Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - QUANTUM

Oldal: 1
Dátum: 2022.08.22. 11:33:16
Köszönöm!
Dátum: 2022.08.22. 10:32:36
Sziasztok! Segítség kellene: Ghalla isteneiben az izzadságcsepp miből "szerezhető"?
Kösszzzz!
Dátum: 2015.11.27. 15:58:02
Miért nem kapok választ a több napja elküldött észrevételemre?!
Várom!!!
Dátum: 2015.11.24. 23:08:56
No comment az értékelőknek!
Nagyon sok buta-érdektelen-lexikális kérdés van a kérdések között!!!!! Azok hogyan-miért lehetnek ott????????????
Dátum: 2015.11.24. 16:19:25
?????????????
Még mindig várom a választ és a "jóvátételt"!
Nem engedi bemásolni, de meg tudjátok nézni a kérdést és az elutasítást is.!
Miért is nem lett elfogadva????
Miért 4 nap után értékeltétek??? ! 4 nap!!!!!! postagalambbal is gyorsabb lenne!!Ebben a virtuális világban mi tartott eddig???????????
Hiszen az egész erről szól!!!! A kiértékelőktől ez miért nem elvárás???
Melyik az a speciális érdeklődési kör, aki tudhatta volna a választ? Erre is várom a választ, nagyon érdekel!!! Vagy tegyem fel kvízkérdésként?
Vagy csak túlfutott az időn a kiértékelés bírálata és vmi választ kellett adni? Akár téveset is??? Ezt is lehet? Csak nem a játékosoknak?
Több figyelmet-hozzáértést kérve várom még mindig a GYORS választ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2015.11.24. 10:44:49
Nagyon szeretném tudni, miért csak bizonyos érdeklődési körű emberek tudhatták volna az elutasított kérdésemre a választ!!!
Hiszen nem egy "témakörből" voltak a hírességek. Volt benne Lady di, mint hercegnő, Teréz anya, egy énekes,
és negyedikként egy színész.
A kérdés az volt, hogy melyikük halt meg a legkésőbbi időpontban.
Miért csak bizonyos érdeklődésű körű emberek tudhatnák erre a választ??????????
Szerintem nem volt fair az elutasítás, főleg nem úgy, hogy az értékelést 4 napos várakoztatás után adták meg!!!! Miért ilyen lassan?????
Várom a választ, hogy az értékelő szerint melyik érdeklődési körbe kell tartoznia annak, aki tudhatja a jó választ az elutasított kérdésemre
/4 különböző nemzetiségű, tevékenységű híresség halálának az időpontjára!/!!!
Dátum: 2015.10.25. 09:12:32
Milyen sorozat nem volt kérdésre a "Los-Angeles-i" választ jelölte meg helyesnek, pedig ilyen sorozat volt!!! /2006/
Nem kellene ígyhagyni rosszul!!!!
Dátum: 2015.10.21. 18:17:52
Napok óta nem történt kvíz frissítés??????!!! Közel egy hete tettem fel kérdést, azóta nem történt semmi. Máskor ez sokkal gyorsabban ment /kérdés elfogadása/. Mi történt?
Dátum: 2015.10.20. 20:39:46
A csigavér színe nem halványkék!!!
... pedig ezt írta ki jó válasz megjelöléseként. Valójában azonban egészen sötét, liláskék színe van. Jó lenne javítani!
Dátum: 2015.10.18. 09:22:12
Sziasztok! Vettem az állatomnak új felszerelést, "ráadtam", a régi eltűnt!
Hol van?
Hisz eddig is volt rajta egyidőben 2 tárgy, gondoltam lecserélem másfajtára egy ideig.
Ráadásul őskőért vettem! Ki sem volt írva, hogy ha lecserélem elvész a másik!
Kérem vissza az előzőket...!!!!!!!!!!!!
Üdv.!
Dátum: 2015.10.10. 05:50:19
Bíborhold! Köszi a gyors válaszodat.
Megnéztem, nincs...! (Erőforrás egyáltalán)
Nem lehet, hogy van valamennyi alsó limit lélekgyémánt db, hogy fel lehessen használni? Vagy szinthez van kötve?
Köszi!
Üdv.
Dátum: 2015.10.10. 05:32:03
Sziasztok!
Hol tudom megnézni, hogy hány őskövet vásároltam el és mit vettem érte?
Mintha kevesebb lenne... !
Köszi a választ!
Dátum: 2015.10.08. 23:51:23
Sziasztok! Van lélekgyémántom, de nem találom-nem látom az új tárgy kategóriát, a kaland jutalmakat. Hol keressem?
Köszi!
Oldal: 1