Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.07.31. 21:23:21
Ó mily remek ötlet, én örülnék egy ilyen bögrének is. Hajnóczy Soma megveszne érte, erre fogadni mernék.
Dátum: 2016.07.31. 20:52:10
Nerfeljük a randomot ? vita kérdésnek is jó lenne ?

Behos emléktárgyak pedig nem kellenek...egy póló ami random lenne jó Rád, vagy egy bögre aminek belül lenne a füle,de ha kővel megdörzsölnéd akkor ez megváltozna ?
Dátum: 2016.07.29. 22:03:13
Köszönöm ezen kedves szavakat, lehet kiteszem a falamra..jah nem Enikő mérges lenne.
Nézd sok minden vagyok..leszek...Amilyen a szerepet kapok, úgy fogok játszani.Úgy játszottam eddig is, s csak arra próbálok rámutatni, hogy...az épp jó a középszerű legjobbja,a kiváló pedig a tökéletes ellensége...
Szóval, ha kell alkatrész küldünk egy talicskával
Akkor egy lakodalmas rocker Démon, és egy pozőr Inkvizítor..., mint egy neverendigstory első sora lenne.
Ez.
Dátum: 2016.07.29. 21:38:55
Nem mondtam soha, hogy mi vagyunk az etalon, addig nem mondhatjuk, amíg még csak az x-ik helyen állunk/vagyunk.
Az etelon a Galaxis, mert amit letettek az asztalra eddig, no az eredmény.
Én azt mondom, hogy a legjobbakká fogunk válni, ha tetszik ha nem.
Ismersz annyira, hogy tudod még a közvetlen környezetem is utál.../ nem csodálkozom... /
Szóval, a törekvés a fontos. Mi eldöntöttük, hogy nincs, b vagy c terv. Az elmúlt idők megmértek és akadályok elé állítottak minket, de lassan minden összeáll.
Dátum: 2016.07.29. 21:24:01
Azt mondom nőjenek fel egy szinthez...vagy legyen több játékos a v6-n. Óh, hogy kit sértek meg, meg kit nem az annyira érdekel,mint jelzőlámpát a Planck törvénye...
Dátum: 2016.07.29. 20:01:28
Lehetséges.Magasak az elvárások, s persze lehet mosdatlan amit írok, de lassan összes legjobb játékos nálunk lesz. (egy kettőnek össze kell kapnia magát )
Dátum: 2016.07.29. 10:42:56
Mondjuk tőlünk ment el pár selejt a veteránokhoz...

Amúgy, hogy is mondjam. Nincs ember, nem lélegzik a v6.
Dátum: 2016.07.28. 16:56:39
Hajrá, jó toborzást!
Dátum: 2016.07.28. 14:06:58
A fundamentalistákkal pontosabban, de nem mennék én sem bele ebbe...Egyszerűen felkaptam a fejem, hogy már itt is.
Ennyi
Dátum: 2016.07.28. 13:44:58
Mi az, hogy iszlám, azonnali ban...
Dátum: 2016.07.28. 11:21:27
Ha jól emlékszem összeszedik a végterméket és eladják az eldáknak energiacellaként
Dátum: 2016.07.28. 11:12:24
Démon ez nem bili, hanem csak egy kávécsésze, melyben sűrű fekete eszencia van, amit vagy izésittel, vagy kiöntesz a csap árnyéka alá.
Dátum: 2016.07.28. 10:26:15
Remek dolog amit írsz,de szerintem nem megvalósítható. Most azzal a tök szar karakterrel amim van...egy hónapban majd 1300 győztes szb csatát értem el.Ugye érted mit is akarok ezzel mondani. / fél év alatt annyi tokenem lenne, hogy bérbe adnám barbadosi indián lányokért cserébe)
A rendszert amit leírsz át kellene dolgozni, bár elismerem, lehetne mit finomítani rajta...de örüljünk, hogy nem fagy ki délben a tábla.
Dátum: 2016.07.27. 17:01:01
A nerfet ezért is raktam kerítés közé. Valóban, a hordák úgy ahogy ki vannak egyenlítve, plusz van lehetőség a változtatásra, mert ott van a hűség záloga, amivel még a szövetségben is maradhatsz váltás után is. /ezt azoknak írom akik nem lennének képben/
Ha top listákat nézzük a világok/szerverek közt azt lehet mondani, hogy szintén kiegyenlítődik az arány.
A gyémántoknak ez a több le...ha jól emlékszem van egy plafon ami felett nem lehet rabolni. Ügyes fejlesztéssel egy ződ, piros, kék hordás is eltudja érni.
Dátum: 2016.07.27. 16:36:21
Már bocsánat a késésért, de akkor megnyitnom vita délutánt.

