a számsor, amit felhozol, amikor mint írtam: A pénteki Nap elmarad, és az eredményeket nem lehet reálisnak tekinteni.

Szóval még egy beszélgetés:

tegnap, 14:12István
Szia.

A programot egy ember programozza. Nem tudunk helyettest fenntartani arra az esetre, ha ő szabadságon van, vagy beteg. Csak azt tudom megigérni, hogy amint meg tudja nézni a hibát, azonnal javitani fogja.
A várható forgatókönyv az, hogy ez a forduló elmarad.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

Az elmaradt rész alatt mit nem lehet érteni ? Hmm ?

A többi részre nem reagálok, mert minden egyes alkalommal amikor veletek beszélek tisztító zuhanyt kell vennem, a sok szenny miatt amit összehordotok.
Dátum: 2016.07.16. 21:28:00
Elmondok Neked, valamit...Ugyanis én a kezdetektől vezettem a szb-t. Vagyis azokat az értékeket amit a rendszer kidob Napról Napra, az be van másolva és rögzítve vannak.
Így, egyezik az amit átküldtem, és az ami náluk van.
Szóval, a mi szövetségünk profin van szervezve, és ezért is nézitek a hátunkat.
A pénteki eredmények, a rendszer leállás miatt nem figyelembe vehetőek, mert vaktérképpel vak mezőkre ütni, nem érvényes.

Még valami.


tegnap, 12:37Don Firenze (117106)
Sziasztok!

Miért nem frissül a tábla, vagy most mi a gond van ?
Üdv:
Jaime
tegnap, 13:16István
Szia.

Baraty a mai napon szabadságon van, a problémát nem biztos, hogy ma meg fogjuk tudni oldani.
Ha sikerül, este csinálunk egy manuális frissitést, ha nem, akkor ez a kör a V6-on sajnos kimaradt, támadni lehet, de plusz pont nem ár érte. A türelmeteket kérjük és elnézést a kellemetlenségért.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


Szóval miről beszélsz megint ?
Dátum: 2016.07.16. 21:02:04
Szóval, összegzem a helyzetet,délelőtt már értekeztem erről.

Baratynak ma délután átküldtem a heti statot, exelben és pmg formátumban.

Erre, az Akadémiának írják a pontot be...

Szóval, gratula nagyon ügyesen tudjátok megoldani ezeket a helyzeteket...

S mit ér kompenzáció, amikor szétbarmoljátok a hetünket ?
Dátum: 2016.07.16. 19:30:17
Figyelj már kicsit, a tegnapot nem veszik figyelembe így a csütörtök az utolsó helyes állás.

Szóval megkérem, a Behot, hogy oldja meg rendesen a táblát, vagy kénytelen leszek azt hinni, hogy nem elfogulatlan, és egy szövetséggel összejátszik.

Köszönöm.
Dátum: 2016.07.16. 12:08:47
Kukucs, nagyon frankón programozó úr.
2 Nap pontját számolta fel a rendszer, 1 helyett.
Még egy hiba,lefrissült de pontatlan számokkal.
Elvárható, hogy rendben menjek ezen a héten a dolgok vagy nem ???
Tessék már megmagyarázni kedves pirosban járók (admin, főnök, programozó), hogy most mi van ?
Dátum: 2016.07.16. 11:24:33
Igen, nekünk ennyire számít.Az első olyan szövetség vagyunk, akik nyíltan azt a célt tűzték ki, hogy az szb-ban a legjobbak legyünk.
Fél év alatt az egyik legjobb szövetség lettünk, mert mindent ekörré épült.
Ez a válaszom.
Mások pókoskodnak, építenek, mi egy csapatként a különböző stílusokat ötvözve mindent a szövetségi bajnokságnak rendelünk alá.
S csak azért, mert ennek van még értelme.
Dátum: 2016.07.16. 10:56:34
Miért nem lehet kimondani, azt ami van, vagy elvisz a gondolat rendőrség vagy a gárda ?
Ez nem becsmérlést, csak lemerem írni a valóságot. Azt amit eddig tapasztaltam.
Szóval kapaszkodjál inkább abba, hogy ne legyenek bugok, ötletelj, és ne véd ilyen burkoltan a behot.

A fellépésem indokolt, mert ezzel a tegnapi apró kicsi tényleg jelentéktelen hibával borult egy hét.
Dátum: 2016.07.16. 10:03:09
Jelen pillanatban nem megfelelően működik az szb, és ez számomra már nem az optimális működéssel van egy oszlopba.
A szövetségünk szb-re specializálódott, ez a fő profilunk.
Szóval az a dolog nem működik, amiért itt vagyunk.
Ennyi.
Dátum: 2016.07.16. 09:43:07
Nem értek egyet, mert a cégnek fizetik be, ezt az összeget, és a cég nem fordítja x %-át arra, hogy ezek az esetek ne történjenek meg.
Mert rendben elmegyek túra hétvégére az Alpokba, kapok egy frankó felszerelést a szervezőktől, de egy járhatatlan úton kellene felmennem a csúcsra....nos az nem lenne a legjobb, pedig megfizettem érte, s ők azt mondják. Ilyen a hegy... (közben lennének turista utak,de nem törődtek vele.)
Szóval akik fizetnek, nem csak a prémet váltják meg a többi hasznos dologgal, hanem elvárják, hogy az adott helyen ezeket az eszközöket és előnyöket zavartalanul tudják használni.
Jelen pillanatban ez most nem igaz.