Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.09.19. 14:14:48
Remek!
Dátum: 2016.09.19. 12:06:58
Szép volt, remek hetetek volt.
Dátum: 2016.09.19. 12:01:47
2/1

Szeretnék gartulálni az Antinak, kihasználták a lehetőséget.
Szeretném meg köszöni, a behonak, hogy ezt a patkány munkát hagyták a bregannak. Szép volt pirosak.
Végezetül, de nem utolsó sorban.
Gratula a szövetségemnek.
Dátum: 2016.09.19. 11:29:15
872....

"Érdekes lesz ez a verem, mert a pirosak a kért javításokat nem tették közé."

Kérlek figyelj oda, már reflektáltam erre a témára.

Dátum: 2016.09.19. 11:14:16
Akkor kérlek tekerj vissza az előző évhez, és nézd mennyi javaslat volt, amit nem valósítottak meg, nem foglalkoztak vele érdemi szinten.
Ezért írom, azt, hogy móka lesz az egész, mert ugye a történelem megismételi magát.
Dátum: 2016.09.19. 10:45:49
Nem lepődök meg semmin, a kezdetek óta játszom, így tudom, hogy a rinya olyan itt, mint az űr. Végtelen.

S akkor valóban, minden marad a régiben, mert akkor lesz megint móka...
Dátum: 2016.09.19. 10:37:45
Ismersz, tudod milyen vagyok...én igyekszem mindig higgadt maradni és a megoldásokat keresni.

Érdekes lesz ez a verem, mert a pirosak a kért javításokat nem tették közé.

Így az lesz amit mondtam.
Dátum: 2016.09.19. 10:22:11
Azt tudom, hogy már az event előtt bepácoltam a husit, és a többi ismerőssel, grillezni fogunk...olyan show műsort fog itt futni, hogy azt figyelni kell. A biztonság kedvéért, vásároltunk kacsás úszógumit, mert előző évben a sok könny és izzadtság kifolyt a képernyőről és majdnem belefulladtunk...
Szóval mi lesz szerdán? A rinya huszárok, és a hiszti katonák, a kazári sirató asszonyokkal versenyt fognak bőgni, hogy mert, ő dolgozott, nem értette, nem úgy volt, hogy lesz egy gomb, nem ér, nem van az úgy jó, milyen rohadék az összes klingon..
Szóval én készülök.
Dátum: 2016.09.18. 20:22:52
Beszerveztem a kazári sirató asszonyok teljes tagságát, és ma este kilenc órától Bütyökért folynak a könnyek.Remélem elég sok lesz, hogy könnyen átússzon a lelke a törölt végzeturak dicső Pantheonjába...
Dátum: 2016.09.18. 10:09:35
Akkor ez nem választható opció volt, ami meglep...Mondjuk akkor ez így még cifrább, mondjuk tökéletesen illeszkedik a koncepcióba.
Összegezve, hiába tolta, hiába esett a végzeturaknak khesszon, ha most egy ostoros állatka értelmi és érzelmi képességgel megáldott karakter, egy gombnyomással, fél éves kitartó gyűjtögetést nulláz le.
Nincs más..
Írok a prágai rokonoknak, hogy azért nézzék meg az Orloj-t, mert itt lehet holnap a leggyorsabb végzetúr megkapja lánccal együtt kőért...
Dátum: 2016.09.18. 09:53:34
Őszinte leszek Veled, Ricskosz...Egy hülye állat voltál, mert tisztességesen becsülettel szedtél össze 40 k kheszont.
Amikor tudhattad volna, hogy itt normális tiszta játékkal semmire sem mész, mert mint láthatod ennyit ér az egész.
Mond megérte ennyi időt eltölteni azzal, hogy kheszont gyűjts ?
Mert végül is is 100.000 -t tudsz venni, egy kis ráfordítással.
Dátum: 2016.09.18. 09:16:29
Minek írjon bárki is rájuk ? Egy vezetőségi döntés született, mert a kheszon törmelék elég alacsony szinten volt gondolom átlagban.
Így mivel akció van, így olcsón adnak egy rakat ilyen anyagot, persze kőért, hogy utána emiatt és ezzel szorosan összefüggve, még többet követ költsön az adott személy.
Logikus nem ?