Kérem a feleket, hogy maximum 5 percben sorakoztassák fel érveiket, és fejtsék ki álláspontjukat pro vagy contra kategóriában.

/ mellékes megjegyzés, minek kellene bármelyik hordát nerfelni, amikor nem ezzel van a probléma. ?/
Dátum: 2016.07.27. 07:50:57
Dátum: 2016.07.25. 15:14:01
Kérlek szépen bizonyítsd be, hogy multizom, vagy amennyiben nem tudod, akkor kérlek szépen korrigáld Magad, mert hazugnak nevezlek.

Tudod, persze ismered a karakterem....vagy nem. Az összes eddigi szövetségeimben én voltam a motor, az ember aki képes beáldozni magát egy nagyobb jó érdekében.
A szövetségünk (Hullaszag R.t), mint írtam profi alapokra épül, így nem csak kincs, háború,szb, építési statisztika van, hanem ezeket a számokat, elemzem és hasonlítom össze az előző hetekkel.
Mikor megbuktam, sajnos nem volt időm kivárni, a kémlelési időt, és rosszul döntöttem.
Ezenkívül,a nem adok és nem viszek elv alapján, mindig oda tettem magam, és az adott szövetségért hajtottam.
Másik.
Az, hogy kizártak, az egy dolog, itt az elmúlt hetekben felém írt üzenetek nagy % miatt mehetett volna a bann. Bár én nem sírtam teli emiatt az ügyfél szolgálat postaládáját.Ugyebár.

Szóval, visszatérve.

Szeretném, hogy bizonyítékokkal támaszd alá az állításaidat.
Kérlek.
Dátum: 2016.07.25. 14:05:26
Az a múltban volt, és vállaltam a fórumon ezt. Ezt is. Szóval, ha engem megbüntettek, akkor az szb-ben multizó karaktereket is kapják meg a magukét, ha ilyen vétséget követnek el.
Apropó a multi.
Egy időben voltam a Nyusziknál, és Galaxisban ez tény. A multit pedig akkor kaptam, mikor szövetséges társamat kémleltem a heti szint x 4 szerencse miatt.A hulláknál. Ezzel nem módosítottam az állást, és nem vittem és hoztam információkat.
Más, még ami felmerül velem kapcsolatban ?
Dátum: 2016.07.25. 12:45:28
Amíg a Hullaszag R.t a V6 szerven van, addig maradok. Tudom, hogy szélmalom harc amit vívok, és teljesen felesleges koptatnom a billentyűzetet.
Alapvetően a gond, a multizó karakterekkel, és a katában lévő,de egy emberrel taktikát író szövetségekkel van.
Ezenkívül vannak kisebb nagyobb problémák,de mint tudjuk Démon. Ha nem sérti a szabályzatot akkor szabályos. Különben is a rendezők fent tartják a változtatás jogát..
Dátum: 2016.07.25. 12:25:20
A Hullaszag R.t az elejétől lobbizik a tiszta játék mellett, de vagy nincs kapacitás vagy valami ökörség miatt nem valósul meg semmi.