Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2017.01.17. 14:04:34
Nem hajat vágnak, hanem a javakat formálnak meg a fodrászok ??
Dátum: 2017.01.16. 12:00:45
4/3
Dátum: 2017.01.16. 07:59:44
Zsák krumpli, 7 deci grappa, Ludmilláról egy bikinis kép ?
Dátum: 2017.01.15. 18:37:14
Viccnek elég meredek lenne...
Dátum: 2017.01.12. 10:49:23
Ott a pont!!!!



"disz isz dö biginning off a bjútiful frencsip"
Dátum: 2017.01.12. 10:32:47
Vagy a leprogramozott algoritmusok tánclépései már nem elég erősek, hogy befolyásolják a kaland gyűjtést érdemben
Dátum: 2017.01.12. 08:16:33
Őszintén minek erőltetni a csatlósokat, csak a szívás van vele, bár tudom, hogy egy őskő bánya...

Aztán ott van a szövetségi kérdés, amit jeleztem jeleztünk.

Nálunk is egy baráti társaság van, és szerencsére nem foglalkozunk vele, ámde Lan, elvárod, hogy a szövetséged vigyázzban álljon Neked, amíg kegyeskedsz újra a bolygó ura lenni ?

Vicc.

Tegnap néztem a szervereket, ahol játszom és multizom (vagy nem, vagy de )

Olyan 2-6 embert láttam akiket foglakoztat ez komolyabban / világ... Mennyien is játszunk, és hány embernek veszi el a kedvét ez az event, hogy három hétig semmi sem történik ?

Továbbra is tartom,hogy az ilyen eseményre egy külön szervert hozzanak létre, ahol a bolygó ura címére aspiráló játékosok megküzdhetnek egymással.

Amúgy sem eldöntött ki a bu, hisz van 5 világ, de egy a bolygó...
Dátum: 2017.01.11. 19:20:04
Erre szerettem volna kifuttatni, bár nem írtam, de egy egész szövetség alázta kell ahhoz, hogy valaki bu legyen...
Sok bajom van ezzel, s ezeket kifejtettem.
Megoldások lesznek ?

Mod:

Remek ez a szék hasonlat.
Dátum: 2017.01.11. 16:17:19
Sok minden jó benne, de én nem egy másik világra szabadítanám Lant, hanem egy versenyszerverre, még 4 kis pajtásával együtt.
Dátum: 2017.01.11. 11:27:05
annak idején elmagyaráztuk mindenkinek, hogy az alapnak ez kell, hogy legyen. Engem nem érdekelt, hogy hatvanas hetvenes volt. A legfontosabb tulajdonság a játékban, és ezzel a szövetséget is erősíti.
Nagyon ki voltam annak idején akadva, hogy Szabolcs50 aki nálatok van, de nálunk voltnem teljesítette ezt. A többikről nem beszélek őket nem fogadtátok be.
A népi motívummal nincs bajom, de mást vártam...Ha már hagyományosan lepárolt szeszes ital vagy
Dátum: 2017.01.11. 11:04:29
Igen annak idején azért találtuk ki, mert sznobok voltunk/vagyunk... Most meg már mindenkinek felette van... Kell a szerencse ez a minima. Nézd mennyit építettünk, még a fő pókunk is.

A fejedre jogosan kaptál, a képedről elnézve a vu-n én is adnék Neked, de hát gyenge vagyok...

Hideg van még a virágzáshoz...elég hideg.
Dátum: 2017.01.11. 10:44:25
Pug, hmm ő is ott volt, ez megmagyarázná, hogy miért világit pirosan a sötétben...

Amúgy kérdés, aki csinálja a piramis kettőt az nincsen kiakadva ?
Dátum: 2017.01.11. 10:07:22
Gyanús vagy, mert nekem a reggeli és mindenNapos italom a kakaó. Látod mit csinálok ?

Szmé is egyedülálló, Leó pedig unikum a saját kategóriájában.

Ha ezzel nem értesz egyet, jelentkezettek hozzánk.

Dátum: 2017.01.11. 09:35:18
Valóban a cserkófa legszebb termései nálunk vannak
Dátum: 2017.01.11. 08:55:14
Gondolom meg van a szerencse is hozzá.

Szerintem van egy módosító ebben, hogy bizonyos esetekben más legyen az arány.

