Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.08.25. 16:25:54
Amennyiben nem történnek nálunk (Hullaszag R.t) pozitív változások, akkor a következő hónap 25. Napján ( vasárnap) át lehet venni a karakteremet.
(k)Rém
V6
Dátum: 2016.08.23. 14:34:06
Egyetértek, gyakran emlegettem, azt, hogy miért őket kapjuk meg egyebek...

Bizonyos feltételeket kellene még hozzá adni a sorsoláshoz...
Dátum: 2016.08.23. 13:45:05
Átküldtem mindent Tigrisnyuszinak, arra kérlek nézd át a számokat.
Dátum: 2016.08.23. 13:33:39
973. hozzászólásodat előbb bizonyítsd be, addig egy hazug embernek tartalak, akinek a szava nem ér semmit sem.

Örülök, hogy ennyire ismersz, bár nem tudom ki vagy, mert nem csak hazug vagy eddig, hanem gyáva is, aki megalapozatlan blődségeket irkál be.

Mindig is a szövetséget védtem, ahol vagyok, leszek maradok.

Mindent alá tudom támasztani, szóval, én nem vagyok olyan hazug, mint Te.
Dátum: 2016.08.23. 13:14:48
Nézd egészbe a rendszert, és olvass a sorok közt. Persze vegyük ki a képletből a két embert. Rendben. Ők mit csináltak. Ütöttek. Mit amit írtak nekik.
Szóval elég, ha egy ember egyeztetett mindenhonnan.
Nincs nagy gond, csak kezeljük helyén a dolgokat az eseményeket.
Dátum: 2016.08.23. 12:58:29
Bpetya, ha csendben meg maradtál volna pártatlannak, okosabb lennél.

Azt gondolod, hogy, ha nem lenne semmim, akkor ezt itt ( s így ) megosztanám a kedves olvasókkal.S csak azért írogatok, mert nincs jobb dolgom ?

Azt hittem értelmesebb vagy.

---------
Dátum: 2016.08.22. 16:45:13
A gyengébbek kedvéért, így sajnos Te miattad is kiemeltem azon szövetségeket, akik együtt dolgoztak az előző héten.
Szép munka volt, tudod...semmi sem tart örökké.


1. Próbacseresznye 11 140
2. Pudvás Nyuszitappancs 10 211
3. Ígéret földje 10 167
4. Árral Szemben 10 151
5. Antikörper 10 144
6. Hullaszag R.t Akadémia 10 143
7. HRC 10 128
8. 50-ig és ne tovább! 9 154
9. crimson death 9 147
10. †Fraternitas† 9 143
11. Gyémánt koponyák 9 139
12. Dardosia 9 134
13. Zunimassa 9 128
14. Hullaszag R.t 9 126
Dátum: 2016.08.22. 16:19:17
Azazel mindig túl értékel mindent, mondjuk megértem, olyan magasról csak az eget lehet látni...
Mikor egyedül maradnak akkor a sárba hullanak, s vagy cefre, vagy trágya lesz belőlük...
Ez a nagy körforgása az életnek...
Dátum: 2016.08.22. 14:03:44
Tegyük rendbe a dolgokat, mert azért a öntömjénezés sűrű füstje eltakarja az igazságot.

Az Ász, HRC, Cseresznye, társaság egymásból profitálva és egymást segítve tudott csak nyerni.

Egyedül egy szövetség sem tudott minket legyőzni, megszorongatni, csak Tapsinak és Wennek sikerült.

Tény, a szabályok nem tiltják az együttműködést, bár az eddigi statisztikák szerint egyenként 20-30 ponttal nyerünk ellenük...

Nincs így miért fejet hajtanunk, vagy befogni a szánkat, ugye, Tigrisnyuszi...

Nincs miért szégyenkeznünk, mert ezen a feszített héten is, hoztunk kemény döntéseket, amikért vállaljuk a felelősséget.
Fel kell emelni a fejünket, mert tegnap befejeztük a nagymesteri építészetet, a gyak és védő falat, majdnem maxig húztuk.
A leggyorsabban értük el a 10 milliós kutat a v6-n, a legkevesebb emberrel.
ismerve a többi világot. Hány szövetség tartott így ki, és volt partyban a végig?
S közben fejlődött is...
Csak is mi.

Szóval, lehet ezt a csatát megnyertétek, de ez csak csata.

Így szeretnék gratulálni a szövetségemnek, megtettétek amit kellett, jön a következő hét.

