Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.12.24. 14:57:07
700 körül vadászok, és jönnek, mondom mi van itt az arab tél vagy mi a fene...Sokat nem tudok ellenük tenni, mondjuk hullanak a dögjeik a lélekmérgező miatt...
Bár.
Nincs akkora gond, mert ezt mindig beleszámoltam, csak eléggé megleptek
Dátum: 2016.12.24. 14:28:19
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk! Dec. 25-én délig nincs portyázás, mindenki tápoljon békében, nyugalomban a szeretet ünnepén!

Okés, de akkor KH miért támad ?

Nekik nincs karácsony, vagy üres lelkű pogányok ?
Dátum: 2016.12.23. 16:43:01
Én nagyon örülnék annak, ha minden teljesített verem után, bónuszként kapna a (gy)ász szövetség minden egyes tagja egy gőzkokit.
Ennek lenne és van értelme, amúgy ezen az inspirációs dolgon törtem a fejem.
Kell nem kell, buffot vagy nerfet neki...
Érdekes kérdés, bár szerintem apróbb finomításokkal, itt értem mondjuk a v3 finomhangolását, minden mehetne úgy ahogy van.
Köszönjük, hogy pörgetésével a Beho Kft. kasszáját mélyítette, használja örömmel és egészséggel a kiforgatott tárgyakat, s ne feledje, ha elfogy úgy is esni fog még. Ingyen.

mottónak ennyit írnék:

Beho Kft. A köves legjobb
Dátum: 2016.12.22. 15:17:33
Én egy erőlködő és vergődő nem vesszük komolyan cserit látok, aki annyira és úgy küzd, mint hörcsög a piton szorításában...
Dátum: 2016.12.22. 08:03:35
Sakkozni nem mertek velem...ezért...
Dátum: 2016.12.19. 12:51:03
Ugye Mortal, Megyek, meg pár nagyon értelmes emberke, tett pár nagy gondolatot...

A legnagyobb baj, hogy nem a legjobb nyer, mert hiába van tudás, hit, akarat amikor ez itt semmit sem ér.

Baraty, Miklós, Dikó meg az összes pirosnak el kellene gondolkodni ezen...

Sérült megint a tiszta játék.

Szóval felteszem a kérdést?

Hol lehet befizetni új emberekbe ?

Olyanokra akik értik a dolgukat, mert nagyon szívesen szánnék rá, és kapásból tudok legalább 3-4 embert akinek a kisujjában nagyobb tehetség és tudás van ehhez.
Dátum: 2016.12.19. 12:22:32
5/4
Dátum: 2016.12.18. 20:33:41
Azt hiszem minden rendben van,megnézem. Igen, meg van minden alaktrészem és megfelelően működik
Dátum: 2016.12.18. 16:28:16
Am-Dm/H Am/C-Dm/H F-G Am-Dm F-Em
Dátum: 2016.12.16. 16:32:18
Dátum: 2016.12.14. 20:40:48
Igen szerettem volna egy ilyen hetet, mert karácsony előtt olyan epikus lett volna...vagy legalábbis akkora, mint Sinead O’Connor cameója Zsidró Tamás versenyén...
Ez egy ilyen hét...

"These days - the stars seem out of reach
These days - there ain't a ladder on the streets
These days are fast, nothing lasts
There ain't no time to waste
There ain't nobody left to take the blame
There ain't nobody left but us these days"
Dátum: 2016.12.13. 17:33:13
Sajnos az értelmi és az érzelmi képességeidhez kellett mérnem az előző gondolatot...sajnálom...
Dátum: 2016.12.13. 14:14:56
Most "csak" ennyire vagy korlátolt vagy segítettek ebben ?
Dátum: 2016.12.13. 12:41:33
No ez egy remek dolog, várom az infokat.
Dátum: 2016.12.12. 17:42:20
Valóban egy remek hét volt, mindhárom szövetség megdolgoztatott minket, komolyan mondom Korda Gyurit felkérem, hogy közvetítse a következő meccsünket...Ennyi all in-t betolni két évad sem sikerült senkinek sem...
Szóval a hullák összetartanak, az acid még az előző héten is hatott a fagyökereiben.

Nem tudom mit hozz ez a hét, de mindent bele Nektek is, és mindenkinek.
Dátum: 2016.12.12. 17:37:44
Valóban igyekeztem konszolidálni magam, bár még mindig sikeresen feltudja nyomni az agyvizemet pár dolog..s még mindig nincs olyan szelep a fejem búbján, mint Feuerstein lovagnak volt...
Dátum: 2016.12.12. 12:05:04
4/3

No ezt szedjétek ki...

Akkor kérem a lassúakat, meg az őrzőket erre a hétre. Bízom benne, hogy megkapjuk, mert most már nem jöhettek azzal ezt a behonak írom, hogy nem játszhat egy szövetség kétszer egymás ellen. Ugye értitek ?
Redlips meg a gyász, mehet a fakóba...
Dátum: 2016.12.10. 14:46:40
A lónak a csipkés pömpölőjét, azt! Mi abban a felfújás, az amikor egy szövetség egyik vezetője szóvá meri tenni, hogy az egyetlen még normálisan működő Napi esemény tisztátlan, logikátlan, hemzseg az érhetetlen és következetlen döntésektől...?
Mond már meg kérlek...
Akkor építsenek be egy olyan lehetőséget, hogy őskőért lehessen játszani, mert úgy tűnik, hogy csak azzal foglalkoznak amiben pénz van, a játékosokkal pedig nem ?
Mond már meg, hogyan a bánatos zeusz fülébe kerülhetünk újra egy olyan csapattal össze akit agyon vertünk nem rég ?
Nos, felfújom...Szerinted.
Dátum: 2016.12.10. 14:23:16
Nincs Veled bajom, sőt senkivel sem... Ám a kreténség ott kezdődik, ha valaki nem ismeri fel, hogy miként is vesz palira a beho.

Szóval... Lesz még ilyen magasröptű gondolatod ma ?