Csak erre tudok gondolni, mert más nem jöhet szóba. Nálunk is panaszkodnak, hogy nem esik kaland...
Dátum: 2017.01.11. 08:37:49
Akkor azért nem kellené, mert izzad a hátadon a szőőrrrr

Amúgy sem kellene ember oda, mondtam is Leónak...Itt van ez a csapat, a cseriből ne hozzunk senkit, mert az rossz vért szül

Meghát én is mindent exelben oldok meg, bár kell a tökéletes emlékezés mert az összes szerveren multizok
Dátum: 2017.01.11. 08:11:57
Ahhoz sok kellene, mondjuk 50 AF pont, szint 4x szerencse plusz a cserkótalanítási szeánszt is neki kellene állnia
Dátum: 2017.01.10. 20:03:52
Nekem sincs Greennel semmi bajom, sőt a Zuniban mindenki puszipajtás, Tianát is meghívtam egy párnacsatára, mert másban nem tudom legyőzni. Sőt az egyik legjobbjuknak verseket is küldtem
S igen..
Amikor nyáron ezt jeleztem aggódtam, mert a szövetségünk egy Család. Remek emberek, akikkel Naponta beszélgetünk megosszuk egymással a gondolatainkat.
Valóban.
Féltem.
Akkor is kevesen voltunk, most sem vagyunk sokan, de azok akik ott maradnak azokat szeretném mindennap látni.
Szóval nem lehet az ilyennel mit tenni, ez egy ilyen játék. Fejleszteni küzdeni és gondolkozni kell.
Dátum: 2017.01.10. 17:58:13
Drága Serien!

Annak idején v6, a szövetségem pár becses tagját tette taccsra egy kedves játékos. Írtam "ügyfélszolira"

Másolom:


2016. Jul. 06. 07:56
Don Firenze (117106)
Tisztelt Ügyfélszolgálat!

A címben jelzett, végzetúr a v6-os világon, direkt módon vegzálja, és lehetetleníti el, Szméágol, és Gedeon bácsi játékát.
Az érintettek hordát váltottak, nem is egyszer, hogy megszűnjön a folyamatos támadás.
S itt nem is írnák, ha le szerző akcióról lenne, szó.
A Napi támadásaival, ugye a tagok állatait nyírja, s mivel ez folyamatos, így bizonyos tevékenységeket nem tudnak optimálisan megtenni.
Mivel ez a szövetség életére hatással van, jó lenne, ha találnánk egy megoldást, mert most két fizető személy akar törölni.Emiatt.
Üdvözlet:
Jamie a Hullaszag R.t vezetője
2016. Jul. 06. 08:24
István
Szia.

Sajna nem tudok ez ellen mit tenni. játék egyik fontos eleme a PVP és a játékos ha jól gondolom semmi szabályba ütközőt nem tesz. Védekezzetek ellene. Segitségnyújtás, italok, szervezzétek meg a visszatámadást. Az egyik legerősebb szövetség vagytok. Szivassátok vissza, pihenésnél vedd ki az állatokat a támadásból stb. Elég jól lehet az ilyenek ellen védekezni.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
2016. Jul. 06. 09:00
Don Firenze (117106)
István!

Én értem az érvelésedet, és tisztábban vagyok ezzel, amit leírtál. Ez a része rendben van 2008 óta én is jelen vagyok,s elég sok mindent láttam már így nagyon jól tudom, hogy amit csinál azt a szabályok adta kereteken belül teszi.
Most két tűz közt vagyok, mert mint vezető azzal kell szembe néznem, hogy az egyik legerősebb karakterünk törölni fog. Sokan nincsenek eleresztve anyagilag és még is befizetnek, ide jönnek, hogy kikapcsolódjanak.Erre lehetetlenné teszik a játékukat.
Most, ha ezzel elindul egy törlési hullám az a Ti veszteségetek, is, mert ezek az emberek fizettek. Egyrészt, másrészt az említett okokból, honnan varázsoljak elő, egy hasonló kaliberű játékost. Szóval ezzel a szövetséget éri kár.
S bármennyire is erősek vagyunk, Te is tudod, hogy a javasolt lehetőségekkel, nem lehet legyőzni.
Üdvözlet:
Jaime Hullaszag R.t vezető
Így is lassan le lehet itt húzni a rolót, mert a v6-s világ elég inaktívvá kezd válni.
2016. Jul. 06. 14:24
István
Szia.

Annyit tudtok még tenni, hogy irtok az illetőnek egy levelet és megbeszélitek vele. Nem hiszem, hogy érdeke lenne hogy azok akiket rendszeresen támad abbahagyják. Szóval ha nem tudtok ellene eredményesen fellépni, akkor beszéljetek vele. Mi sajnos nem tudunk ellene mit tenni. Teljesen szabályosan teszi amit tesz.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető



Kedves, ez egy ilyen durva játék sajnos sokan visszaélnek az erejükkel...tudásukkal, kövükkel...
Lépj szintet, keres egy szövetséget ahol védőkezet adnak Neked.
Bármi kérdésed van nekem is címezheted.
Kitartást!
Ölel:
Rém
Dátum: 2017.01.10. 12:45:51
Most tekintsünk el attól, hogy én vagyok a fórum legnagyobb trollja...

Őszintén kérdeztem, és a lehető legnagyobb komolysággal, hogy mi lenne ha ? Nem vállalnád. Tudom.

Vagy esetleg egy nerfelés is szóba jöhet, mint a bajnoki viadalokon, amin még töröm a fejem.