---------

Más. Ez személyes. Ha valakinek problémája van velem. Az az ő problémája.Ugye tudunk olvasni a sorok közt ?
Dátum: 2016.08.22. 12:02:03
3/2
Dátum: 2016.08.19. 14:20:54
Tudod, valaki olyan, mint én.Egy kicsit pragmatikus, kolerikus, aki az eseményeket, mindig tényszerűen kezeli, s persze, ha kell ha nem...robban.
S persze vannak olyan emberek, akik sajnos nem tudnak egy rendszerből kilépni, de ha úgy hozza az élet felvesznek egy idegen attitűdöt, hogy egy komolyabb helyre betudjanak lépni,vagy hozzá tudjanak szólni egy magasabb gondolathoz.
Ekkor szokták azt mondani, hogy lóg rajta, mint tehénen a gatya, vagy azt, hogy nem megfelelő rezgés szinten van.
Nem szoktam újjal mutogatni, de ha a sziluettjeiteket, a butaság, és arrogancia sablonjára tennénk, úgy passzolna össze, mint az éjszaka sötét tintája az esti égbolthoz.
Zárásként.
Ezeket amiket felhoztam, tények, ezt látjuk.
S, mint írtam.Győzni fogunk ellenetek is.Bármi is legyen az eredmény.
Dátum: 2016.08.19. 14:02:59
Nézd, az nem vád, sőt világosan kirajzolódik, hogy az Ász csapata a Beho csapata.
Hisz a véletlen fagyás után, több helyen is ki volt jelentve, hogy az a hét semmis.
Erre, hozott egy döntést a vezetőség, amivel Benneteket támogatott.
Tényeket írok le, semmi mást.
Amúgy a stílus maga az ember, s gratulálok méltó módon képviseled a gyári csapatodat.
Dátum: 2016.08.19. 13:55:50
Tudod, mi sport emberek vagyunk,s elfogadtuk, hogy a Behonak van gyári csapata.
Azt is elfogadtuk, hogy a sorsolás, sokszor fura..
Sőt, még is bejöttünk a harmadik helyre.
Ám, persze jövök, jah bocs Mace,szóval azt mondod, hogy szabin volt mindenki.
A Nyuszikat megtisztelhetnétek azzal, hogy elismeritek, hogy egyedül még levegőt sem tudtok venni.
Mondom.
Süsü nem szereti, a vadkörtét.
Dátum: 2016.08.19. 13:23:48
Ismerve a szövetségeteket, arról van szó, hogy az első fordulóban senki nem feküdt le nektek... és a Nyuszik lemostak benneteket.
Most komolyan...
Persze, az a csapat, aki mindent megtesz a győzelem miatt, majd kihagy egy hetet.
Röviden.Süsü sem szereti a vadkörtét...
Szóval, ha nem érdekelne benneteket, akkor a végén lennétek a toplistában,de mivel gyári csapat vagytok, míg így is megkaptunk volna benneteket.
Dátum: 2016.08.19. 13:08:41
Ne, haragudj Azazel, de ez nem rólatok szól. Ti csak próbálgatjátok az új taktikusotokat, s próbáltok a zavarosban halászni. Tény eddig sikeresen. Egy fokkal jobbak vagytok,mit a hrc, de mi a nagy vadra vadászunk... Mi a gyári csapatot fogjuk elejteni, függetlenül attól, hogy Ti, ott vagytok, vagy nem vagytok. Zöldnek lehet zöld, a végén, mi nyerünk.
Dátum: 2016.08.19. 12:55:10
Ásítozhatsz amikor, a sorsolást megint nektek vajazta le a Beho.
Azért egy első fordulóban zakózó bajnok "csapattal" furán jön ki a sorsolás. Ami persze, random, mint ahogy a véletlen fagyás is annak idején.

Erre gondolok, hogy még véletlenül se kapjuk meg az akadémiát...vagy a dardosiat...etc...etc...Gyári csapat lettetek.

1. Próbacseresznye/8/87
2. Hullaszag R.t/8/81
3. HRC/8/78
4. Hullaszag R.t Akadémia/7/81
5. Vagányok/7/80
6. Dardosia/7/78
7. crimson death/6/97
8. Árral Szemben/6/83

Szóval, így is úgy is bukta lesz nektek, nincs annyi segítség a világon amivel ezt elkerülhetnétek.
Dátum: 2016.08.19. 12:37:54
Rövid helyzet jelentés, mert amit látok azt nem hiszem el. Gondolom az ász legénysége, ráharapott Suzanne Vale zuhanycsapjára, mert ahogy ő, ők is megúsznak-megúsztak eddig mindent...Ám, még van hátra a hétből, s lemerem fogadni, hogy a gyász legénysége hétfőn az eget is nagybőgőnek fogja nézni...Jó hír, hogy Barry Champlain mindig meghallgat majd benneteket...lelakott szárnyas kurtafurcsa banda...
Dátum: 2016.08.18. 22:50:50
Nézd jó az ötlet, de az őskő itt, a HUF. Amit leírsz, azt könnyen tudja teljesíteni egy rutinos játékos. Így elég összegyűlik neki rövid időn belül, hogy finanszírozni tudja a karakterét, minimális kiadással. Ez pedig rosszat tesz a boltnak.
Dátum: 2016.08.18. 13:16:20
Nem vagyok egy Vito Scaletta...korántsem...Ha tehetném, majd meg is fogom tenni, a tejút habosbabos póni hercegnőjével csapnám agyon az összeset...Mondjuk ennek nincs még meg a lehetősége...
De keresem az utat afelé.
Dátum: 2016.08.18. 12:20:32
No, felmegyek mit látok...hogy a Beho által támogatott ász a fazonírozott hrc pudlijával megint ránk mászott. Reménykedem benne, hogy nem lesz megint fagyás, mert a hétre megmondtam.
Szívalakú szeneslapáttal fogjuk agyonverni az ászt. Egy kettő olyan, ott mint a (z)uránnal dúsított kerti vakond, amit agyon kell csapni a hvg gyémánt kiadásával...
Amúgy be írtam erre a hétre. Ász eliminálása. Örökre.