További jó játékot...
Dátum: 2016.09.17. 15:36:43
S ehhez a beho asszisztál.

Szép volt Miklós, Gratula Dikó, meg a többi vörös...
Dátum: 2016.09.16. 21:30:12
Nagyon sajnálom, vagyis dehogy.
Egy kerékkötővel kevesebb.
Goodbye!


/update:Sok mindenben igaza van,de nem fog hiányozni.Nekem./
Dátum: 2016.09.16. 21:09:14
LanMaffiával értekeztem erről ma, és van amiben közösek az álláspontjaink, és amikben nem kapcsolódnak a szállak, azt leírtad Te is.
Szerintem kellene 1 hónap leállás, hogy az összes hibát kitudja javítani a Beho.
Inog a rendszer, nem biztos az alap.
Eljutottunk oda, hogy őskőért lehet tult venni...
Normális ez ? Szerintem nem.
Dátum: 2016.09.16. 12:01:09
Ez pedig így nem működhet, mert mindenki megkapta a csatlós aréna lehetőségét, így szerintem nincs olyan, hogy szelektíven választunk ki egy egy csoportot, mert akkor a kapott érték nem indikátor szám...
Konkrétan egy csoport véleménye, a többiekével szemben és ez nem jó arány.
Csiszolni kell az egész rendszert, és egy off gombot beépíteni nem ártana.
Dátum: 2016.09.16. 11:30:43
Itt a végével fogom meg a dolgot, mert minden teljesült,de ha megszavaztatnánk a végzeturakat, akkor hányan lennének elégedettek ezzel a fejlesztéssel ?
Nehéz és szinte lehetetlen feladat mindenki szája íze szerint főzni, de azért az egy elvárás, hogy a nagy többségnek ízletes legyen amit eléjük raknak.
Véleményem szerint van mit csiszolni az oldalon, és utána kellene építkezni.
Nincs gondom, az arénával, mert engem nem érdekel ez a része...Az igen, hogy miért nem tetszik a többségnek a fejlesztés.
Dátum: 2016.09.16. 10:41:36
A koncepció nem rossz, de bűn rossz a megvalósítás...Ugye amit mondtam,hogy nem lehet félkész terméket integrálni a rendszerbe. Félkész alatt azt értem, hogy nem teljes- Egy teljes működő fejlesztés, minden komponensében átgondolt, a legkisebb legapróbb eleme is tökéletes. Az első sortól az utolsó sorig a program nyelvének hibátlannak kell lennie.
Amennyiben nem történik meg, akkor jön a foltozás...
Más dolgokba nem mennék bele...még nincs dél.
Dátum: 2016.09.15. 13:26:31
Sok mindennel egyetértek, de a precízió blődség.Azért írom annak, mert akkor elveszne a játék egy olyan eleme, amit úgy hívok félreütés. Ha a hiba lehetőségét kivesszük, akkor a legagyhalotabb szövetségek is normálisa tudnának ütni...
Nem hiszem, hogy kellene ez a hülyék paradicsoma fejlesztés.
A többit még elfogadom.
Dátum: 2016.09.13. 15:03:18
Vezettem céget, szóval a válaszom erre, hogy említésre sem méltatnám a javaslatot.
Ahhoz, hogy egy vezető aki a cégéért felel, ilyen döntést hozzon, ahhoz nagyon komoly érv, indok, és igény kell. Milyen indikátorok erősítik meg a javaslatot ?
Bár itt megjegyzem, hogy én soha nem adtam ki a kezemből félkész munkát.

Update:

S persze mindig profikkal dolgoztattam...