Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2017.03.13. 20:27:07
Kérlek...A profilodban pipáld be:

Hozzászólások megjelenítése időrendben visszafelé:

S akkor nem lesz ilyen gondod
Dátum: 2017.03.13. 14:17:05
A bagoly mondja szputnyiknak, hogy Teraskova lába szőrös,avagy erre akarsz utalni kedves Testvérem ?
Írhattad volna kedves Offsboy, hogy a tapló gombát rólam nevezték el, mert valóban lehetett benne valami.

Bár kérlek ebben az évben teljes kommunikáció váltást terveztem, és félig meddig sikerült eddig
Ment egy pm, s igazad van, buta vagyok.
Hmm, azt nem kell, legalábbis nekem nem.

Bár sokaknak szoktam mondani, ha az illető szerepjátékkal foglalkozik, avagy játszik akkor ügyeljen arra, hogy:

-Ne legyen szám a nevedben,mert nem versenyautó vagy. Kivétel akad, mint mondjuk LXXXVIII_Silex'en_thour, de ez egy generációt jelöl, hogy hányadik az adott családban és nem az iq mennyiségét jelöli...(remélem )

-A neve áruljon valamit el a viselőjéről, (ha lehet)mert Rólad egy buta Orkot tudok elképzelni, aki mindennek neki megy, mint a vak bálna a korallzátony kékjében zöldjében.

A céljaid rendben vannak kezd el csinálni, és ne törődj mással, ezt akarod elérni, valósítsd meg. Meg van rá a lehetőséged, szóval mindent bele!
Változtass nevet kérlek, így nem tudlak komolyan venni.
Dátum: 2017.03.09. 18:56:37
Ha megtudom oldani a befizetést, akkor havi 33 eu-t sem lenne gond. Ám akkor elvárnám, hogy ne legyenek bugok, és külön figyelmet kapnék, mint rendszeres fizető.
Dátum: 2017.03.08. 09:52:41
https://youtu.be/qpy03ddniMI

Márai Sándor:
A nőkről általában
(Füveskönyv)
Lányok, asszonyok, hölgyek, anyák, nagymamák - nők.
Nőnek lenni hivatás - a szó nemes értelmében. Nők, akikért csatákat vívtak történelmi századokban; nők, akik beírták nevüket a történelem sárguló lapjaira; nők, akikhez/akikről költők zengtek ódákat; nők, akik "csak" nők - lányok, asszonyok, anyák, nagymamák. Nők, akiket szeretni kell. Akiket muszáj szeretni, rajongani értük.
Mert nők!

Köszönet neked, aki megszültél. És neked, aki adtál egy mosolyt, gyöngédséget, egy meleg pillantást, az utcán, elmenőben, vigasztaltál, mikor magányos voltam, elringattál, mikor a haláltól féltem. Köszönet neked, mert szőke voltál. És neked, mert fehér vagy barna voltál. És neked, mert a kezed szép volt. És neked, mert ostoba és jó voltál. És neked, mert okos és jókedvű voltál. És neked, mert türelmes és nagylelkű voltál. És neked, mert betakartad hajaddal arcomat, mikor megbuktam és rejtőzni akartam a világ elől, s neked, mert tested meleget adott testemnek, mikor fáztam az élet magányában. És neked, mert gyermeket szültél nekem. És neked, mert lefogod majd puha ujjakkal a szemem. És neked, mert kenyeret és bort adtál, mikor éhes és szomjas voltam. És neked, mert testedből a gyönyör sugárzott. És köszönet neked, mert jó voltál, mint az állatok. És neked, mert testednek olyan illata volt, mint a földnek az élet elején. Köszönet a nőknek, köszönet.
Dátum: 2017.03.01. 18:58:26
Amikor a képességeket osztogatták, akkor Lord Lajos kapta a gödör sötétsége skill-t...
Dátum: 2017.03.01. 11:19:53
Szemész barátom, sok szeretettel vár, bár sajnos csak belülről tudja megnézni a szemeidet...í(nyugi van vazelinje...)
Dátum: 2017.02.28. 07:34:04
Jelentkezem.
Dátum: 2017.02.26. 09:56:23
Hol található Kovászna megye?

Horvátország
Szlovákia
Románia
Magyarország


Erdély soha nem lesz Románia.
Dátum: 2017.02.24. 20:05:05
Őszintén Kedves Leó mit vársz ezektől bájgúnároktól? Szolgalelkű puzzle darabok akik csettintésre mennek le kutyába... Tudod ezeket az embereket könnyű megismerni, puhán fognak kezet, nincs gerincük és gyakran járnak jógázni, mégpedig azért, hogy ha nem más ülepét nyalják tükörfényesre akkor gyakoroljanak a sajátjukon.
Dátum: 2017.02.24. 09:18:28
Költöttél rá foglalkoztál vele, meg lett a második helyed. Igen. Szerintem ezen nincs mit magyarázni, további jó játékot.
Dátum: 2017.02.24. 09:17:15
Azért, mert nem csomagolom a véleményemet disney-s papírba, attól őszinte. A megfelelő gesztust megtettem, aki jobban ismeri a játékot az okát is érti.
Dátum: 2017.02.24. 06:14:23
Akkor előjáróban, okosabb lettél volna, ha kussban maradsz. Aztán folytatom.

Jelen pillanatban gratuláltam a bajnokoknak, és csak annyit jegyeztem meg, hogy azok nyerték meg az első viadalt akik már az elején is tolták bele a követ a játékba(csatlósba). A rendszeren finomítani kell, de a Beho ezt nagyon rendben teszi, nem látok ebben hibát.

Tovább megyek.

Szó sem volt semmi trollkodásról, többit bazd meg a sör látatja Veled, amúgy is minek iszik az ilyen hisztis picsa, ha nem bírja ?

Kellemes reggelt!
Dátum: 2017.02.23. 18:30:28
Lezajlott az első csatlós bajnokság. Egy megjegyzés.

A világokon a beho mainstream kegyeltjei vitték el az első helyeket, vagyis megint a top 10 %-nak a krémje.

Gratula a bajnokoknak, igazán megerőltettétek magatokat.
Dátum: 2017.02.23. 17:39:39
Egy klasszikus a hétre, Rudi bát idézve:

"Élhetem volna kényelmes laza életet,
De soha sem tudtam megfékezni nyugtathatatlan őrült véremet.
Harc nélkül értelmetlen lenne mindenNapom.
Hát tengerre szálltam, hogy megmutassam erős a két karom..."

"Háború lesz az életem, nem vár rám könnyű győzelem."

https://youtu.be/SW9yJIlHtx8
Dátum: 2017.02.21. 14:25:02
Tudod, hogy mennyire is egy mocskos önző egoista tündérmanó vagyok, s persze, hogy megpróbálom a lelkednek a húrjain megpengetni a győzelem édes hívó dallamát.
Dátum: 2017.02.21. 14:05:28
Leó mi célja az embernek ebben az Univerzumban ? Kérlek az, hogy a legjobb, legerősebb, legintelligensebbé váljon. S ameddig ilyen remek taktikust tudhatok magam mellett, és egy olyan szellemi holdudvar van köröttem, mely sűríti és elegyíti a legjobbakat, addig a vágyam nem csacsi ábránd, hanem erős cél amit együtt teljesíteni tudunk.