Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.09.13. 12:56:14
"Resquieta in Pace"

Ám ez nálunk nem működik, mert ezerrel pörög a szövetségi küldetés, halad az epik gyilok, és a szövetségi bajnokság már üzemi hőfokra került.
Ezenkívül a pók részleg osztja a pofonokat, az építők vakolnak.
Nincs megállás, s nincs könnyű hét.
Dátum: 2016.09.13. 12:38:11
Csak az ásszal, lesz gondotok...
Szusszanni mi ?
Dátum: 2016.09.13. 07:34:02
Nagyon sokan ezt a helyet kikapcsolódásnak használják. Sokaknak nincs olyan keresete, mint mondjuk nekem, így nem tudják azt mondani, hogy mindegy.
A Magyarországi árakhoz képest valóban drága a prémium része, de ez mindig így volt.
Most,ha csak megtérülés/ játékélményt nézem, akkor azt mondom, hogy van egy csatlós aréna, ami nincs teljesen kész, és most tesztelik le élesben,de már lehet követ venni...Így a megéri és azt nyújtja amit elvárok elég messze van egymástól.
Dátum: 2016.09.12. 13:24:05
Gyere ide oszt borulj a vállamra, ez bizony tragédia...Bár, ha piros lennél, egyrészt nem szívatnád a környékeden lévőket, másrészt egy kettő pirosnál többé válnál.
Dátum: 2016.09.12. 12:33:26
Így már értem, bár akkor én is bevallom, hogy a cukiság faktorunkat használtuk ki , hogy leplezzük vadállati lényünket.
Taktikusunk remek tervével kibeleztük a mostani bajnokot.Így egyszerűen.
Dátum: 2016.09.12. 12:24:59
Miért nem piros még a neved ?
Dátum: 2016.09.12. 12:23:48
Nektek kell felkötni az alsóneműt..mert nekünk nincs...Hulláknak miért kellene ?
Látom Ti is behúztátok, gratula
Igen, a Zuninak is üzenem innen, hogy jók voltatok, miattatok nem tudtuk elvenni az összes kockát a "bajnoktól".
Dátum: 2016.09.12. 12:02:07
1/1

A nagy zöld bajnok csak 19 mezővel kapott ki...Az ígéret földje ennyit tud az ász nélkül. Tapsot nekik.
Dátum: 2016.09.12. 11:25:30
Mekkora a szerencse szinted, ha megfelelő akkor javaslok, egy dolgot.
Javascipttel dolgozik az oldal.
CCleaner/Glary Utilities programokkal csinálj egy böngésző tisztítást, ha így sem megy, akkor marad az ügyfélszolgálat,ahol legjobb esetben belépnek, megnézik a karaktered és nem találnak semmi hibát...
Dátum: 2016.09.11. 22:47:41
Valahol be vagy jelentkezve párhuzamosan ?
Ha nem és android van, akkor az opera minit töltsd le.
Abban nem dobál ki.
Dátum: 2016.09.11. 22:29:38
Alapvetően igazad van...én tovább mennék azzal, hogy ezt a fejlesztést ráerőltetik a végzeturakra. Semmi megkérdezés nem volt, csak betették ezt a lehetőséget, hogy tessék itt van...A megkérdezés részét, mielőtt bárki írná, s jelezné, hogy volt a fórumba, azt nem tartom annak. Azért, mert ha komolyan foglalkozott volna vele a vezetőség, akkor bizony az ellenzők pártjára álltak volna...
Ugye...
Igenis lehessen kikapcsolni, és nem részt venni benne.
Minek tápoljunk másokat,most csak azért, hogy erősebb legyen ?
Dátum: 2016.09.09. 13:22:55
Ez a verem megint a hisztizők bajnoksága lesz..Előre látom,már az előző évben is minima 15 16 tagnak osztottam volna ki a rinya plecsnit.


----

A befizetési akcióban nem lehetne market ?

x befizetés y slot és abból z mennyiséget lehetne választani.
Dátum: 2016.09.08. 22:27:44
Egyetértek!
Dátum: 2016.09.08. 22:04:53
Van 3 csatlósom, nulla anyagom ehhez...Nem röhög tényleg csak 3 van, építő vagyok, a többit befalaztam.
Így nem támadok, nem támadnak.
Ez a fejlesztés is annyira izgat, mint Vazul nénit a lekvár főzés...tudod, mindent a cefrébe!
Van egy nagyon sarkos véleményem bár megtartom, így a végére mindenkinek a legjobb szerencsét kívánom ehhez az újításhoz.
Dátum: 2016.09.08. 13:36:15
Ez várható volt, én ma már írtam erről...elég megosztó lesz ez, mert ugye nem csak ez lesz probléma.
Dátum: 2016.09.08. 07:49:29
Ha már havi díjról beszélünk, akkor a számomra egy 10 eu/hó közti összeg megfelelő lenne. Abban az esetben, ha a cég összes tagja profi szinten tudná hozni azt ami a feladata.
Kétségkívül ez a fejlesztés nagy lépés,amibe komoly munkaórát fektettetek. Ez elismerésre méltó, nagy gratula.
A kérdés a következőkből áll, és tevődik össze bennem.
Most azt összes szerveren vannak kisebb nagyobb hibák, foltok amiket javítotok, majdnem mindig időben. Egy ekkora projekt odafigyelést igényel, mert az egy dolog,hogy labor körülmények közt teszteltétek x ideig, de az élesítés után már nem lesz meg ez a feltétel. Ha értitek mire gondolok.
Továbbá-
Egy szem programozótok van, ha itt vagy valahol felmerülnek gondok, hogy fogjátok orvosolni, időben ?
Tetszenek ezek a fejlesztések, mert van egy elképzelésetek erről, de ha kérhettem, sok más végzetúrral együtt, ezek ne teljesen a kő körül forogjanak, mert kiöli a játékszenvedélyt.
Dátum: 2016.09.07. 16:54:24
Jobb üzlet, /még mindig/ mint az őszi befizetési akció
Dátum: 2016.09.07. 16:45:32
Nem mondom, hogy nem tudom miről van szó, mert az előbb volt itt két Ferengi aki 50 %-os kamatra ajánlott dirániumot...Benjamin Sisko nagyon fog örülni ennek...
Dátum: 2016.09.07. 16:39:20
Remek, remek.


A következő lehetne, hogy az összes felmerülő problémát, és hibát kijavítjátok ?
Dátum: 2016.09.06. 10:05:20
Kedves zsírpubi!

Az elmúlt időben, mindig bizonyítottam azt amit mondtam és tettem. Az szb állásait, nem csak mindig megkapta az adott szövetség(aki kérte),de szükség esetén a vezetősség is.
Így minden állításomat alátámasztottam, megindokoltam, nyomós és valós érvekkel.
Szóval, ott tartunk, hogy ha visszanézed az előző beírásokat akkor láthatod, hogy mindig következetes és korrekt voltam. Egyedi stílussal rendelkezem, de ez már egy másik történet. Így az igazság miatt, miért kérnék elnézést?
973. hozzászólásodat még mindig nem támasztottad alá, így még mindig a jelzett patkány kategória vagy,a többi jelzővel együtt.
A többi írásodat nem is tudom értelmezni, mert hogy is mondjam.. Szépen leírsz dolgokat, de ez csak váz, ha közelebbről megnézzük akkor egy dedóst láthatunk aki dobálódzik a szavakkal.
Itt egy majdnem záró gondolat. Az, hogy a Démonnal milyen kapcsolatban vagyok, és az, hogy hogyan képviselem a szövetségemet két különböző dolog.
Ha, e kettő közt nem tudsz különbséget tenni,sajnállak.
Szóval még egyszer megkérnélek, hogy a 973 hozzászólásodat támadsz alá megfelelő bizonyítékokkal.
Addig is egy jöttment hazug ember leszel.
Köszönöm.